Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já furt nějak nevím, jak ta hra nakonec bude vypadat, v tom videu vypadá několikrát jinak...
  • Hmm supr... "Next-gen" GTA klon, ktery vypada i na traileru hur jak GTA5 na current gen... Tomu rikam pokrok.
    • Gta 5 je low gen... *3*
      • Mato1987
        ehm, hral si tú hru? GTA V čo sa týka fyziky, animácií a celkovo veľkosti herného sveta, nespočetne veľa zábavných možností a dopravýnch prostriedkov strčí do vačku každú jednu modernú hru.
        Keď sa nad tým všetkým zamyslíš, je to fakt zázrak, že to rockstar dokázali rozbehať na PS3 a xboxe.
  • C-BEAM
    veľmi pekné, na postavách sa riadne vybláznili, hlavne čo sa týka animácií.
  • Gordar
    Vidím že se velmi inspirovali u Rockstaru, co se týče zpracování toho videa. Uplně se mi vybavila představovačka Los Santos :)
  • Mne sa na tom videu páči ako sa snažia zase klamať. Tentokrát kombinovaním záberov z predchádzajúcich videí a nových gameplayov. Najlepšie je to vidieť keď ukazujú akože preplnené ulice. Je tam spomalený záber kde je kopa ludí ako v ozajstnom meste,ale na ostatných záberoch ich tolko pokope nikdy neuvidíte. Maximálne malé postavajúce skupinky alebo chodiaci jednotlivci minimálne z trojmetrovými rozostupmi. Už len kvôli tomu,že sa ma snažia zase oklamať by som si tu hru nikdy nekúpil.
  • Hanzales
    No když si odmyslím ty šikovně sestříhané scény a PR Video efekt, ...tak se furt těším jak trdel :) Jestli do toho singlu ještě i šikovně zakomponovali MP ve smyslu jen několika dalších hráčů pobíhajících po městě (zase aby jich nebylo moc) a člověk bude mít neustálý pocit, že ho taky někdo šmíruje, sleduje, hackuje, i když druhého hráče ani potkat nemusí, no umocnilo by to určitě na atmosféře. Myslím že hlavní linka sama o sobě bude stát za pořádné zahrání a zbytek okolo třešničky na dortu. Snad se nemýlím no. Vypadá to velmi slibně. Netrpělivě očekávám první ohlasy kritiků i veřejnosti, podle toho buď vysolím plnou, nebo počkám na první opad ceny ;o)
  • Tak jo moje WiiU se těší...:)
  • :D :D ty vole nemam slov, snad jen že to vypada jak Mafia 2 na minimalni detaily *1* *1*
    • ta hra bude asi tak dobrá jaka artikulace Filipa Krauchera od Zing.cz *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • *jako
        • Rád mluvíš sám se sebou?
          • aha a podle ceho soudis ze si mluvim sam se sebou :D :D co to je zase za magorsky komentař :D
  • Mato1987
    Teším sa, v podstate som aj rád že si dali na čas a hru vyladili, po prvý krát sa teším aj na ten multiplayer, dúfam, že to nedopadne ako prince of persia multiplayer, ktorý bol nehorázne nudný a o ničom.
  • A ted' si představte jak osekaná a prázdná hra to musela být v době původního termínu vydání, když i ted' se to zdá jako malá část města a 75 vozidel, taky nic moc *4* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit