Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    ARMA FREETOPLAY edition p2w zbraně a boti samozřejmostí! 😀😛😂

  • KOOLCOO

    Ale kdepak, Bidena maji Cinani v kapse.

  • PCMR
  • Derp_1337

    Tak on úplně nekecal, spíš "mlžil". Tencent je úplně neodkoupil, ale jenom získal podíl. V business sféře je to velký rozdíl.

  • Derp_1337

    Číná je sice zlá, ale je zajímavé, jak lidé zapomínají na zvěrstva, která proběhla v Turecko a vesele tam jezdí na dovolenou.

    V minulém století Turci vyvražďovali ve velkém Řeky (cca 900tisíc) a Armény (cca 1,5mil). Sice to proběhlo relativně dávno, ale problém je v tom, že Turecka vládá to vyvražďování popírá a vyvíjí diplomatický tlak na kohokoliv, kdo tvrdí opak. A do toho Turecko opět vyhrocuje situaci s Řeckem.

  • Derp_1337

    To spíš sluníčková simulace, protože v Číně žádné nehumánní činnosti přece nejsou.

    Stačí se podívat na oficiální čínské mediální zdroje a uvidíš, že se tam všichni mají fajn a vůbec nejsou žádné problémy třeba v Hong Kongu a Tchaj-wan byl součástí Čínské republiky od nepaměti!


    /s

  • TheGGG

    armu 3 miluji, ale to je tak vše.... jinak mě BI nechává chladným... teď asi začne dělat milsim a trenažéry pro PLA, takže normální army IV se nedočkáme....

  • Zlatý čínský ručičky..

  • Phillios191

    To mi ani nějak nevadí, stejně jejich hry jdou mimo mě. Arma byla fajn, ale stačilo a Minecraft nehraju. Pro mě je to už dávno mrtvé studio, něco jako SCS, které dělá 20 let simulátory kamionů. Kdo je cílovka takového studia, tak má vyhráno, ale pokud ne, tak smůla. A když vidím, kolik menších a daleko kreativnějších studií Bohemka schramstla pod sebe, tak je to celkem škoda potenciálu, že z nich pak lezou takové hry.

  • cNNk

    Čína je zlá, ale její prachy nesmrdí nikomu

  • Lukyz

    Takže Poláček kecal 👌

  • celoush

    Tehdy se mluvilo o odkupu, kdy by patřila Bohemka Tencentu. Teď se potvrdilo, že jen získali minoritní podíl (jako ho mají třeba v Ubisoftu, Activision Blizzardu apod).

  • celoush

    A právě proto jsou taky BI a BISim dvě rozdílné firmy :)

  • zx_spektrum

    A za týden s nimi američtí mariňáci rozvážou kontrakt na simulátor VBS...

  • J.V.Stalin

    Takže to byly lži?

  • rudysakal

    Asi se chystá simulace vyhlazovacích/převýchovných táborů a Čína je nejpovolanější z povolaných ☹

  • tuco

    Hodne stesti. 

  • No, hrat jednu serii 17 let je stejne asi moc.

  • R.I.P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit