Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Jo, hned jak jsem viděl oznámení nového Age of Empires, tak jsem si říkal, jak se asi tvářil Vašek. Škoda, že to opět nebylo v přímém přenosu:)

    Jsem opravdu zvědavý, co z toho nového dílu bude.
  • vzdycky kdyz je takovahle nejaka akce, rikam si, kezby oznamili aoe4...tak konecne, taky neco jineho nez ty konzolove slataniny, zase hra na kterou se po letech muzu tesit
  • PreidaQ
    Dvojka je moje srdcovka, ale tady jsem sakra skeptický - na jednu stranu jsem rád, že značka AoE bude pokračovat, ale na druhou stranu ani za mák nevěřím, že Relicu se podaří udělat dobré AoE. Navíc mi z traileru není vůbec jasné, v jakém historickém období se bude ta hra odehrávat.
  • Pěkný jen se obávám že nadšení vystřídá zklamání navíc hru dělá naprosto jiné studio
  • O víkendu jsem zrovna pařil HD dvojku a říkal jsem si, že si koupim trojku, protože souboje v dvojce jsou už fakt utrpení, ale teď si spíš počkam na tu definitivní edici nebo rovnou na tohle, pokud se zadaří.

    btw co se týče microsoftu já pořád čekám, jestli mi tuhle generaci dají nějakou záminku ke koupi jejich konzole, ale zatim evidentně pořád trollujou.
  • Jack1947
    Snad to nebude jen přejetí staré kostry kombajnem *7*

    Pokud ne, tak je to dobře strategií v podobném ražení je dneska hodně málo (žádná?!)
    • funza
      Empire Apart
      Northgard

      Jmenovanim dalších strategii bych mohl pokračovat ale zůstanu u strategii jak si sám řek podobného razeni *1* *15* *3* *4*
  • Paulcz
    Jenže lidi budou chtít Age of Empires a ne CoH, takže to dopadne blbě.
    • snorgrind
      ja radsi budu chtit rise of nations *2*
  • Aby to nakonec nebyla exkluzivita Windows 10 dostupná jen ze Storu jako Forza.
    • ješte porad tlačí w10 zadarmo nebo je to konečne treba koupit? mam vyple aktualizace windowsu takže nevím
      • to o tobě leccos vypovídá.. *6*
    • cpt. obvious strikes again
  • Geniální tah opd Mrkvosoftu, dát to Relicu, když jejich poslední hra má o 80% míň hráčů jak přes dekádu starý CoH1

    Nejdřív EA pohřbili Command and Conquer, pak Relic totálně zprasil Dawn of War a velkou trojku uzavře Mrkvosoft, v Blizzardu se musej tetelit blahem.

    Snad nezklame Iron Harvest
    • Ty asi bereš slušnej matroš.. *7*
      • Spíš docela špatnej, kupuju ho od tvojeho táty
  • COH a COH2 jsou zárukou kvalitní stragie. Určitě zkusím :)
    • To samé jsem si říkal při těšení se na Dawn of War III :/
      • Neznám. Na průměr nemám čas. Stačí se podívat na hodnocení her, jestli se o ni vůbec zajímat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit