Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Ale prd. Jen je to trošku víc hardcore a dnešní hráči by to nevydýchali...
  • PCckari nemusi smutnit. Narozdil od Splinter Cell serie funguji vsechny dily Hitmana naprosto bez problemu na libovolnem soucasnem HW (ackoli s verzi Win si nejsem jisty) a vypadaji stale dobre.
  • DusanMPupak
    Navíc by se Codename 47 muselo dost předělat, aby se to vůbec dalo hrát. Značně nestandardní ovládání a absence ukládání bylo strašné už tehdy, dnes už je to prakticky nehratelné.
  • kubi-wan
    I kdyby, je to jen výmluva.
  • deridon
    je to hloupé, to je pravda, ale nad timhle jsem přemýšlel už dřívě, kdyby se náhodou objevila nějáká taková Hitman edice, jde o to, že Contracts je z poloviny vylepšená jednička, co se týče misí.. je to vlastně hitman 1 v hd i když ne v celém svém krásném obsahu
  • kubi-wan
    Přesně, tohle ignorování jedničky jen proto, že "by to mohlo těm dnešním děckám připadat těžký," je mi fakt proti srsti. Ne, první díl možná neni ten nejlepší, ale vynechávat v souhrnný edici titul, kterym všecko začlo, mi přijde nepochopitelný.
  • Co to je zase za edici? kde je prvni dil ? kdyz uz tilogie tak maji dat prvni druhy a treti dil,proc jednicku vynechavaji? jaky to ma smysl ? kdyz chteji dodat i 4ty dil tak maji udelat quadrologii a dat tam vsechny 4.Miluji tyhle edice kde neni vse pohromade a je v tom akorat bordel,za me palec dolu.Vydavatele se proste nepouci.
  • jo ale nejde tam stabilně HD 1080.
  • Presne tak navic u nejnovejsiho dilu nastavi konfigurak na 1920x1080 a o tom pak budou vsude v PR kanalech mluvit, ale to ze 90% jede v 1280x720 uz pomlci
  • Paul_cz
    Na PC HD verze Hitman her existují od roku 2000.
  • Nic pro PC? :v
  • Robotron3
    To známe ten HD remake. V konfiguráku se přepíše rozlišení na 1280x720 a je to hotový :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit