Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    DOTAZ na cenzora:Proč konkrétně byl můj příspěvek "Wololo!" Smazán? Čtu pravidla tam a zpátky a nevidím nic co by porušoval.
    • protoze spravne je to "honono"
    • Protože v reakcích byla zmínka o TheGGG a ten je tu hájenej.
      • Predsa len je to skoro vyhynuty druh.
        • Troll diskuzní? Těch je tu dost. *2*
  • Super, ale po fiasku s DoW3 si radší opatrně počkám na výsledek, snad to bude dělat uplně jiný tým
  • XorxoxTalarius
    Relic je dobre studio, ted jde jenom o to aby moc nevymysleli, prece jenom po COH2 a DOW3 mi duvera v ne klesla na bod mrazu.
    Kazdopadne by bylo skvele kdyby se pokusili udelat rip off prvniho Empire Earth, to by byl splneny sen :)
    • CoH2 nebylo špatná hra, to že to rozkouskovali na milion dlc a vydřeli prvni poslední zní jako typická Sega, to jsou známí nenažranci *4*
      • XorxoxTalarius
        To by mne nevadilo, ale ta hra je spatna, krome pocasi nabidla daleko mene moznosti, pokud neni lepsi nez Blitzkrieg mod, pak je spatna
        • Přesně. Blitz. mod udělal přesně to, co jsem od hry očekával hned na začátku. Škoda, že to je pouze mód.
          • Blitz je nesmysl, zbytečně moc jednotek, strom, kterej se nedá za celou hru odemčít a celkově složitý.
            • XorxoxTalarius
              Nevim jestli trolis nebo jsi nikdy poradne COH nehral ...
  • No ty VOLE, ještě Warcraft 4 a bude to dokonalé... :D
  • Po Dawn of War 3 se dost bojím o výsledek...
    • proč každý nadava na DoW3? krom toho že to bylo technicky nekvalitní, byly tam jen 3 frakce a hrdinové byli OP (co se dá lehce nerfnout patchem) to byla docela solidní RTS.
      • :D
  • Už fakt nevedia ako donútiť ľudí prestúpiť na Win10 :D Ale teraz vážne, je to dobrá správa.
    • ak to bude win 10 only tak nezájem. ta špína mi nesmí do kompu. jedu na neaktualizovaných sedmičkách
      • funza
        No ono celkově windows.
  • jo!
  • Vzhledem k tomu, jaké studio tu hru vytváří, očekávám limit jednotek 50 a hlavně všechno blízko a bez možnosti oddálení
    • AoE 3 mělo kameru ještě víc přiblíženou než CoH, ale tenkrát to snad mohli omlouvat technickou limitací
  • Já už zažil tolik videoherních zklamání, že se neteším ale jsem spíš opatrnej a zvedavej jak to dopadne. Pokud to bude dobré, rád si to zahraju.
    • Přesně tak. Každé nové oznámení beru se rezervou. Lepší se radovat u hotové hry až vyjde a bude za to stát, než živit hype, slintat blahem u každého preview obrázku a videa, ale jakmile to vyjde spadla klec a ticho po pěšině jako třeba stronghold 3 a podobná podobně "povedená" pokračování.
  • V 1:25 je řečeno "A new age is upon us." Sice to nemusí nic znamenat, ale radši bych zpomalil se spekulacemi o tom, jak to bude od antiky po novověk :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit