Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek

    No, po stažení a letmém zahrání jsem se ujistil, že si to opravdu raději koupím a zahraju buď až to jednou vyjde, nebo klidně vůbec nikdy. Kdyby se Roberts nezdržoval s hloupostma typu zkoumání a obracení předmětů (na to se každej vykadí hned jak začne grind), tak už to možná mohlo být i v betě. I méně je někdy více.

  • no jo, tak jeste ze jsem do toho ,,tunelu,,  nevrazil 46M $ jako Clive Calder :)

  • spoock

    Podle mě, pokud bude hra rozpracovaná i za 5 let, tak je to problém, málo kdo si uvědomuje, jak dlouho trvá udělat MMO. :D

  • Poslyště entito Marsovská Závrať, co si má člověk představit pod pojmem "konvenční centrum" to je nějaká oblast v rámci této planety, kde se dodržují velmi přísně společenské konvence, dohody, smlouvy? Opakem je tedy nekonveční centrum - určené pro hippíky, buzny, hipstry, třetí až osmé pohlaví, mimozemské entity apod. (Tedy jasně Brusel)

    Nebo jste si jen nevěděl rady jak dostat do jazyka českého americký výraz "convention centre" (mimo US conference center)?

    Pak vězte, že to bývá konferenční hala nebo sál.

  • Meeh

    OneCoin 😉

  • Aha... já jsem si říkal že to video je nějakýho staršího data

  • "Hru" jsem koupil, přesto věřím, že je to tunel. Nikdy to nedotáhnou do konce. Jen stále udržují potřebnou pozornost, aby přitékaly peníze od nás důvěřivých. 

  • Hejteři budou dál hejtovat.. Určitě se tady nějaký objeví. To neplatí jen o Star Citizen..

    Díky za hezké shrnutí. 

    Já budu dál za svých 60€ snít o hře, která nebude nikdy hotová (natož dokonalá), ale už teď je tam spousta pecka věcí, které (když fungují) tak jsou zábavné.

    Jsem si jistý, že to není tunel (jak mnozí tvrdí) a hra vyjde hratelná, zábavná a určitě dost zabudovaná. A bude to za dlouho..

    Ale mě to nevadí - nikam nespěchám a už teď se rýsuje epická hra (sandbox), co nemá obdoby. 




  • fajn clanek

  • Hidden

    Hezky souhrn, jen poznamka k "objemovym mrakum" - lepsi by bylo pouzit spise vyraz "volumetricka oblaka". ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit