Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    "autoři Force Unleashed začali najímat vývojáře pro práci na novém RPG..." Jestli z kotoru udělají Unleashed tak to potež *11*
    • Jako je fakt, že vidět Revana jak drtí silou křižník, tak letí monitor z okna *5*
  • Zayl
    Nové Kotory, proč ne? Akorát doufám že je budou mít čas dodělat, protože list věcí které nakonec ve dvojce zůstaly jen rozdělané je docela dlouhý.

    Akorát teda nevím, ti lidi co dělali Force Unleashed mi moc schopní nepřijdou.
    • skaven123
      ja som niekde inde cital ze ma ist o Obsidian, nie o ludi z force unleashed..ta vyberme si *15*
      • Cahir
        Kdyby to skutečně dostal na starost Obsidian, tak by většina fanoušků měla orgasmus. Po BW druhá nejlepší volba. Mohu poprosit o zdroj??
        • skaven123
          po poslednych pre mna excesoch Bioware je Obsidian 1. najlepsia volba.. hoci DSIII... *1*
        • skaven123
          http://www.eurogamer.cz/articles/spekulace-o-knights-of-the-old-republic-3
          • Hairy_Ass
            MrSanta: Fallout v Evropě? To zní ještě hůř než Fallout na východním pobřeží USA. *9*
            • MrSanta
              Tož musím se přiznat, že svět Falloutu zas nemám nastudovaný úplně do detailů, ale rád bych věděl, co se vlastně děje v jiných částech světa, no *4*.
          • Cahir
            Wow, tak to vypadá nadějně, jdu trochu více zapátrat. Kdyby do toho vážně šli, byla by to bomba. Na druhou stranu , kdyby se toho ujali Avellone a Sawyer se svým týmem, kdo by dělal novýho Fallouta? *8*
            • MrSanta
              Cahir: ten New York jsem zmiňoval, protože o něm psal krysák. Osobně bych se vůbec nezlobil, kdyby se to přeneslo třebas do Evropy, nebo tak...
            • ja len dufam ze na Obsidian nepadne velke oko EA, potom sa asi zacnem ucit strikovat *7*
            • Cahir
              MrSanta: Fuck New York, pravej Fallout je pro mě navždy spojen se západním pobřežím. Ale to, co říkáš, by pravděpodobně bylo to nejlepší možné řešení

              Ahá, takže nakonec oni jo? Vidím to tak, že falloutí sérii budu vždy věnovat pozornost ob jeden díl - ten, co podělá Todd Howard vynechat a na ten pravý čekat od Obsidiánů.
            • MrSanta
              Tož kdyby to dělal Obsidian a někdo schopný na ně dohlédne, aby to nebylo zabugované, jak je u Obsidianu zvykem, tak by se mohlo zrodit něco hodně zajímavého.
              Fallout 4 bude dělat Bethesda (říkali to už při oznámení Fallout: New Vegas), takže Obsidian by mohl v klidu dělat na KoTORu 3 a po něm udělat pro Bethesdu další Fallout spin-off. Třeba ten New York, jak píše krysák *3*
            • skaven123
              tazka otazka :)) ale mozu na striedacku, rozpracuju kotor a odbehnu na fallout new york :)
  • Kane & Lynch v dalším pokračovaní bych si celkem dal... Není to sice tak komplexní dílko jako sem od prvního dílu očekával a ve dvojce se zklamal, ale ve dvou je to docela zábava.Pokud to bude za rozumnej peníz, zase někoho zranařím *4*
  • SW: TOR vypadá zajímavě, to rozhodně. Ale nevěřím tomu. Proč tomu nevěřím? Protože MMO hry moc nemusím. I když zajímavý příběh a povedené dialogy... hmm nechám se překvapit. Poplatky? Možná jim vydrží několik let, ale stejně přejdou na F2P. Částečně nebo úplně. Konkurence je totiž velká a MMO her je dost. Interplay pořád pracuje na Fallout online, vyjde nové Guild Wars, LOTRO, Bethesda možná pracuje na ponku v zahradním domku na elder scrolls online( spíše zatím u ledu), pak je tady ještě Blizzard aj. Raději pořádný singl než MMO.
    Ke K&L 3: očekávám podprůměrnou hru, ale chápu to... Chlapci z IO Interactive potřebují peníze na nového Hitmana. Snad to bude dobrá hra.
  • Hmmm takovej KotOR3 by byl cooool. hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Jo to by šlo. Mrzí mě že takový pokračování kotora je proste TOR...to mě dosti štve...platit měsíčně, ne-e... Jsem ochotnej dát klidně dva litry za dobrou hru, ale mesíčně ne.
    • Tady když dáš dva litry (nebo i míň), tak si stihneš projít příběhy skoro všech class a pak, když tě nebude bavit endgame, tak dál platit nemusíš. Nevim v čem je problém.
      • nechapu lidi, kterym prijde normalni zaplatit 1000kc za hru u ktere stravi 50h, ale nejsou ochotni dat 300kc za hru kterou pak budou hrat mesic
        • Masa-san
          Ja to chápu, je to obdobný rozdíl jako při koupi auta nebo jeho pronájmu na měsíc.
  • uz to vidim..3x press x or 2x a, fuj.
  • Freedom Fighters 2 kéž by *13* To byla pecka své doby, nemohl sem se od toho tenkrát odtrhnout :) Pokud by udělali ještě lepší nebo stejně dobrou dvojku, tak by mi uděllai hroznou radost!!
  • KOTOR 3? ANO ANO ANOOOOOOOOOOOO!
    KaL3? po zkušenostech ze dvojky.. ne děkuji
  • Cahir
    Tak při čtení článku jsem se několika věcí zhrozil: "akční RPG" + "nové rpg s otevřeným herním světe". Akčním snad nemyslí něco na způsob NWN online, což má být stupidní rubačka, která naprosto spřetrahla vazby s původními nevewintery. Kotor nikdy nebyl openworld, žádnej Skyrim ani F3 z toho nechci, buď ať se drží zavedeného a fanoušky milovaného konceptu, nebo ať se na to vykašlou, přejmenujou to a neotravujou komunitu.

    Jediným pravým KOTOREM 3 bude TOR. Dělají na něm původní autoři Kotoru, ostatně oni sami potvrdili, že TOR je v podstatě KOTOR 3,4,5.
    • Mylím si že žádné MMO nikdy nemůže evokovat atmosféru singlu. Úkoly typu posbírej deset androidích ručiček mi k epickému zážitku prostě moc nesedí. A to že na něm dělají původní autoři - každý zkrátka potřebuje peníze...
      Ač jsem byl nadšený hráč původního KOTORU i druhého dílu, TOR mě asi mine. Vůbec mi nejde o měsiční poplatky, ale žádná onlinová hra mě nikdy nebavila déle jak 3 měsíce, proto to asi risknu spíše s tím "akčním RPG" *1*
      • Cahir
        "Úkoly typu posbírej deset androidích ručiček mi k epickému zážitku prostě moc nesedí." - Autoři několikrát tvrdili, že těmto úkolům se snaží vyhnout. Z toho, co jsem viděl, by mělo jít v podstatě o klasickou Bioware hru. Nejlepší asi bude počkat na recenze, hlavně od někoho, kdo zná předchozí BW hry - kvůli srovnání. Takhle to udělám já a na základě recenzí se rozhodnu. Věř mí, že bych taky raději singl hru, ale Bioware má prý sen o MMO hře už skoro deset let. Tak snad mají nějakou vizi.
        • Máš pravdu, počkáme a uvidíme. Já mám jen trochu strach z toho, že určité MMO prvky se tam chtě, nechtě objeví. Ale třeba se pletu a hra bude vynikající, sám bych si to moc přál. Jen mě trochu děsí dnešní trend, když má RPG určité procento úspěšnosti a oblíbenosti, uděláme MMO. Osobně jsem totiž, co se her týče takový vlk samotář a s kamarády si zajdem radši napříkald na bowling.
    • MishKonn
      Wow. Divím se, ale souhlasím!

      +1
      • Cahir
        I když teď mi dosšlo, že stále je možné cpát různé příběhy mezi události KOTORu a TORu. Kdyby to dostal do rukou někdo povolaný, tak vlastně proč ne?!
        • nejspis to bude akcni rubacka a hlavni postavou bude Revan ;]
      • Cahir
        Nazdar Míšo!
        Čemu se divíš? *1* Já se tady hrdinně TORu zastávám už nějaký ten pátek. Dokonce jsem za to několikerými nenáviděn.
        • MishKonn
          Divím se tomu, že s tebou můžu v něčem taky občas souhlasit. *2*
        • Fandove SW te maj ale radi :)
  • Jen doufam ze to neudelaji v te obludne SWTor grafice nebo v necem jak je dnes moderni rikat "stylizovanem" tak aby to bylo nakresleny do stylu Clone Wars. Detsky stylizovana grafika typu SWTOR pak nedava logicky prostor pro nejake hlubsi RPG. Aneb kdyz je grafika pro male deti, ikonkove klikani pro male deti, 5 skilu kazdy s 3 perky tak pochybuju nad nejakou sanci na propracovany pribeh a interakce postav.
    Snad navazou na klasicke Kotory a se SWTor to bude mit spolecneho jen nezbytne minimum...
    • "Detsky stylizovana grafika typu SWTOR pak nedava logicky prostor pro nejake hlubsi RPG."

      Tak tahle věta mě opravdu rozsekala, jestli tobě dělá RPG hraní grafika, tak to jsi vážně asi v životě moc her nehrál, nebo si to slepě odklikával jako to malé dítě jak říkáš. Přirovnáváš to tu k "obludnýmu SWTor" a hrál jsi ho?
    • Cahir
      Opravdu tohle http://www.youtube.com/watch?v=pxMbI30KKJ0 vypadá jako Clone Wars? Opravdu je to dětské? Kecáš kraviny a raději si se nechal zmanipulovat hysterickými hatery, kteří z komárů rádi dělají velbloudy, a nebo jsi jeden z nich.

      A s těmi 5 skilly jsi tomu nasadil korunu. Proč šíříš lži? Fakt tobě podobné nechápu, kritika je to totiž jedna věc, dezinformace druhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit