Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw. nekupujte na evropskem steamu za eura ale buto na britskem za libry a nejlip na americkem za dolace, nejen ze tam najdete hry jako skyrim, ale hlavne je tam o poznani levneji...

    srovnejte:
    http://store.steampowered.com
    http://store.steampowered.com/?cc=us
    • To se řekne, když už asi těžko svůj eurový účet převedu na americký :(
      • to kolikrát nestačí. některé hry jsou sledovány a checkuje se i IP adresa uživatele. s velkou pravděpodobností tě pak vyhmátnou a chtějí to s tebou řešit :) u většiny her to ale asi problém není. snadnější řešení je zahraniční kamarád, který ti to giftne (a ani to nemusí být 100% záruka toho, že si hru užiješ)
        • Jazz
          Asi neznáte VPN pane...
          • ucho
            VPN známe, pane, ale nejsem od přírody podrazák a respektuji přání jiných a pravidla, v tomto případě nemám potřebu Steam jakkoli ochcávat a když mi nevyhovuje cena, kterou mi nabízí, buď nekoupím nebo se poohlédnu jinde...
        • Já mám koupený klíč na Skyrim na Steamu ze zahraničí, protože u nás není dostupný.. nechápu proč
  • Já tentokrát utratil 23Ecek. Left 4 Dead Bundle(L4D,L4d2),Plants vs. Zombies,X3 Gold 2011 - X3TC and X3AP(X3 Reunion,Albion Prelude,Terran Conflict),The Heroes Pack(DarkMessiah+Heroesy V s dadatačema.
    Ale ty odměny za achievmenty................4x!!! sleva na Valve(3x25,1x50) opravdu potěší zvlášt když většinu her od Valve mám. Pak jsem 7 uhli zcraftil na 50% kupon ke hře kterou bych nechtěl ani zdarma *10* (nějaký AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!),
  • Minuly rok jsem na steamu utratil 400 EUR. Spise jsem ale asi zberatel.
  • L.A. Noire:) Koupil bych i Skyrim, ale bohudík jsem ho dostal k vánocum:)
  • Piggsy
    Koupil jsem si Rage, Mafii 2, L.A. Noire, Just Cause 2, Bulletstorm, Metro 2033, Borderlands a Tomb Raider: Underworld. A když si něco koupím, tak to taky hraju a dohraju, žádné skladování ve skříni. Pařba musí být. Za pár měsíců nemám co dělat. *6*
  • Steam - LA Noire a Dungeon Defenders a hodlám hrát obě a co nejdřív ;-)
    • Jo vlastně ještě SSFIVAE a to už hrávám a Dark Messiah z nostalgie a to asi fakt hrát nebudu, snad v důchodu si najdu čas :-)
  • Nons3nse
    Já som si kúpil L4D + L4D2 za, Medieval II - Total War + Kingdoms...
    Všetky tieto tituly sa mi zmestili do hodnoty 9€

    Reálne už zarezávam na L4D *5*
  • Já jsem teda tuten prosinec proseděl na GOGu - Stonekeep, celá Gabriel Knight série, oba díly Little Big Adventure, VtM: Redemption, Kingpin, Giants: Citizen Kabuto, Arcanum, Divine Divinity, Arx Fatalis, Expendable, Die By The Sword, Litil Divil, a hromadu dalších...na steamu jsem si pak akorát koupil Sequence za cca 50kč. To i fusekle jsem dostal dražší.
  • Garry's mod za 2€ *15*
  • Já nekoupil nic, nemám rád digitální distribuci a slevy na krabicové verze buď nebyly nebo jsem si jich nevšiml...
    • Amylee.Anderson
      Ať žijou krabice. Já letos dostala 3, ale taky už to neni ončo. To aby si člověk třeba koupil Zaklínače, aby měl radost. Škoda, že nejsem starší, bych zažila tu největší slávu pořádných krabiček :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit