Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Hahaha,prej temneho wowka :-D.Vzdyt to si primo protireci *1*
      • kostejnesmrtelny
        Zajdi se podívat do Eastern Plaguelands a pak si povíme. *3*
        • A tomu ty rikas temne? *1*
          • aha tak tady si každy nerd představí pod slovem temne ''fU***g survival horor'' temnota černejší jak vaše monitory teda pokud je vypínate.. ne lidi asi vás zklamu ale slovo ''Temné'' obsahuje i jiné barvy a atmosferu než jen černo černou černotu černejší jak cokoli co jste kdy ani nevidely, protože koukam máte velkou představivost *1*. Mluvil jsem o konkretních lokacích a příběhu ale OK.
            • Ne neboj,ne kazdy si pod slovem temnota predstavuje cernocernou tmu.
              Ale at se na WoW divam ze vsech moznych i nemoznych uhlu,tu temnotu tam nevidim a nevidim.
              A pritom znam hned nekolik her,ktere nepatri do hororoveho zanru,ale to temne pojeti tam je.Ale wow tam opravdu nepatri.
              Jestli ten nerd nejses spis ty a rad si predstavujes,jak to wowko neni temne a dospele
              *1* .
    • Temneho wowka?? haha, male jsem se utopil salkem kavy kdyz jsem tohle precet
    • temného? :D
      • No tak například rozdíl mezi Eastern Plaguelands,Shadowmoon Valley a třeba Zul drakem VS 90% pandarie?:D BTW lore Warcraftu si zaklada na temných příbezích atd Ashbringer,Silvanas a nespočet dalších.Nevšiml jsem si, že by někde byl příbeh vyloženě o tom, jak kde rostou kitičky a lítaj motýli aniž by tam nebylo neco temného.To sice nechybí ani v Pandarii ale hrozně tam převážejí práve ty "kitičky a motyli" :D takže pro loraře nezbývá než čekat jisi se teda bude dít něco zajímavého nebo se budem brouzdat Raidama a Dungama sice hrozne hezky udělanýma ale bez takového toho náboje.Každý to vidí jinak a to beru stejně jako blizzard, tak se uvidí co z toho bude. :)
        • Wow a warcraft jako celek není temné fantasy a žádný lesík na tom nic nezmění. (leda bys stmavil monitor)
        • Ja keď hrám temnú hru tak som z nej taký pos**tý, že sa bojím vojsť do lesa. Keď som hral wowko tak to bolo len o systematickom vybíjaní mobov a odovzdávaní questov
    • Ta hra se absolutně nezměnila, stále jsou tam ty ,,temné" oblasti a zároveň barevné lokace jako vystřižené z filmu pro malé děti. Tak to ale bylo každý datadisk, hold jen ty pandy nevypadají tak superhustě jako rozpadající se mrtvola.
    • wowko bylo temne možna ve vanille (to jsem nehrál), ale od bc jsem tam nic temneho nevidel.
      • ja byvam v Darkshire (lokacia Duskwood) a je to tam docela temne.
        som sice neopaleny jak je rok dlhy ked tu nesvieti poriadne slnko ale inak da sa.
        Night Watch milicia mi kryje chrbat aby ma vlci po nociach v spanku neokusovali,
        a sem tam z Raven Hill Cemetery kumne zabludi docela pekna namesacna Undead buchta :)
  • ten motiv je prece starej
    • Spades
      Vsak u kazde serie mas zakladni motiv, kterej se jen upravuje... Nenavidim, kdyz zakladni motiv uplne vynechaji, protoze to pak zrusi ten nostalgicky pocit
    • Asharak
      A to je na tom super. Že maintrack má stejný základ, a navazuje/mění se na téma daného datáče. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit