Přejít na výpis diskuzí

CitizenCon 2949: Jak vypadá budoucnost Star Citizenu?

28.11.2019 13:35
Mars Vertigo   9 příspěvků

Nejočekávanější akce fanoušků momentálně stále nejambicióznější hry pod sluncem se odehrála minulý víkend pod chmurným nebem manchesterským. Chmury však v žádném případě nedoprovázely natěšené fandy, jimž se v prostorách konvenčního centra dostalo zas po roce řádného sousta jejich oblíbené vesmírné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek

No, po stažení a letmém zahrání jsem se ujistil, že si to opravdu raději koupím a zahraju buď až to jednou vyjde, nebo klidně vůbec nikdy. Kdyby se Roberts nezdržoval s hloupostma typu zkoumání a obracení předmětů (na to se každej vykadí hned jak začne grind), tak už to možná mohlo být i v betě. I méně je někdy více.

• Aha... já jsem si říkal že to video je nějakýho staršího data

• "Hru" jsem koupil, přesto věřím, že je to tunel. Nikdy to nedotáhnou do konce. Jen stále udržují potřebnou pozornost, aby přitékaly peníze od nás důvěřivých. 

• no jo, tak jeste ze jsem do toho ,,tunelu,,  nevrazil 46M $ jako Clive Calder :)

• spoock

Podle mě, pokud bude hra rozpracovaná i za 5 let, tak je to problém, málo kdo si uvědomuje, jak dlouho trvá udělat MMO. :D

• Hejteři budou dál hejtovat.. Určitě se tady nějaký objeví. To neplatí jen o Star Citizen..

Díky za hezké shrnutí. 

Já budu dál za svých 60€ snít o hře, která nebude nikdy hotová (natož dokonalá), ale už teď je tam spousta pecka věcí, které (když fungují) tak jsou zábavné.

Jsem si jistý, že to není tunel (jak mnozí tvrdí) a hra vyjde hratelná, zábavná a určitě dost zabudovaná. A bude to za dlouho..

Ale mě to nevadí - nikam nespěchám a už teď se rýsuje epická hra (sandbox), co nemá obdoby. 

• Meeh

OneCoin 😉

• fajn clanek

• Hidden

Hezky souhrn, jen poznamka k "objemovym mrakum" - lepsi by bylo pouzit spise vyraz "volumetricka oblaka". ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit