Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáš pravdu ...je 149,5x lepší než Chuchel!
  • Jack1947
    Pak mají vznikat dobré české hry...
  • Jack1947
    Hlavně nezapomenout na papírové nebo nejlépe již navlhčené kapesníčky *4*
  • Jack1947
    Co tak "Více kvalitnějších her"
  • kapku, pánaka, frťana, štamprle, sklinku, sťopku, prcka ... nic? Prostě kapku *1*
  • asi LSD
  • bez kapky ani na krok
  • Nedivim se, asi jim vadi kdyz nekdo lze.
  • kapku?
  • frantisek_nejezchleba
    určitě to je blíže k pravdě, než kdybychom si tu větu poupravili do vyznění, že je třeba více her od Ubisoftu. Třeba.
  • Titulek na bonusweb: Svět potřebuje více her jako je český Chuchel.

    :D:D:D:D:D:D
  • Souhlas :). Mladý vždycky ze mě rostou, když řeknu, že Tatry jsou u nás jediný hory :)
  • maros.goc
    chuchel je čo do infantilnosti este horsie nez botanicula
  • Samoroots 3 je určitě hratelností a rozsáhlostí na úrovni Machinaria, ne-li maličko dál. Ale jasně, je to pořád Samorost, což nemusí každýmu sednout. Mně sedlo obojí, obojí se krásně hraje, je v tom plno srandiček a moc hezky se na to kouká (sice si rád zahraju věci jako AC nebo FC či DE, ale ta vypiplaná ruční grafika i animace je moc příjemná změna).

    Na Chrchel se nechystám, protože ani Botanichuchla mi moc nesedla, ani po výtvarný stránce, včetně infantilnosti v hudbě a ozvučení vůbec.
  • maros.goc
    je to ich najslabsi kusok, hra nema fakt nema ani hlavu ani patu ...ja som rad za tych 7/10 na games ..aj ked najlepsie by bolo takych 5/10...ale aspon nejaka kritika, nakolko bonusweb 90% a ich ospevovanie Chuchela ako dokonalej hry je neuveritelne prizemne, hlavne ked Chuchel porovnas s vybornym Machinarium
  • Děsně se na to těším, jejich hry zbožňuji.
    Vidím to asi následovně: projektor, bezdrát myška, gauč, kapku a jde se :-D
  • Klobasor
    Vypada to na nejslabsi az vylozene spatny kousek od Amanitanu...
  • je asi tak 100x lepsia ako Chuchel ....
  • absolutne hrozna hudba :) teda "hudba"....nehovorim ze sa to niekomu nemoze pacit, ale pre mna je to nepocuvatelne
  • uplny suhlas ...az na tu hudbu, ktora je strasna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit