Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS: Chceš-li, aby tvé přihlouplé názory bral někdo alespoň trochu vážně, tak se nauč česky a vyvaruj se do očí bijícím hrubkám typu "konzolY", o čárkách mezi větami se snad raději ani zmiňovat nebudu.
  • By mě docela zajímalo, kdy se tím programováním her zabýváš. Soudě dle historie aktivity na tvém profilu usuzuji, že celé dny jen sedíš na Games.cz a komentuješ pičoviny. Celá ta tvá přibuzlá pohádka mi nějak nesedí.
  • Robotron3@tiscali.cz: Dobře, že jsem žádnou z těch sraček nehrál.
  • Co to tady žvatláš, ty šašku? Co je to za potřebu vás puberťáků, do všeho tahat PC vs. konzole, přestože je to v rámci kontextu naprosto irelevantní? Co to má, do prd_le, společného s čím? Kéž by ti maminka místo nového PC nadělila alespoň krapet inteligence.
  • DusanMPupak
    Mně v tom ovládání nejvíc vadil asi ten svérázný způsob řešení rychlosti pohybu. *1*

    Jinak nemůže být pes zakopán v tom, že Codename 47 nevyšlo na hrací skřínky ale jenom na PC?
  • montatatana
    Ten obal edice je teda naprosto serednej.
  • x_ander
    Hrál a není to tak dávno. První Hitman je dost možná můj nejoblíběnější, ačkoliv samozřejmě v mnoha směrech není tak dobrý jako jeho následovníci. S ovládáním jsem nikdy problém neměl (ani tehdy, ani teď), ikdyž dnes může působit nestandartně. Absence ukládání byla samozřejmě protivná, zvlášť v dlouhých misích, ale ten pocit šílené nervozity, kdy po hodině hraní mise se konečně odhodlám udělat pár závěrečných kroků se strunou v ruce a doufám, že svůj cíl zamorduju dřív než se otočí stráž, to je nenahraditelné.

    Jako souhlasím v tom, že podobně fungující hra by dnes nemohla uspět, a to ani u zkušených hráčů. Ale v rámci kompletní edice, kdyby ji hodili do HD (a třeba přidali možnost ukládání) by své místo určitě měla. Znalci by to ocenili a nováčci po pár vzteklých pokusech vynechali...
  • copak? máš konzoly a seere tě že většína her neběží snad ani v tom 720p? a když běží tak je to jen přescalovaný s radoby antialiasingem? nebo proč nedokážeš přijmout fakt že v dnešní době řikat HD remake tomu, co i v tom HD remaku dneska pokulhává?
  • DusanMPupak
    Hrál jste tu hru někdy v posledních letech? Já to rok dva zpátky zkoušel a z toho vychází, co jsem výše napsal. Pokud to krkolomné ovládání a absenci ukládání považujete za HC prvky této hry, tak samozřejmě nejsme ve při.
  • Rosto, ty jsi opravdu instantní blbec.
  • přesně. a to ještě 1280x720 je malý rozlišení. dneska pokud je mi známo z okolí je standart 1920x1080. Takže za D remakem bych si představoval neco trošku jinýho :D
  • Robotron3
    No vidiš. A já dělám hry v C++ OpenGL. :) Tak si příště rozmysli co komu na internetu píšeš a jak.
  • A ja to mel naopak. 1680x1050 mi slo nastavit u dvojky primo v menu, u Contracts jsem to musel delat pres ini soubor a jeste to nebylo idealni. Mam pocit, ze na nej ale vysel patch, ktery by to mel opravovat. Textury se mi zobrazovaly spravne ve vsech dilech. Contracts ma grafiku zkazenou post-proces efekty a vypada ve vysledku hur nez dvojka, ale s tim ani v teto HD uprave na konzolich nejspis nic neudelaji.
  • Hada lezoucího po formuláři v dotnetu ti naprogramuju taky, ty vocasi.
  • Divné, steam verze funguje bez chyb.
  • Robotron3
    No vidiš, a zrovna jsi narazil na jednoho herního programátora. Kdybys něco nevěděl, klidně se zeptej, vysvětlim... :)
  • Ty jsi snad jeste vetsi debi_l, nez ten trotl nad tebou. Zboznuju, jak vzdycky nejvic o programovani her vedi zauhrovany curacci, co je doma jen hrajou.
  • To je ale p_icovina, co jsi napsal, vid?
  • Nemůžu souhlasit.

    Nevím jestli není chyba třeba na mé straně, ale nedávno jsem si koupil na gog.com Hitman 2: Silent Assasin a i přes to, že se mi nakonec povedlo nastavit rozlišení na 1680x1050 a správný poměr stran, tak se mi stávalo, že hra pod určitým úhlem kamery nezobrazovala textury. A podle toho co jsem četl i jinde na forech tak nejsem s tímto problémem sám. Jinak zvláštní je, že Contracts mi běžel naprosto bez problému.
  • Jj, mise v džungli jsou dost hardcore, tuším, že jsem je opakoval všechny víekrát :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit