Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad ten soubojovy system, budovani cest a dalsi veci, ktere v petce jednoduse drtily starsi dily nepodelaji a nehodlaji se vracet k trapnym systemum ze starsich dilu protoze si to cast komunity, ktera odmitala u boju zapojovat mozek, vymodlila *8*
  • Tak oni to asi nebyli uplne zaostali stredoveci primitivove, vezmete si Islamsky stat, take vyrabi prd, ale zbrane mu pasuji jeho spojenci. Lucistnici muzou mit nekolik min bez ohledu na svou zaostalost.

    A nebo utocte tanky na nejaky amazonsky kmen v pralesni bazine :)
  • obávám se že další díl Civilizace bude podle tradice od třetího dílu HORŠÍ A HORŠÍ
  • cmd42
    dnesna mladez nevie co chce :)
  • Vypadá to jako kombinace toho nej ze 4 a 5, to by mohla být bomba
  • Na jednu stranu, jupí, na druhou jsem doufal že neopustí BE tak rychle a v jakési nepsané tradici minimálně dvou velkých rozšíření pro každý díl, jej doladí dalším datadiskem...
  • jenda84
    na grafiku ti se*e pes :-) jestli to bude mít zachovaný a vylepšený mechaniky třeba z 5 bude to pecka tak jako tak..
  • Tohle ale neni krelená grafika, je to 3D s barevnejma texturama.
  • myslim, ze kdyz se to trochu odzoomuje, tak to bude v pohode...navic tam pribudou tovarny a zeleznice atd...
  • Do akejkolvek diskusie tu na games pozriem, VSADE same frflanie... Vsetko je prilis jednoduche a zaroven prilis zlozite...prilis realisticke a prilis nerealne...prilis farebne... Malo farebne....toto citat je horsie ako ist s frajerkou do obchodu s oblecenim..:)
  • Graficky to nevypadá nic moc, tak snad alespoň z hlediska hratelnosti to bude odklon od zbabrané pětky a návrat zpátky ke čtyřce (grafika rozhodně čtyřku připomíná).
  • peaNutz
    Přesně. Absolutně to zabilo moje nadšení z oznámení a novýho traileru. Doufal sem že se vrátí ke grafickýmu stylu dřívějších civilizací. Pětku sem eště jakž takž překous ale tohle vypadá vážně hrozně.
  • Do dnes hraju na starém noutasi s MS dos starou dobrou Civilizaci 1 a grafika mě nijak nevadí
  • v nekterych hrach je 3D proste zbytecny, navic tyhle omalovanky zacinaj pripominat spis settlers nez souboj civilizaci
  • OPenetrator
    Drz hubu uz.
  • walltar
    Graficky to vypadá jak nějaká levná hra na mobil *9*
  • Chim
    izometrického? *1*
  • Soubojový systém Civ V (BE) je nejlepší z celé série. Díky jedné jednotce na políčku bylo konečně možné taktizovat. Doufám, že to nebude stejná hrůza jako v Civ IV.
  • A udělá se to kresleně, protože to je dneska levný způsob jak hráčům naznačit, že s**ou na grafiku. "Ty kostičky nejsou špatná grafika, to je stylizace.." O stylizované hry nemám zájem už jen proto, že se to snažej tak lehce ošidit. Udělejte pořádnou hru, dejte si na to víc času a větší budget...
  • WalkingWad
    A nedávno tu byl článek, jak Civilizace nemění na sobě nic a proto je tak dobrá, pár dní na to vyjde info tom, jak civ 6 bude jiná.. wtf ?: :D

    Mno snad to nebude nějaká kravina... třeba BE mě nebavila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit