Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, jestli už aspon v tom datadisku dotáhli multiplayera? Ten totiž v CIV5 byl absolutně nehratelnej, takovej šlendrián se fakt jen tak nevidí. Vím, že na foru Firaxisu tam na ně nadávali, že se to nedá hrát a za dva roky nebyli schopný s tim nic udělat...CIV4 byla proti tomu uplnej balzám na duši
  • na uvod musim rict, ze vyznavam akcnejsi pojeti a bojovat me v Civce bavi. Takze mi Civ5 vyhovuje. Datadisk je ale mirne zklamani, protoze nabozenstvi nema prakticky zadny vliv na vyvoj hry, jen hracka na starost navic. AI se chova stejne a hodne zalezi jak narodnosti si vyberete do hry. Alespon me datadisk donutil si po dlouhe dobe civku zase zahrat a kralovsky jsem se bavil, protoze mi to nalosovalo same vybojne civilizace a porad bojoval kazdy s kazdym a nemusel jsem sam vyvolavat sarvatky. Takze super, jen skoda nekolika veci. Od urcite doby vite ze v pohode vyhrajete a stejne daleko do konce, spioni moc jednodusi a hlavne casem k nicemu, snad jen vypomoc v mestskych statech a nabozenstvi by mohlo byt silnejsi, kdyz ve jmenu kdejakeho boha bylo tolik valek a tocily se kolem nej dejiny poslednich nekolik tisic let *9*
  • paradna recenzia
  • Jó prosiiim. Rozehrál jsem to a s tou diplomacií jsem trochu v ouzskejch. Je tam přehled jak s kym vycházim, ale marně hledám přehled vztahů jiných frakcí! Tam někde musí bejt ne? Sice tam sou furt zpravy jak kdo koho uráží a tak... ale prostě něco, kde je vidět, že pan Alexandr je ve válce s tim a tim a naopak, že drží partu s tim a tom. Tak pls za odpověd. Jsem to tam celý projel a nenašel jsem to
    • smejki
      diplomacy overview -> global politics
      • no jó... dík :) jsem to tam projel a všude jen denouncing... tak jsem nečetl že mezi těma pomluvama je i IN WAR ... bo FRIEND... thx :)
  • Pěkná recenze... fakt že jo... todle neni zrovna soutěž v diktátu bukvátoři.. Bez zbytečnejch keců prostě říká jaká ta hra je... fajne :)
  • Hrál jsem Civ tuším 2 od té doby vůbec, tak jsem si dneska zkusil 5 a také díky počasí jsem se od toho nemohl 7 hodin odtrhnout *15* Bohužel mi tuto krásnou jízdu překazila Čína *15* . Bylo to každopádně super, problém ale je v tom, že si nejsem úplně jist, jestli si to ještě někdy pustím ...
  • lol tolik chyb v recenzi? Misto "s" píše autor standardně "z", typu "zabil jsem ho z puškou"... a to stale dokola, je to v recenzi uplně všude a bije to do očí :(

    tohle těžko ospravedlnit věkem, ani na základce jsem takhle špatně nepsal...

    leda pokud je pán dislektik, to pak všechna čest a klobouk dolu. Ale něco mi říká, že to tak fakt nebude
    • hahah sorry, ten příklad "zabil jsem ho z puškou" je blbost, radši tedy přímo od autora tohoto skvostu, cituji:

      "později předstoupil před znuděné chlapíky z gatlingy strejc z obouručákem"

      sorry, ale tohle je moc :D:D:D
      • smejki
        ježiš, jak mi tohle mohlo proklouznout pod rukama? a editorovi? *8*
        to je tak, když se text dodělává v pět ráno.
  • Recenze obsahuje zakázané slovo "Blbě".
    • smejki
      a to je blbě?
  • Kde jsou ty časy, kdy jste mohli najet na každý čtverec mapy a tam vidět jak populace vašeho obyvatelstvo postupně vytlačuje obyvatelstvo soupeře, až nakonec provedou převrat ve městě a připojí s impériu. Celý tento datadisk je pro mě zklamáním, hra pokračuje ve stylu zjednodušování. Celý systém špionáže byl zjednodušen na hrstku agentů, kterým občas příkaz, do kterýho města se přesunout a tam provádět jednu činnost. Kdo očekával, že infiltruje hordu špionů do cizích měst a v momentě vyhlášení války, otráví studny/otevře brány/sabotuje město bude zklamán. Náboženství taky není žádný zázrak a hráči spíš dodává menší výhody, než by nějak závratně ovlivnil průběh hry. Celkově bych dal 6/10
  • http://gamerkeys.net/Civilization-V-Gods-and-Kings-CD-KEY.htm?keyword=civilizat
    Tady mají nejlevnější Steam klíče. 11,5 dolaru.
    Objednával jsem v neděli, přišel v pondělí ráno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit