Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě je vrchol Blizzardí herní muziky Diablo a Diablo II. Potom už se mi skoro nic nelíbilo, teda kromě tohodle traileru na Warcraft 3, kterej je dokonalej :) http://www.youtube.com/watch?v=vBODH8ElBak

    EDIT: A Starcraft!
  • Celkově je to slušné , přesto dobré momenty střídají typické wow-shit momenty , ale ano je to dobrá skladba což se nedá říct o celé hře , datadiscích nebo zarytích hráčích kteří hrají jen pro zábavu .... 8 hodin denně .... mámomrdi *5* *1*
  • Spades
    Kdyby Blizz udelal hodne krvavou a naturalistickou 21+ hru (Tim padem u nas 18+), tak by podle me nic nezkazil, ale holt blizz musi myslet na mladsi generace :(
    WoW: Kung-Fu Panda
  • Kronoss1
    A to už jsem si myslel, že tu sobotní reklama na WoW tuto sobotu nebude.
  • jeste ze vychazi diablo 3 pandu at si strcej pod postel
  • Amylee.Anderson
    Ten starej track je dobrej, zkazili ho.
  • MidnighT91
    O nudlích? Vážně se ti zdálo o nudlích? Šťastný to den, mému synovi se konečně zdá o nudlích... Jsme spjatí s nudlemi, v žilách nám koluje vývar.
  • No ten song bude asi na tom datadisku to nejlepší a to stejně nemá ani na cataclysm s tíhmle http://www.youtube.com/watch?v=Z9iqUVY15VI.
    • Cypri
      Máš recht. Tohle se mi líbí víc než ten novej track. WoW už jsem nehrál ani nepamatuju, ale s tímhle datadiskem už si ho ani nechci zahrát.

      Pandy omg...fakt konec tohle... Jen prostě udělat hru mnohem víc atraktivnější pro asijskej trh a pro děti. Toť čistě můj názor.
  • No hurá.Cata hudba mně fakt nebavila.WOTLK byl skvělej a tohle zas zajelo zpátky do kolejí WOTLKU.Když už nic a bude to sh*t aspon si užiju hudbu *1*
    • no já ti nevim s wotlkem.. já myslím že nejlepší byl TBC.. a to už jen kvůli PvP .. protože s PvP to ve WoTLKu pos*ali tak že už to víc nešlo..
  • vite co by WOWku fakt prospelo? poradna davka krve, usekanych hlav, koncetin a vyhrezlych vnitrnosti a stredovekeho animalniho sexu.. ne pandy :D
    • To myslíš napichování na kůl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit