Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu tu strasnou hysterii vsude kvuli facial animacim a lipsyncu, podle me to vypada skvele. Trailer se povedl, tesim se.
    • Kravicka
      To bude asi tim ze zvuk mluvy nema zadnou hloubku prostoru ve kterym se postava nachazi, vsechno zni studiove v male uzavrene mistnosti, takze divne a neprirozene.
      • To taky, ale ted mi to nedalo a koukal jsem nekolikrat znova. Starsi panove s vousem pusobi docela prirozene(mozna to je tim, ze jsou v zaberu vetsinou kratce), ale hlavni hrdina mi proste nesedi, nekdy to jsou moc otevrene oci, nekdy pohyb rtu.
        Na druhou stranu cim vic se na to divam tim mene mi to vadi, ale zase u traileru zalezi na prvnim dojmu a zrejme nejsem sam *4*
    • Prijde mi to neprirozene a kdyz si vzpomenu na vyvojarske video kde pobihali herci s kamerou "prilepenou" na oblicej, tak i dost nepovedeny vysledek. Podivejte se na nejake video z prvni Mafie a srovnejte s timto a dojem z 15 let stare hry o moc horsi nebude
      • s zadnou kamerou na obliceji nikdo nepobyhal spatne si videl k animacim se vyjadrovali ze sou dodelavne rucne
  • Ta hlavní postava vypadá jako autista...
    • A mame tu zase krasny moderni termin, pricemz dotycny klasicky ani nevi, co to znamena. Moderni vypatlany decka jsou nejlepsi za poslednich 30 let.
      • jamar28
        No a co to znamená? Kde udělal chybu? Btw ty asi budeš hodně velkej borec, že? On ani nenapsal, proč je podle něj autista, ale ty už víš, že to má blbě. *1* Asi jasnovidec...
        • Soudi na zaklade vzhledu. Bohuzel autismus se nepozna podle vzhledu...

          Tak se podivej na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=ki2CtwigsDY

          Mluvi tam jedna autisticka osoba.
          • Mylite se, soudruhu. Napriklad Downuv syndrom je povazovan za tezkou formu autismu a je snadno rozpoznatelnyj uz podle vzhledu
            • Bezte soudruhovat jinam. Downuv syndrom neni a nemuze byt povazovan za tezky autismus, kdyz to nepatri do autistickeho spektra (ASD — autism spectrum disorders). Kde se na prisel? Nejaky zdroj by nebyl?

              - https://en.wikipedia.org/wiki/Autism_spectrum
              - https://en.wikipedia.org/wiki/Down_syndrome

              Uplne dva rozdilne "problemy", uplne s jinym zakladem a problemy.
  • Dnes již starý witcher má daleko lepší animace. Tohle je jak u b hry. Ty výrazy...
  • herecku s mladsim hlasem uz tam na roli ty mamy dat nemohli?

    jinak investice do motion capture v tech kecacich momentech jako by prisla v nivec, sice na tyhle blbinky moc nejsem, ale neco mi tam neladi

    hlavne aby to byla dobra hra
  • Majkl
    Inu, pořád se dá ještě vytáhnout stará dobrá česká tradice rychlodabingu *4*
    • kostejnesmrtelny
      Za to bych snad i zaplatil *1*
      • SalemCZ
        Fuka by to mohly dabovat ne?
  • Hlavni hrdina je nyni jiny herec? Predchozi byl takovy vyraznejsi
    • Krescz
      počkat, já myslel, že si můžu vyrobit vlastního *8* co tam ještě změnili?
  • Animace velice vtipné *1*

    Tohle lidi spíše odradí než aby je to lákalo. Měli dávat trailery ze skoro hotové hry a ne z rozdělané kde jsou nefinální animace....
    • yfw animace jsou finalni *15*
  • TheGGG
    pořád propagují ty obrovské bitvy, i když už všichni víme, jak to bude v reálu vypadat...?
    • Stačí když to bude velký jako Libuň nebo Přívory. I tak je to slušná bitka.
  • Holt malej rozpočet a multiplatforma...
    • Tak tak, vávra se měli na PCčko vykašlat a jít pouze konzolovou cestou - rozhodně by to nebyl takový zásah to zisků, než kdyby vydávali jen na PC.
      • To je možný, ale naprosto mimo. Já se nebavil o zisku, ale o tom, jak hra vypadá a s tím samozřejmě zisk nesouvisí, protože prachy na vývoj už měli. Je jasné, že u multiplatformy museli počítat se slabým hw konzole, bohužel.
  • V Andromede byly spatne animace, tady nejsou animace vubec.
    • V stredoveku ludia nepouzivali mimiku tvare, to je historicky dokazane.
      • Tak tohle mě fakt pobavilo. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit