Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V 5 byly slabé atomovky a vůbec technologický náskok měl malý vliv. Škoda
    • na atomovky byl mod a s tím technickým naskokem bych nesouhlasil
      • Když jsem prvně vynalezl střelné zbraně, tak jsem neměl skoro žádnou výhodu na protivníkem. Ta výhoda byla velice malá. Dokonce i později letadla, tanky apod měly malou výhodu.

        Člověk se hrne za pokrokem a pak nic moc z toho.
        To v RTS Rise of nations to bylo lepší
        • Zrovna Rise of Nations byl ten pokrok minimální, prakticky se jen trochu vylepšily staty, ale hra jela silně na bonusy counter jednotek, takže rytíř na koni ti zdolal obrněné vozidlo jako nic.
        • Já bych řekl, že Civilizace se drží reality.
          Opravdu si myslíte, že úplně první střelné zbraně měli nějak velkou převahu oproti starším zbraním ??
          První střelné zbraně byly velmi nemotorné, nepřesné a nespolehlivé a trvalo dlouhá století než se vychytaly různé chyby.
          Jak se to vůbec z počátku mohlo srovnávat s luky, které se k dokonalosti pilovaly celá tisicíletí?? Takže ve výsledku "vynález střelných zbraní" nikomu zpočátku neposkytl velkou výhodu nad protivníkem.
  • petka byla první díl který jsem hrál (tuším sem to koupil rovnou s prvním datadiskem), tekže nemužu srovnávat. Ale hra mi i jako nováčkovi prišla docela plytká ale vcelku zábavná. Proste takova fajn arkáda.
    jelikož jsem rád válčil tak mi chybeli v pozdní fázi hry lepší zbrane hromadného ničení a celkove vylepšené vojenství a divím se že s tím nikdo neprišel ani ve forme modu. Co se mi líbilo na Beyond earth byly satelity, nevím jestli jsou i v šestém díle.
  • Blíží se doba, kdy kvůli "překování značky pro nový, jednodušší, konzolemi ovlivněný věk" budou na začátku vedle názvu hry i 2 tlačitka. WIN a LOSE. Po zvolení hráči hra nabídne, že WIN si může zakoupit v balíčku se slevou 50% za 19,99 dolarů, LOSE za 9,99. Po zaplacení pak už jen projedou titulky, na konci pak klasický odkaz na 37 budoucích DLC, již zakomponovaných v původní hře, které se budou odemykat 3x do měsíce pouze za 39,99 kousek nebo za 199,99 season pass. A tím hra skončí, aby nebyla moc náročná pro širší masy ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit