Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Machinarium je naprosto super a nedam na nej dopustit. Ale at se na me nikdo nezlobi, Botanicula, Samorosti i novy Chrchel mi vzdycky pripadaly jako hezke flashove hricky, ktere jsem ukazal manzelce, ze je to jako pekny, ale po pul hodine jsem zjistil, ze me to absolutne nebavi hrat. Jako nejaka bakalarka studenta umelecke skoly nebo nekoho, kdo zakoncil pokrocily tutorial na flash. Paradoxne nejlepsi je na techto hrickach asi hudba. Kluci v Amanite maji urcite potencial na umeleckou formu, ale meli by si najit nekoho, kdo jim k tomu vymysli i skutecnou hru.
  • Vaporum je fajn. A Starcrawlers rozhodně není slovenská hra, pokud se teda San Diego nepřestěhovalo na Slovensko :)
  • Děsná? Maroš nemá sluch nebo vkus...
  • hral som recenzentsku verziu
  • mat nazor je hlupost? potom je aj kazdy nazor co obhajuje kvality hry hlupost :)
  • Zatim to tak nevypada ale je pravda ze to se muze jeste zmenit http://www.metacritic.com/game/pc/chuchel
  • Pokud ti přijde povznášející, že tě tvoje hloupost předchází, tak gratulace :D
  • michaliuz18
    skoda ,amanita mala prist s niecim novym a ne tazit z botaniculi
  • mx0r
    nikdy nepochopim tieto cesko-slovenske rypania - asi to bude tym, ze som sa narodil v ceskoslovensku a... nie som nacionalisticky magor. kazdopadne, staci sa prejst po gds, co sa tyka narodnosti, tak cesko a slovensko su tam dost vyrovnane. velka vyhoda ciech je, ze je to (este stale) normalnejsia krajina s ovela lepsimi skolami a zazemim.

    co sa tyka chuchla, velmi sa nan tesim, aj ked si pockam na ios release. toto je imho hra, ktorej sa treba dotykat.
  • MickeyMutant
    Ani ne, neboj. Spíš v podezření, že pro podobné hodnocení v době, kdy hra ještě ani nevyšla, máš vcelku pochybné důvody.
  • zda sa ze som uz slavny :D
  • MickeyMutant
    Navíc trvá asi 10 hodin a to znamená, že je ca 5x lepší než Chuchel.
  • MickeyMutant
    V diskuzi na Destructoidu jsi to už psal, Maroši. Tady jen chybí zmínka o "děsné hudbě", jinak to máš kompletní.
  • Jack1947
    Nej české hry jsou adventury s chuclem(nepočítaje rozbité KD jenže to nechyází každý druhý rok) :P to to tady hezky dopracovali
  • Toto? Vsak to je sr*cka..
  • Aj Deponia je interaktivn komedia ma oproti Chuchelovi neporovnatelne lepsiu hratelnost
  • Keby za hrou nestala Amanita, cislo by bolo nizsie ...Chuchel absolutne zlyhava ako hra, je kratucka lahucka a jej infantilnost zdaleka prekrocila hranice unosnosti....velmi slaba hra 3/10
  • MickeyMutant
    Vyčítat interaktivní komedii nenáročnou herní náplň je jako vyčítat leteckému simulátoru málo komedie.
  • Namátkou třeba Vaporum (Starcrawlers jsem ještě nehrál)?
  • Za to od vychodu nic kloudnyho neprislo uz peknych par let ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit