Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už koukám, že ty otravné reklamy už za chvíli doputují i do her (jako by nestačilo, že se cpou na YouTube a na originální filmové DVD).Chápu, že nějak se vydělávat musí, ale představte si, že takhle budete hrát hru, vylítne nějaká srdceryvná scéna kde třeba bude umírat nějaká hlavní herní postava a najednou tam vylítne reklama na dámské vložky, nebo na coca colu (tohle se mi stát při hraní, tak si z dané hry udělám podtácek pod pivo).Ono stačí už když dávají v TV nějaký pořádný drama a najednou se objeví veselá reklama (to bych v tu chvíli vraždil). Jen bych doporučil pánům ze Sony, aby si pořádně rozmysleli, kam ty reklamy budou cpát. *16*
    • x_ander
      No já právě doufám, že to nejhůř dopadne podobně jak u filmů. Když se na film díváš v TV, tak se díváš zdarma (víceméně - kabelovky atd.), tak tam ať si reklamy cpou. Proto se na Tv ani nedívám. V kině nebo na DVD reklama uprostřed filmu nevyskočí. Pokud budou reklamy u free her, tak budiž, ale u AAA projektu, za který dám tisícovku.... to by byla cesta do pekel.
      • Mechwarrior_bw
        keď hráči tolerujú online drm v single player hre, zjednodušovanie, stagnáciu grafiky alebo AI, nízke rozlíšenie a framerate, lagy, masívne scriptovanie atď tak nie je dôvod prečo by nezniesli pár reklám... kludne sa vsadím, že do 5 rokov to tu máme v plnej kráse.
        • Mno nevim ale myslim ze o tom byl clanek tady na games ze pruzkumy zjistili ze reklama ve hrach ma spis prachbidne vysledky.
          • dneska ma kazda reklama prachbidne ucinky pokud se bavime ttreba o me. I plno znamych reklamy naprosto ignoruje. Preferujeme koupit vyzkouset a pak muzes bud kupovat dal nebo na black list. Jakmile se objevi ve mnou placene hre nejaka reklama tak ji proste hrat ani kupovat nebudu. Je to kazdyho volba. Njehure se rozjede neco oldschool bez reklam na zahnani nudy =)
  • Umaroth
    Pokud to bude zakomponovane do hry, tak proč ne to mi nevadí, lepší ve videoherním svete videt reklamy na veci co zname, nez na smyslene produkty, ale reklama alá TV.....no to mě poserte !!!! To snad ne !
    • Mechwarrior_bw
      pod toto sa môžem podpísať. Ale inak do niektorých súčasných hier prepletených stovkami cutscén by reklama ako z TV vlastne aj pasovala :) ... žial.
  • Mně by reklamy ani nevadily, ale důležitý by bylo správný načasování, aby to nekazilo zážitek ze hry! A navíc by to mohlo udělat hru levnější... Taky by mohli vydávat 2 verze: 1 bez reklam za 1.500,- a druhá s reklamou dejme tomu za 699,-- *3*
    • neeeeeee mne by to vadilo. a asi by to vyliecilo moju zavislost na pocitacovych hrach.
  • Beru to pozitivne, hra bude rozhodne realnejsi a muze byt i levnejsi. Popr. neni problem mit dve verze, s reklamou a bez. Podle me dobra zprava.
    • bohužel.. v dnešní době si spíš někdo namastí kapsu.. než aby byla hra levnější nebo měla o to menší náklady na výrobu..
    • mimoto, pokud ta reklama bude sedet ke hre " 2.svetova" starej roztrhanej plakat na colu, popr na auto... deus ex -- future verze Fordu nebo podoba coly, super ...
      • Cypri
        ooo tak to jestli někdo čeká že bude hra levnější, protože se tímhle pokrejou náklady na výrobu (byť třeba jen částečně) tak s tím nepočítejte... Co je doma, to se počítá, jim se přilepší a nám se přihorší.
  • na tema reklamy vsude kolem nas je paradne udelanej dokument doporucuju *3* http://www.csfd.cz/film/294287-nejlepsi-film-jaky-byl-kdy-prodan/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit