Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deus Ex jsem zkoušel několikrát, nejdál jsem se dostal do 4. mise, kdy už jsem ztratil trpělivost to dál hrát, agenti 007 ve futuristicko kybernetickém hávu a prostředí megakorporací rozprašující viry á la Hollywood jdou mimo mě
    a to jsem to málem koupil ve slevě na gogu
    • bohuzel deus ex HR je silne precenena hra s prumernym pribehem a mizernym lvl designem, ktera ziskala body jen diky tomu ze vypada trochu jinak a hraje se trochu jinak...
      • o to taky možná jde
    • rika se tomu cyberpunk ;)
    • Kozy
      Přesně, zkoušel jsem to asi dvakrát, vcelku se mi líbila ta vize budoucnosti ale hrát mě to fakt nebavilo, škoda no, přitom si to každý tak vychvaluje. Nějak jsem se nedokázal do toho příběhu vžít. Jo a docela mi vadila ta zlato-oranžová všude.
      • Zlato-oranžová? To asi mluvíš o Human Revolution ne o prvím Deus Ex.
        • Kozy
          Jojo
    • Z hlediska příběhu je první Deus Ex trochu o něčem jiném.

      http://www.youtube.com/watch?v=1b-bijO3uEw

      Nemluvě o tom jak v té době skloubil různé druhy gameplaye, hudbu, variabilitu...
  • Ted se jenom modlit ze to nepose*ou :D
  • Proti novému Deus Ex nic nemám ale remake Fable? Fable má podle mého soudu stále dobrou a hezkou grafiku. Spíš by jsem ocenil předělávku druhého dílu na PC než remaku stáe pěkné hry.
    • Myslim, že na Xbox One by lidi nechtěli starou grafiku Fable a o to podle mě hlavně jde :D
      • deridon
        má to být na Xbox360, ne XboxOne
  • Malleth
    Jen aby to nebyla nějaká debilita na Ipad.
  • Ethy
    Deus Ex: Human Revolution jsem zpočátku nedával vůbec šanci, věděl jsem díky Pavlovi a Lukášovi, že to bude asi pecka, ale pořád jsem tomu nevěnoval moc pozornosti. Jednou byla akce na Deus Ex kombo celé série za nějakých 17€ na Steamu, tak jsem neodolal a koupil jsem. A můžu vám říci, DX:HR je pro mne jeden z nejsilnějších herních zážitků vůbec. Ať už se jedná o soundtrack (Icarus theme), o voice acting (ozvučení Jensena mi připadá super :), hlavně ten vychlastanej hlas :D), ale hlavně o příběh, kdy jsem na konci měl mrazení po zádech a od začátku jsem netušil, jak hra skončí. DLC si nechávám na léto, až bude čas, ale musím říct, že DX:HR mě opravdu vzal, tudíž se na pokračování neskutečně moc těším. Když jsem si koupil ten Bundle, tak jsem zkoušel i 2ku a ta mě teda moc nebavila, zkusím ještě asi jedničku, třeba jsem zrovna v dobu hraní v ideálním retro rozpoložení.
    • 2-ka je z nich asi najslabsia ( prekopali cely system a urobili privela ustupkov nie prilis spravnym smerom po hernej stranke ), hoci pribeh a jeho podanie robi svoje, len ten zaciatok je nieco priserne... a 1. diel je medzi naj klasikami nie nahodou, variabilita, pribeh a podanie sveta je nieco uzasne
      • Ethy
        Odpovídám na oba dva, chtěl bych se vás zeptat, a bude mě to i dneska bavit? Resp. jestli ty herní mechanismy nejsou moc zastaralé (grafiku zkousnu)
        • Existuje HD textures pack, ten si nainstaluj a s grafikou to nebude zase tak hrozný.
        • Po stranke mechanizmov je na tom o dost lepsie ako drviva vacsina sucasnych hier. Jedine, kde mozu byt trochu vyhrady, je dost pasivna nebojova AI. S bojovou neviem povedat, kedze som sa jej vzdy dokazal ucinne vyhnut :). Ak by si chcel prirovnanie, AP je zo sucasnych hier asi najblizsie, HR bola uz prilis akcny a svet prilis malo flexibilny, nevraviac o dementnych boss fightoch.
        • Mechanismy zastaralé nejsou, hrál jsem jedničku před vydáním HR a náramně jsem se u ní bavil. S dvojkou už je to hroší, šanci jsem jí dával dvakrát, ale ani jednou jsem u ní nevydržel.
        • x_ander
          Běž do toho. Grafika je to jediné, co na prvním Deusu zastaralo. Herní mechanismy a všechno okolo je tak promakané, že imho to do dnes žádná hra nepřekonala (včetně skvělého HR).

          Už jen například systém zdraví - nemáš tam klasicky 100 HP, které ti ubývají, když dostáváš nakládačku. Tělo je rozdělené na 6 zón (hlava, trup, každá ruka a noha) a každá má 100 HP, které ubyvají podle toho, kam dostaneš ránu (nebo např. když spadneš z výšky, poraníš si logicky nohy). Když máš poraněné nohy, nemůžeš běhat, když je máš úplně v tahu, tak se jen plazíš. Když máš poraněné ruce, tak to dost zásadně ovlivní míření (s ustřelenou rukou netrefíš nic) atd. atd. A to je jen jedna drobnost v celém kolosálním systému hry.

          Zkrátka, bež do toho. Když překousneš grafiku (která se dá drobně vylepšit HD modama), tak zažiješ jednu z nejlepších her vůbec.
        • Rekl bych ze 1 je o trosku lepsi celkova Atmosfera me pohltila o trosku vic nez v HR kazdopadne moc her z Cyperpunku neni coz je velka skoda na Blade Runnera muzu koukat stale dokola :)
        • Hlavně, první Deus Ex je RPG, zatímco Human revolution je spíše FPS s RPG prvky. Tzn. že pokud v prvím DE neinvestuješ do určitého druhu zbraní, tak s nimy zacházíš velice špatně, zatímco v HR jsi mohl zacházel s každou zbaní velice dobře hned od začátku. V dnešní době se od toho dost upustilo. Poslední hra co tohoto využívla byl myslím Alpha protocol. Je možné, že ze začátku ti růné věci budou vadit, ale dá se na ně zvyknout.
          • Ethy
            Díky moc za tipy :), v létě to zkusím, zatím mrknu po tom HD packu, ale určitě o vyzkouším, díky!
        • Bohemund
          Mechanismy jsou na hodně vysoké úrovni, např. stealth systém je na tehdejší dobu nadčasový a myslím si, že je i dnes konkurenceschopný. Rozmanitost, jak řešit úkoly, jak se dostat tam a tam je taky hodně velká + upgradování zbraní a těla.... jestli přežiješ grafiku, tak si to parádně užiješ.

          BTW: mám takové slabé tušení, že existuje nějaký fanmade HD textury na jedničku, ale nejsem si jistý
        • palcov
          Jednička určitě nemá zastaralé mechanismy. A mám pocit, že je i komplexnější než HR. 2ku ignoruj :)
    • První Deus Ex je stále nejlepší. Z hlediska příběhu se rozjíždí trochu pomaleji, ale o to je to lepší. Human Revolution je také celkem kvalitní záležitost a těším se na pokračování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit