Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Graficky to vypadá jak nějaká levná hra na mobil *9*
    • jenda84
      na grafiku ti se*e pes :-) jestli to bude mít zachovaný a vylepšený mechaniky třeba z 5 bude to pecka tak jako tak..
      • Vypadá to jako kombinace toho nej ze 4 a 5, to by mohla být bomba
    • peaNutz
      Přesně. Absolutně to zabilo moje nadšení z oznámení a novýho traileru. Doufal sem že se vrátí ke grafickýmu stylu dřívějších civilizací. Pětku sem eště jakž takž překous ale tohle vypadá vážně hrozně.
  • Do akejkolvek diskusie tu na games pozriem, VSADE same frflanie... Vsetko je prilis jednoduche a zaroven prilis zlozite...prilis realisticke a prilis nerealne...prilis farebne... Malo farebne....toto citat je horsie ako ist s frajerkou do obchodu s oblecenim..:)
    • jamar28
      A není normální, že i hráči se dělí do několika názorových skupin, z nichž každá má na věc jiný pohled? Kdyby takhle frfňal jeden člověk, bylo by to divné, ale tohle je úplně normální.
      • Však to je především max/bob s 20 nicky co tu trollí pod každým článkem, přehazuje si proxy a naklikává svým blábolům stovky lajků, takže s tim jednim člověkem jsi to skoro trefil
    • cmd42
      dnesna mladez nevie co chce :)
  • Mno podle obrázků to vypadá jak wowko z izometrického pohledu, wtf? proc musi dneska vsechno vypadat jak barevne preplacany komix? petka vypadala tak krasne... *8*
    • Chim
      izometrického? *1*
      • OPenetrator
        Drz hubu uz.
        • Chim
          Nezvládáš *1*
          • OPenetrator
            Nezvladam co? To spis ty vypadáš na někoho kdo nezvladne napsat souvislou vetu tak se raději omezuje na komentáře o jednom slovu.
            • Chim
              Fakt?
  • Soubojový systém Civ V (BE) je nejlepší z celé série. Díky jedné jednotce na políčku bylo konečně možné taktizovat. Doufám, že to nebude stejná hrůza jako v Civ IV.
  • lol jak ma symbol fr. revoluce zamaskovane bradavky :)
  • v nekterych hrach je 3D proste zbytecny, navic tyhle omalovanky zacinaj pripominat spis settlers nez souboj civilizaci
  • CiV 5 z roku 2010 vypadá graficky líp.
  • Tilwaen
    Vím, že stylizovaná grafika stárne lépe, ale všeho moc škodí a v porovnání s pětkou mi to graficky přijde jako krok zpátky. Jinak zní koncept šestky moc dobře.
    • k naivní hratelnosti se víc hodí kreslena grafika
      • Tohle ale neni krelená grafika, je to 3D s barevnejma texturama.
  • Graficky mi nevadí to, že to není vyspělé, ale že je to kreslené. Nikdy jsem nebyl pro to se honit za přílišnou reálnou grafikou, ale ta kreslená stylistika je prostě sprosťárna. Jednak proto, že kreslenou grafiku dnes hry využívají hojně z důvodů lenosti a šetření, takže je to facka do hráčova obličeje a jednak se to k té hře nehodí, degraduje jí to na nějakou tabletí nebo browserovou online hru, už jen stačí přidat blikající ikonku nějakého Marketplace s mikrotransakcema. Navíc když se hra zabývá spíše vážnou tématikou pro spíše dospělé hráče.
    • Povedzte Kefalin, čo vy si predstavujete pod takým slovem kreslené?
      • A čím je "cartoonish" stylizace lepší pro vývojáře? Především tím, že se nemusí zaměřovat na reálnost, vytváří se tak jednoduché meshe, které by jinak neprošli. Třeba strom nemusí mít listí, stačí,udělat kouli na tyčce nebo kužel. Ale kromě zjednodušení většinou přijde i prznění proporcí, třeba velikost a tvar mečů se bláznivě vymyká realitě a tak dále...
      • Pojmem "kreslené" myslím anglický pojem "cartoon", nebo rozmáchlejší pojem "cartoonish".
  • Do dnes hraju na starém noutasi s MS dos starou dobrou Civilizaci 1 a grafika mě nijak nevadí
    • Paulcz
      Top v grafice byl ve III dílu, pak to šlo z kopce a Civ1 je důkazem, že to propracovanější grafiku ani nepotřebuje :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit