Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    V open world hrách typu GTA nebo poslední Deus Ex? Proč ne? Obchody Subway, Starbuck, KFC a podobné? To by bylo snad ještě lepší než ty podivé předělávky co jsou tam. Asi by mi trochu vadilo, že jich tam bude málo nebo že se budou příliš vnucovat. Přeci jen, když v celé hře je jen jedna reklama, ale je všude, nevypadá to dobře - příkladem toho je Rainbow Six Vegas, kde po celém městě byly reklamy na AXE, fakt úplně všude! *16*

    Nechat reklamu přerušovat hraní ve hře za plnou cenu? To by byla sebevražda. Ve F2P? Možná i když se mi to nelíbí. Ale třeba při načítání mapy, asi by se to skousnout dalo. Důležité je, aby to nebyly úplně debilní reklamy, třeba zrovna na ty plínky, ty bych ve World of Tanks fakt vidět nechtěl.
    • Spades
      Dobře udělané to má BFH a Quake Live.
      V BFH máš při načítání reklamy na herní servery na všechny BF, a u QL máš pro neplatiče reklamu před spuštěním hry, a pak tam máš přímo ve hře billboardy.
  • Upřímně už mě ty všudypřítomné reklamy pěkně lezou krkem, všude kam se člověk podívá, toto fakt není normální...ve hrách, v televizích, v rádiu, na webech, kolem silnic, letáky ve schránkách...někomu bych za to už rozkopal zadek nejradši!
    • Asharak
      Víc než přítomnst reklam mě štve to, v jaké míře tam jsou, a jakou kvalitou oplývají... třeba že musím na utube odkliknout 10x tu samou reklamu, kterých je tam ze 5. Neřeknu když těch 5 jiných za den... Ale už se trochu sklidnili.
      V rádiu nevím, moc neposlouchám, ale třeba na RockMaxu jsou boží reklamy, ve stejném kabátě jako rádio, ale i tak jich je tam moc...
      Nejhůř je na tom ta TV no, 3x za desetiminutovou reklamu jedna samá se stejným obsahem na LIDL... demence. Ještě že se na TV pár let aktivně nedívu. A k tomu milion stupidních zpracování, jen aby byly prachy, né dát tam menší počet kvalitních a trochu zajímavých reklam *16* *16*
  • Grifus
    Nacpat do placene hry reklamu co prerusi hrani? To by si nelajzl snad ani nenazrany Activision. No ikdyz hraci jsou vpodstate tupe stado, ktere bude chvili kopat kolem sebe ale nakonec si (ne)dobrovolne nechaji vsechno libit. Takze se tohoto modelu treba vazne dockame.
    • tak po Sony bych si tipnul jako následovníka EA :) Už to vidím v NHL.. pět minut hraješ.. A KOMERČNÍ PŘESTÁVKA - reklama na mastičku proti prdíkům! OuYEAH! :)
  • R.a.z.i.e.l
    Já mám plné zuby už toho, že se mi objeví reklama před videem na internetu a hlavně na youtube. Myslim, že z tohohle bych asi prohodil PC oknem. Samozřejmě, pokud to zakomponují do hry, tak třeba v Max Payne 3 bude plakát s reklamou v nějaké budově, tak kliďánko, ale aby to vyskočilo uprostřed hry na obrazovku... *4*

    Co se týče toho streamingu nebo cloudgamingu (nvm jak se to přesně jmenuje), nijak nadšený z toho nejsem, z toho, že už se tomu někdo chce začít věnovat. Přeci jenom je to zatím celkem nedotažené a když jsem na OnLive hrál naposledy bylo to jako koukat se na nekvalitní video na youtube. A když člověk cítí, že ta hra je od něj míle daleko a nemá ji na svém HDD, není to holt ono. *4* Zvyk je zvyk. A já si na cloud nehodlám zvykat. *3*
    • Doporučuju stáhnout aplikaci ADblock nebo podobné programy pro prohlížeč. Jsou zdarma nebo za dobrovolný příspěvek. Mám svůj v Google chrome a reklamy mě netrápí. *5*
      • PreidaQ
        Jenže pokud má člověk Operu a chce ji používat i nadále, tak nic takhle spolehlivého nemá nebo ano?
        • Ma,specificky pro ten zminovany youtube se to jmenuje YouTube AdsFree.Najdes to pod "extensions" *3*
  • Veskoslav
    Vyskakovací reklamy? No to si kozolisti užijí:)
    • Free to Play je nejčastejší v PC světě, Sony může poskytovat patent. Těšíš se? :)
      • +1 *3*
      • Veskoslav
        Těším:)F2P jsem hrál cca 4 hry za celý svůj život, tak mě to nemusí trhat žíly:)
  • ..a co rovnou reklamu na reklamu?
    • Tu obstarají média.
  • calwin
    všetkého z rozumom... ak by sa naozaj objavila taká hovadina že mi hodí reklamu uprostred hry ideálne na prací prášok tak to radšej končím s hraním alebo idem za piráta! adios :)
  • BoB.2
    Jak jsou reklamy stupidní v televizi, otravný na internetu tak tohle bude něco mezi.
  • Ja si osobne nemyslím že tento koncept v AAA hrách je vobec použitelný, podla mojho názoru sa tento sposob može chytit len v F2P tak ako sa zmienuje v článku takže som v klude:)
  • Kolaps té doby by si nemyslel že půjde, je to z té největší arogance, Hitler by se divil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit