Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si teda momentálně užívám Robocopa, parádní pocta klasice. Potom se vrhnu asi na Alana dvojku a ještě bych chtěl zkusit Alien Dark Descent nebo jak se to jmenuje ta izometrická.

    Jinak mě, zatím, asi nic tak neláká.

  • radim.zaty

    Trošku jsem nakupoval indie kousky ve slevách na Switch, takže to vidím na nějaký roguelike/metroidvania maraton :)

  • Konečně TLoU 1 😂

  • tak pokud člověka zajímá lore RE, tak to zombie fakt nejsou....

  • Zimní svátky (ještě ten sníh, prosím) jsou jako stvořené k tomu dát si celou trilogii epické Banner ságy.

  • asi nikdy EA neodpustím, že místo KOTOR 3 udělali nějaké hloupé MMO a zničili příběh Revana. Kreia je jedna z nejlíp napsaných postav v celé herní historii a to centrální téma KOTOR2 je asi to nejdospělejší jak bylo v celých SW udělané. BTW, pro pochopení lore Sithů je na youtube skvělé video "An Odyssey Through 6000 Years of Betrayal, Domination, Power & Capitulation Chronicles of the Sith"

  • Derp_1337

    Podruhé dohrát KOTOR2? LOL. Jak je možné, že jsi to za tolik nedohrál aspoň dvakrát?

    KOTOR 1 & 2 snad každý musel hrát 2x. Jednou za Jedie a podruhé za Sitha. Nejlépe přesně v tomhle pořadí, aby v druhém hraní za Sitha člověk dokázal pochopit ty skryté narážky, které člověku při prvním hraní unikli.

  • Derp_1337

    Mě se stáhlo cca 110GB jednou.

  • JohnyTheZik

    S tim sice souhlasím, ale těch 50 GB fakt není double download a dokonce mám pocit, že jsem to stejný stahoval na steamu (ale už je to dávno, tak možná kecam), takže pořád moc nevidím souvislost s EGS klientem. Ale to je asi šumák.

  • Ta hra nemá 160GB. Stahuje se mu znova, protože Epic má naprosto otřesně a nefunkčně vyřešený propojení s Ubisoft Connect launcherem. Oba dva tyhle launchery bych poslal do pekel.

  • Zrovna jsem dohrál Avatara, kterej (PC verze) jel teda perfektně, technicky bez chybičky, skvělá grafika, ale design questů, scénář a copypaste tu hru tahá někam k 5/10.

    AC Mirage mám nainstalovaný, ale od Ubisoftu si dám rád voraz.

    Asi projedu Separate Ways pro Resi 4, Winters Expansion pro Resi 8, pak Robocopa. Chtěl bych rozjet Cyberpunk, ale tam ani ten patch 2.1 určitě není finální, takže to nespěchá. Možná zkusím Remnant 2, když je v gamepassu.

  • KrPa

    ja podruhe dohraji KOTOR2 a poprve si zahraji prvni 3 fallouty

  • JohnyTheZik

    A vysvětlíš mi, jak souvisí 160GB velikost AC Valhally s Epic storem? 

  • Derp_1337

    Haha, klasický Epic Store. Snad nejhorší herní klient, co se dá najít. Oni hrajou jenom na to, že přilákají lidi na hry zadarmo či exluzivity. Očividně je nenapadlo, že by mohli zlepšit služby svého klienta.

  • Ma cerstva zkusenost s AC Valhalla.

    Zakoupena na epicu asi za 10e? Dotahalo se cca 50GB (rozbalilo na zhruba 80GB) a hadejte co? Spustil se Connect, rikam si urcite nejaky maly update... ale ne, taha si od celych 110GB a jeste do jinyho foldru. WTF? To budu rad kdyz to do stredy stahnu.

    ...na epicu maji asi nejakou hooodne starou verzi hry.

  • uher

    To není pravda. Nejsou nemrtví. On vlastně nikdo z nich ani neumřel, jsou to normálně živý lidi co mají implantovanýho Plaga parazita...

  • Derp_1337

    Původně jsem plánoval, že strávím pár přijemných večerů u Frostpunk.... ale po 10 hod jsem projel všechny scénáře a nemám co hrát. Když přijdete na to, jak hrát, tak pak je to dost jednoduchá hra. 😱

    Tak to vidím asi na budování nějaké intergalatické říše ve Stellaris.

  • cms.jakub-malcharek

    Ale jo, Ganados jsou prostě glorifikovaní zombíci :)

  • uher

    Jakube asi tě čeká zklamání, ale v RE4 nenajdeš jedinou zombie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit