Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ricmont

    PlayStation 3 prodáno - 87.4 millionů

    Xbox 360 prodáno - 84 milionů

    Prosím řekni mi ještě jednou jak Xbox 360 rozdrtil PlayStation 3

  • Ricmont

    Souhlasím někteří ty konzolové války berou hrozně vážně a to víc než samotné společnosti. Prostě exkluzivity byly a budou. Má je PlayStation, má je Nintendo a je pochopitelné, že je bude chtít i Xbox. Chápu že Microsoft vzal již hotové projekty a udělal z nich exkluzivitu. Je to rychlejší než čekat další čtyři roky až vyjde nová hra. Ovšem to že řekli před koupí že dodrží všechny dohody které studio uzavřelo před tím než je koupili a pak se ukazuje praví opak. Tak to teď Microsoftu ubližuje víc než to než nemají dostatek exkluzivit.

  • Izmæl

    P*či... na Indyho od MG jsem se ale opravdu těšil, kór když jsem si teď znovu odehrál Wolfieho The Old Blood a The New Colossus :/

  • Je rozsekal myšleno vážně?

  • Přesně. Je to reakce Microsoftu na prohraný boj exkluzivit. Naprosto chápu, že Indy a Starfield chtějí jako excls. Stejně jako to má PlayStation. Jen škoda, že info se mění. Měli to tak nastavit od začátku. Jsem PS5 a nemám ani PC, moc mě mrzí Indy, ale respektuju to. Co jsem viděl z console wars je naprostá bláznivina... 

  • Ricmont

    On je problém v tom že jak Indy tak Starfield byly plánované i na PlayStation. A věřím že bylo plno hráčů z modrého týmu kteří se na to těšili. Zatím co hry jako  God of War či Spider-Man byly od začátku plánované jen pro PlayStation. Prostě kdyby teď Microsoft oznámil novou značku na Xbox tak to bude v pohodě. Ovšem některé lidi štve že se od oznámení těšili tak si to zahrají a pak jim Microsoft řekne "Smůla nic nebude. " 

  • Derp_1337

    Já myslel, že X360 zpočátku drtil PS3, protože byl o dost levnější? PS3 mělo BluRay mechaniku a tak se prodával dráž.

    Ale časem se to srovnalo a myslím, že nakonec u konci životnosti konzole prodeje PS3 předstihli X360.

  • Ricmont

    Všechny tři strany tam vědomě lžou. 

  • LessPh

    Jenze MS to prave kvuli chybicim exkluzivitam nezvlada.. je ti to doufam jasny? Kazdopadne COD je pravy zamer akvizice Actiblizu.. proc myslite, ze x360 rozsekal ps3? Tehdy byl boom youtuberu a vsichni do jednoho hrali COD na x360 a tak jsme kupovali vsichni xka..

  • Je škoda, že když už si autor dá tu práci napsat, jak může hrozit, že MS blokne CoD na PS tak si nedá tu práci, aby ocitoval uniklý email Jima Ryana, které se včera řešil mnohem více a to totiž, že ve skutečnosti se Sony vůbec neobává toho, že by CoD na konzole nevycházelo, respektive, že kdyby se to stalo tak je to Sony jedno.

    Přece jen ten email je vlastně prokázaná vědomá lež a to ještě ke všemu  na úrovni hlavního veřejného argumentu, proč by soud neměl akvizici povolit, od CEO SONY a to mnohem větším průšvihem, než to zda Indiana Jones bude či nebude na PS. 

  • Taxiderman

    Z pohľadu PS hráča nieje asi dôvod k obavám. Takisto ako XB hráči rozdýchali že namajú také značky ako God of War, Horizon alebo Spiderman tak verím že aj modrý klub to zvládne bez Indyho a Starfieldu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit