Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    😂 To ja tak trapna hlaska😂

  • Derp_1337

    Trololol

  • LessPh

    Nedočetl jsem, až budeš mít domací úkoly.. přijď si ke mně pro podpis😉

  • LessPh

    Jak jsem ti už jednou psal, věř zkušenejm klukům jako jsem já a nemáš se večer čeho bát😀

  • Derp_1337

    Takže se ukázalo, že zkodumentovaná fakta o cenách se nedají zpochybnit tvými blbými kecy, a tak se snažíš odvést pozornost ukazováním na něco jiného??

    Hele, vůbec nic by se ti nestalo, kdyby jsi napsal "máš pravdu, ale cítím se trapně to přiznat". A nebo by stačilo, kdyby jsi jen prostě mlčel. Jak se říká "mlčeti zlato".

  • Ricmont

    Pokud máš pravdu tak nebudeš mít problém jí dokázat. Zatím jsou tvé řeči jen důkazem, že tvoje pravda je jen ve tvé vlastní hlavě kde sis vytvořil iluzi, že máš vždy pravdu. Ale dokázat jí už je pro tebe nemožné. Protože si přesvědčil sám sebe, že důkaz nebude potřeba. Vlastně jsi ideální případ pro psychologa.

  • Udělej analýzu 🤣

  • LessPh

    Ja neargumentuju, ja mam pravdu..

  • iSpirit

    Playstation 3 vyšel o rok později, proto měl dost skluz oproti Xboxu, Playstation 3 celou dobu Xbox doháněl, což se mu podařilo až na sklonku generace. Tvrdit, že 360 rozsekal PS3, je samozřejmě nesmysl, ve finále to byla plichta, ale čistě výdělky bych to viděl na 360, jelikož PS3 byl dost drahý na výrobu, musel se hodně dotovat, navíc ten start nebyl tak raketový, jelikož Xbox byl rok venku.

    PS3 byla dobrá konzole, když se na ni zaoptimalizovalo, tak dosahovala dobrých výsledků. Např. FFXIII tam běžela v 720p v lepší kvalitě než na Xboxu, navíc Xbox u FF běžel 540p pouze, hlavně výhodou PS3 byla Bluray mechanika, právě FF XIII vyšla na x discích na Xboxu, navíc díky tomu obsahovala o dost horší videa.

  • Ricmont

    Já chci po tobě důkaz. Místo toho tu mám jen zásobu trapných výmluv od tebe. Takže vlastně nemáš jsi svůj argument dokázat 

  • LessPh

    Mohu ti obětovat jen minutut svého času, víc ne (1 minuta = 1 koment). Pokud si líný a neuděláš si přípravu (domací úkoly), tak pro mě nemá cenu ztrácet ani jednu minutu..

  • LessPh

    😀😀😀 Radši běž zanalyzovat Hogwarts, tam ti to nějak nevyšlo 😂😂😂

  • Derp_1337

    Jo, máš pravdu. LessPh ne. On očividně rád trolluje, a pak se baví tím, jak ty nesmysly otravují ostatní lidi.

    Zpočátku měl Xbox 360 vskutku navrch v prodaných kusech, ale taky byl dost levnější než PS3. Bylo to dáno tím, že PS3 mělo BluRay mechaniku a tak se prodávalo dráž.

    Ale časem, jak se srovnali ceny, tak prodeje PS3 dohnaly X360 a nakonec ho dokonce i předběhly.

  • Derp_1337

    Trololol

    Jinými slovy opět totálně trolluješ. To, že Xbox 360 byl levnější než PS3, je jasně zdokumentovaný fakt. Není to žádná teorie, kterou sis vycucal z prstu. Je to fakt. To tvé trollování je trapné.

  • Ricmont

    Pořád říkám na tvůj důkaz. Koukám že nic nedokážeš dodat. Takže jen bláboly.

  • LessPh

    Precti si muj koment jeste jednou, udelej si svuj domaci ukol a pak prijd diskutovat budu rad, ale ted nemame o cem..

  • Ricmont

    Tak mi prosím ty čísla ukaž. Pokud si tak přesvědčení že Xbox 360 byl prodejně lepší než PlayStation 3. Tak by snad neměl být pro tebe problém to dokázat. Nebo jdou to jen z tvé strany prázdné řeči bez důkazu? 

  • LessPh

    Je to jako naše diskuze s Hogwarts, věr zkušeným klukům jako jsem já a budeš v pohodě. Něco k zamyšlení výše...

  • LessPh

    Ano naprosto, viz. výše.. udělej analýzu a pak přijď..

  • LessPh

    Vyhodnoť si kolik bylo jaké platformy generací, jaké byly startovní pozice jednotlivých konzolí a jak šel YoY vývoj prodejů v posledních 8 letech od ukončení X360 / PS3 generace.

    Pak se ještě jednou podívej na čísla, který si postnul. Jestli nejsi úplně mimo a máš alespoň základy analytického myšlení, tak ti bude jasné, že MS nakopal Sony zadek neprosto maximálně...

    Je pravda, že tohle se učí až na VŠ, takže chápu, že to nechápeš a porovnáváš jen absolutní čísla, ale ne celkovou situaci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit