Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to paráda no... Jen mne mrzí Kapitál jisté české firmy na tituly typu Rage, Skyrim, dlc Lonesome road. To považuji za dost nesympatický krok. Nvm v cizině tohle asi není...
  • Tak ja som ako zacinajuci steam uzivatel nakupil toho viac..Complete valve pack+gta pack+oblivion+fallout atd atd atd...spolu 56 hier za 151€..steam ma presvedcil ze ked si mozem kupit od nich hru za 2-5€ vo vypredaji tak sa mi neoplati ju stahovat
    • no ale za to bys mohl mit cigarety
      • Za 151€ by mohol mať grupák s mladými prostitútkami, ale 56 hier zabaví dlhšie *3*
        • smejki
          pwned *1*
    • pekne *4*
  • tákže mé nákupy: Bunch of Heroes, Fable, Dungeons of Dreadmor, Psychonauts, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Blur, Polynomial, Hard Reset, Jamestown, Critical Mass, Beat Hazard DLC, Rock of Ages, Nuclear Down, Bastion, Sequence, Sanctum, Solar 2, Dungeon Defenders, Xotic, Puzzle Agent 2, Hoard: Complete, BIT.TRIP.BEAT, Deus Ex Human Revolution DLCčka, Napoleon Total War DLCčka..

    splněné úkoly: 56
    uhlí: 77

    na kamaráda, co za sestavení wishlistu dostal Valve Pack nemám, přesto jsem obdržel: Far Cry 2, Gothic IV, Supreme Ruler: Cold War, ... a to, co jsem měl 2x jsem vytradoval za Napoleon Total War, Oddbox a Dino D-Day

    Zkrátka jsem si vánoční akci opět užil, kam se na to hrabe nějaký EA s Originem *5*
    • Ty si sa riadne nabalil! :D
  • Tak mě slevy na steamu stály možnost nového PC, které kvůli nim bude muset počkat do příští brigády. Za hry jsem utratil necelé 3000. Pořídil jsem si:

    Portal 2, Metro 2033, Orcs must die!, Kompletní OddBoxx, SS F a S encounter, 2 char. packy do Killing Floor, Limbo, Shoguna 2 se všemi DLC + Total war complete pack (rome mám sice krabici, ale neodolal jsem :)), Just Cause 2, Max Payne 2, Frozen Synapse, Plants vs. Zombies, Company of Heroes complete pack, Garrys mod, Rock of Ages, FarCry 1 a 2, And Yet it Moves, Toki Tori, Sequence, Demolition Inc., Jedi Knight complete, PoP Two Thrones, KOTOR, Terrariu, Dead Space 2, Bioshock 1 a 2, Grid, Bastiona a Flight Control HD.

    Smutné je, že ze 40 achievmentů jsem dostal pár kuponů se slevou (např. 50% z Valve hry (všechny Valve hry už mám), HL2 episode 2 (mám) a nějakou indii za 1E. =)

    Jinak doufám, že si zahraju alespoň polovinu z nich. ,D
    • Pokud ti je EP2 k ničemu, chybí mi jako poslední do Valve her. Nemám to moc za co vyměnit :( Leda tak na slevu na LA Noire nebo několik uhlí :)
      • Hoď STEAM name. Vezmu si tu slevu na L.A. Noire. ;)
        • dammster
  • Letos jsem se při zemi zrovna nedržel, na Steamu jsem koupil - Assassins Creed I a II, Bioshock 2, Counter-Strike pack (spíš z nostalgie), Dead Space 1 a 2, Deus Ex: Missing Link, Fallout 3 GotY, GTA pack, GRID, LA Noire, Limbo, Mafia I a II, Mass Effect 1 a 2, Orcs Must Die a Civilization V. Za ty peníze je to fakt lepší než pirátit...
    • tak urcite treba. Myslím si že asi nej trhák byl LA noire, na pc to je necele 2 mesice ??? a za 12,50... nepochopím !
  • FeebeECZ
    na steamu sem takhle v akci nakoupil rovných 30 her a to sem předtím měl jenom tři :))) pěkně sem svůj studentský účet provětral :D
  • LA Noire za 12 euro (jinak 49.99) no nekup to! :)))))
  • Batman Arkham city za 430 byl jasný. Fallout New Vegas se všemi DLC za 12 euro taky, stejně tak L.A.Noire za 12 euro.
  • kotty
    Dungeon Defenders, Universe Sandbox, Metro 2033, Portal 2, Fallout New Vegas, Borderlands, Machinarium, Solar 2. Vahal jsem u Bastionu a Two Worlds II a u her, ktery jsem kdysi davno upiratil a zaroven pro me byly necim unikatni, takze za jejich upirateni se dodnes citim hloupe (na mysli mam napr. Mafiu 1 nebo Gothic 1, 2). Nakonec ale pragmatismus zvitezil *1* Skoda jen, ze se do slev nedostal Trine 2, protoze ten me dost zaujal, ale i bez nej mam na pul roku dopredu (optimisticky odhad) vystarano. A to nemluvim jeste o poradne nerozehranym Skyrimu.
    • kotty
      Jen doplnim, ze tech 8 her me vyslo na necelych 6 stovek. Myslim, ze to je uplna parada.
  • ja si nadelil starcraft 2 za 1400, celkem dobra sleva :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit