Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral nekdo zvas vubec predchozi dily kotoru? ty vase komenty jsou uplne dementni.. kotor bylo jedno z klicovych rpg od Bioweru a nejlepsi ze sveta star wars a rad na nej vzpominam do dnes.. jedno znej rpg od bioweru sve doby

    pokracovani bych uvital radeji nez mmo to bude podle me p****r
    • Hairy_Ass
      A co teprve KotOR II, který se snažilo jít i jinou cestou, než klasickým SW příběhem! I přes jistou nedodělanost to je pro mě stále SW hra #1, ostatně stačí zmínit její tvůrce Obsidian a musí to být jasné. *3*
      • Bohužel, zrovna po stránce příběhu mě KOTOR 2 děsivě zklamal. A nedomnívám se že to bylo jen kvůli příběhovým zkratkám a nedotažení vedlejších příběhových linií (což tomu nakonec zlomilo vaz úplně). A to bych za dospělejší zpracování dilematu světlá/temná strana o který se obsidiani očividně snažili byl nesmírně vděčný.
      • Cahir
        Škoda že to slovo nedodělanost je pro dvojku klíčové. U mě negativní dojmy bohužel nikdy nedokázali ustoupit těm pozitivním. Mám dvojku rád, ale u mě je to dvojka i po stránce kvality.
    • KOTOR bolo a je jedno z najlepších RPG vôbec. A nielen RPG. KOTOR patrí medzi skvosty herného priemyslu, je umeleckým dielom medzi hrami.
      • Škoda jen tý mizerný optimalizace.
    • No že těch star wars rpg je že :D
  • KOTOR3 bych uvítal, klidně i v akčnějším duchu, ale musí to být pořád tak kvalitní RPG, jako KOTORři původní
    • skaven123
      to vam nestaci milion akcnych hier?automaticky nove rpg musi byt zhovadene akcnostou? si zahraj crysis, alebo tor ked vyjde, neziadaj od rpg aby bolo akcne, nechaj aj nam, co chceme mat nove rpg nejaky zazitok ;)
  • Hrál jsem oba díly. KOTOR 2 se mi líbil daleko více. Lepší příběh, lepší postavy... Škoda, že LucasArts nedali Obsidianu více času na dopracování. Obsidian Entertainment vytvořil takové klenoty jako AP a F:NW. Doufám, že dostanou možnost pracovat na KOTOR 3. Taky byl dokončen mod TSLRCM od Zbyl2 a DarthStoney.

    http://www.youtube.com/watch?v=nOFzco3Xskc&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=ssK9kZ5WRXI&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=tDVCHKeM1Uk&feature=relmfu
    http://www.youtube.com/watch?v=8VvS5MLnG0Y&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=3EtByaOxiwE&feature=related
    • Kreia je najzaujimavejsia postava s akou som sa stretol v hrach
    • Cahir
      Kdyby to dělali oni, asi bych se rozpustil blahem.

      BTW, je pěkné, že se stu stále najdou lidé jako ty, kteří vidí pod povrch věcí: AP je totiž jedna z nejvíce nedoceněných her vůbec a když se řekne Fallout:NW, skoro každému se v palici vybaví Bethesda...
    • Hairy_Ass
      Souhlasím
    • Kreia je prostě vynikající! Díky za odkazy.
  • Cahir
    Tak při čtení článku jsem se několika věcí zhrozil: "akční RPG" + "nové rpg s otevřeným herním světe". Akčním snad nemyslí něco na způsob NWN online, což má být stupidní rubačka, která naprosto spřetrahla vazby s původními nevewintery. Kotor nikdy nebyl openworld, žádnej Skyrim ani F3 z toho nechci, buď ať se drží zavedeného a fanoušky milovaného konceptu, nebo ať se na to vykašlou, přejmenujou to a neotravujou komunitu.

    Jediným pravým KOTOREM 3 bude TOR. Dělají na něm původní autoři Kotoru, ostatně oni sami potvrdili, že TOR je v podstatě KOTOR 3,4,5.
    • Mylím si že žádné MMO nikdy nemůže evokovat atmosféru singlu. Úkoly typu posbírej deset androidích ručiček mi k epickému zážitku prostě moc nesedí. A to že na něm dělají původní autoři - každý zkrátka potřebuje peníze...
      Ač jsem byl nadšený hráč původního KOTORU i druhého dílu, TOR mě asi mine. Vůbec mi nejde o měsiční poplatky, ale žádná onlinová hra mě nikdy nebavila déle jak 3 měsíce, proto to asi risknu spíše s tím "akčním RPG" *1*
      • Cahir
        "Úkoly typu posbírej deset androidích ručiček mi k epickému zážitku prostě moc nesedí." - Autoři několikrát tvrdili, že těmto úkolům se snaží vyhnout. Z toho, co jsem viděl, by mělo jít v podstatě o klasickou Bioware hru. Nejlepší asi bude počkat na recenze, hlavně od někoho, kdo zná předchozí BW hry - kvůli srovnání. Takhle to udělám já a na základě recenzí se rozhodnu. Věř mí, že bych taky raději singl hru, ale Bioware má prý sen o MMO hře už skoro deset let. Tak snad mají nějakou vizi.
        • Máš pravdu, počkáme a uvidíme. Já mám jen trochu strach z toho, že určité MMO prvky se tam chtě, nechtě objeví. Ale třeba se pletu a hra bude vynikající, sám bych si to moc přál. Jen mě trochu děsí dnešní trend, když má RPG určité procento úspěšnosti a oblíbenosti, uděláme MMO. Osobně jsem totiž, co se her týče takový vlk samotář a s kamarády si zajdem radši napříkald na bowling.
    • MishKonn
      Wow. Divím se, ale souhlasím!

      +1
      • Cahir
        I když teď mi dosšlo, že stále je možné cpát různé příběhy mezi události KOTORu a TORu. Kdyby to dostal do rukou někdo povolaný, tak vlastně proč ne?!
        • nejspis to bude akcni rubacka a hlavni postavou bude Revan ;]
      • Cahir
        Nazdar Míšo!
        Čemu se divíš? *1* Já se tady hrdinně TORu zastávám už nějaký ten pátek. Dokonce jsem za to několikerými nenáviděn.
        • MishKonn
          Divím se tomu, že s tebou můžu v něčem taky občas souhlasit. *2*
        • Fandove SW te maj ale radi :)
  • MrSanta
    KotOR 3 by nebyl vůbec špatný. Ovšem za předpokladu, že by se jednalo o kvalitní RPG. Bude-li to ve stejném duchu jako Force Unleashed tak děkuji, ale nemám zájem.
  • Ti jsou mazani :) a az budete chtit vedet co se stalo na konci KOTOR 3 musite do SWTOR. Kazdopadne to nalaka hodne lidi.
  • Zayl
    Nové Kotory, proč ne? Akorát doufám že je budou mít čas dodělat, protože list věcí které nakonec ve dvojce zůstaly jen rozdělané je docela dlouhý.

    Akorát teda nevím, ti lidi co dělali Force Unleashed mi moc schopní nepřijdou.
    • skaven123
      ja som niekde inde cital ze ma ist o Obsidian, nie o ludi z force unleashed..ta vyberme si *15*
      • Cahir
        Kdyby to skutečně dostal na starost Obsidian, tak by většina fanoušků měla orgasmus. Po BW druhá nejlepší volba. Mohu poprosit o zdroj??
        • skaven123
          po poslednych pre mna excesoch Bioware je Obsidian 1. najlepsia volba.. hoci DSIII... *1*
        • skaven123
          http://www.eurogamer.cz/articles/spekulace-o-knights-of-the-old-republic-3
          • Hairy_Ass
            MrSanta: Fallout v Evropě? To zní ještě hůř než Fallout na východním pobřeží USA. *9*
            • MrSanta
              Tož musím se přiznat, že svět Falloutu zas nemám nastudovaný úplně do detailů, ale rád bych věděl, co se vlastně děje v jiných částech světa, no *4*.
          • Cahir
            Wow, tak to vypadá nadějně, jdu trochu více zapátrat. Kdyby do toho vážně šli, byla by to bomba. Na druhou stranu , kdyby se toho ujali Avellone a Sawyer se svým týmem, kdo by dělal novýho Fallouta? *8*
            • MrSanta
              Cahir: ten New York jsem zmiňoval, protože o něm psal krysák. Osobně bych se vůbec nezlobil, kdyby se to přeneslo třebas do Evropy, nebo tak...
            • ja len dufam ze na Obsidian nepadne velke oko EA, potom sa asi zacnem ucit strikovat *7*
            • Cahir
              MrSanta: Fuck New York, pravej Fallout je pro mě navždy spojen se západním pobřežím. Ale to, co říkáš, by pravděpodobně bylo to nejlepší možné řešení

              Ahá, takže nakonec oni jo? Vidím to tak, že falloutí sérii budu vždy věnovat pozornost ob jeden díl - ten, co podělá Todd Howard vynechat a na ten pravý čekat od Obsidiánů.
            • MrSanta
              Tož kdyby to dělal Obsidian a někdo schopný na ně dohlédne, aby to nebylo zabugované, jak je u Obsidianu zvykem, tak by se mohlo zrodit něco hodně zajímavého.
              Fallout 4 bude dělat Bethesda (říkali to už při oznámení Fallout: New Vegas), takže Obsidian by mohl v klidu dělat na KoTORu 3 a po něm udělat pro Bethesdu další Fallout spin-off. Třeba ten New York, jak píše krysák *3*
            • skaven123
              tazka otazka :)) ale mozu na striedacku, rozpracuju kotor a odbehnu na fallout new york :)
  • KOTOR 3? ANO ANO ANOOOOOOOOOOOO!
    KaL3? po zkušenostech ze dvojky.. ne děkuji
  • Masa-san
    "autoři Force Unleashed začali najímat vývojáře pro práci na novém RPG..." Jestli z kotoru udělají Unleashed tak to potež *11*
    • Jako je fakt, že vidět Revana jak drtí silou křižník, tak letí monitor z okna *5*
  • SW: TOR vypadá zajímavě, to rozhodně. Ale nevěřím tomu. Proč tomu nevěřím? Protože MMO hry moc nemusím. I když zajímavý příběh a povedené dialogy... hmm nechám se překvapit. Poplatky? Možná jim vydrží několik let, ale stejně přejdou na F2P. Částečně nebo úplně. Konkurence je totiž velká a MMO her je dost. Interplay pořád pracuje na Fallout online, vyjde nové Guild Wars, LOTRO, Bethesda možná pracuje na ponku v zahradním domku na elder scrolls online( spíše zatím u ledu), pak je tady ještě Blizzard aj. Raději pořádný singl než MMO.
    Ke K&L 3: očekávám podprůměrnou hru, ale chápu to... Chlapci z IO Interactive potřebují peníze na nového Hitmana. Snad to bude dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit