Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludo
    no moj studentsky rozpocet Steam pocical celkom kvalitne. Bude to nieco cez 30€.
    Pochvalim sa aj ja suhrnom:
    GoG.com - Postal, Postal 2

    Steam - Amnesia The Dark Descent; Hitman 1, 2, 4; Lara Croft GoL; Metro 2033; Portal 2; Star Wars Jedi Knight 1, 2, Jedi Academy; Star Wars Dark Forces 1, 2; Star Wars Republic Commando; SW Empire at War; SW KotOR; Tomb Raider Anniversary, Legend, Underworld; Total War Shogun 2
    • Zdarec, tez jsem si koupil Guardian of Light. Zahral bys nekdy co-op? Kdystak muj account: mrozik159
      • Ludo
        zahrat zahral, len sa k tej hre dostanem najskor tak za pol roka pri tomto tempe veci (a teraz nemyslim hry) *9*
  • na steamu The Longest Journey+Dreamfall, Fallout New Vegas, Homefront, Mass Effect 2, TR:Legend,... plno toho co bylo ve slevě mám už koupený ze dřív, každopádně tyhle jejich slevy jsou fajn *4*
  • No já tenhle rok taky moc neutrácel.Jak říkal Poláček uvědomil jsem si že stejně nemám tolik času a abych si koupil plno her a pak je měl jenom do sbírky na to prdím.
    takže moje koupě tenhle rok: Bioshock 2,Duke nukem,Killing floor . Chtěl jsem ještě dead space a machinarium podpořit ale chlastačky byli přednější *1* .ted mám 300kč do výplaty tak sem zvědavej jak to přežiju *3*
  • hmm suma sumarum tak 1000Kc - serie Rainbow Six, Serious Sam 3, Portal 2, serie Total War. Popravde asi to bude pres 1000Kc...
    Spis mi panove reknete - kolik ma Vase slozka se Steamem celkem? Ta moje v tuto chvili 248GB...

    P.S. Ti co se letos nakupu neucastnili, tak az budou priste brecet ze dobry hry na PC nevychazeji tak se zkuste zamyslet co rozhoduje o tom co se bude a co se nebude vyvijet...
    • MrSanta
      Necelých 47 GB, snažím se mít nainstalováno jenom to, u čeho je šance, že to budu hrát. Momentálně jsem ale těžce propadnul SW:TOR (dárek od Ježíška) a na jiné hry mi nezbývá čas.
      Letos jsem se zařekl, že budu nakupovat s rozmyslem a nakonec jsem neutratil ani kačku jak na Steamu tak na GOGu. Z GOGu už mám většinu mnou preferovaných her koupených a navíc je mi celkem putna jestli hru koupím za 5 nebo 10 $.
      Na Steamu jsem letos plánoval akorát The Last Remnant, ale ten se do větší akce (do 10 €) nedostal. Ještě jsem doufal v Deus Ex: Human Revolution do 10 €, ale ten se taky nekonal. Ale vůbec to nevadí, jsem hrami zavalen.
      • RavenHolm
        Deus Ex: Human Revolution i se všemi DLC včetně Missing Link jsem si koupil za 13€, sice pravda, že ne na Steamu (vánoční slevy nejsou jen tam). Nicméně Deus Ex: Human Revolution má steamworks, takže nebylo co řešit.
        • MrSanta
          Huh, tak to jsem nějak přehlídnul. Ale však ono mi to neuteče *4*
          • Nikdy nelze vychytat vše. Příště doporučuji během slev sledovat i Gamersgate, Direct2Drive a Amazon.com. Občas se tam najde sleva, která Steamové strčí do kapsy např. onen Deus Ex nebo jsem na amazonu pořídil Renegade Ops (se všemi dlc) za 3$.
    • Clovece to ti hned reknu... 382MB. Nemam nainstalovanou jedinou hru.... Zatim.:-)
    • 418 her a naštěstí jich mám nainstalovaných "pouze" 188 (hodně indie her) a na disku mi Steam bere momentálně 430 GB.
    • 240 her, cca 900 GB
  • L.A. Noire za tři kila byla jasná volba. Škoda že už jsem hru koupil v předchozí akci za dvojnásobek :-) Jinak jsem zakoupil jen Sonic Generations, Hard Reset, From Dust, Jedi Knight Collection, Quake 4, Dark Messiah Of M&M, Rainbow Six 3 Gold. Kromě Hard Reset jsem ještě ani jednu zakoupenou hru nespustil :-) Za achievementy (splnil jsem jich jen 14) jsem dostal kromě uhlí a zbytečných kupónů hry Far Cry 2 a Warhammer 2.
  • Company Of heroes,CS1.6,Rainbow six vegas 1 a 2,day of deafeat,shogun II blood pack(kravina ale za 7 kč :D) Něco kolem 250 kč
  • Já jsem teda tuten prosinec proseděl na GOGu - Stonekeep, celá Gabriel Knight série, oba díly Little Big Adventure, VtM: Redemption, Kingpin, Giants: Citizen Kabuto, Arcanum, Divine Divinity, Arx Fatalis, Expendable, Die By The Sword, Litil Divil, a hromadu dalších...na steamu jsem si pak akorát koupil Sequence za cca 50kč. To i fusekle jsem dostal dražší.
  • Tyhle slevový výprodeje jsou zásadní výhoda oproti krabicovkám, kde se tak razantní a časté slevy nekonají. Nebejt slev, na steamu si asi nekoupím nic. Ceny nových her v eurech jsou po převodu do korun dosti vysoké. Například COD:MW3 za 60 euro(pc) což je nějakých 1500 kč.

    Ještě že ty slevy jsou... *14* *15*
    • No hej no.. Pritom kedysi bolo na Steame výhodné nakupovať aj za plné ceny (teda v porovnaní s našimi obchodmi). U nás zmena nastala presne vtedy, keď SR prialo Euro, odrazu bol všade kurz 1$=1€, časom sa to trochu zrovnalo, ale pôvodná výhodnosť cien sa už nikdy nevrátila...
  • Takže 2x Company Of Heroes Pack pre kamoša a brata, CSS pre brata

    Mno a ja som sa potešil Portalom 2, Orc Must Die + Dlc, Anomaly Wazone Earth. ostatne hry po ktorých srdce túži už mám :D ...

    žiaľ za plnenie úloh som nevyhral /nedostal žiadnu hru ale len kupóniky a to:

    3x -50% Valve,1x -25% Valve,1x -50% GeminyRue,1x -60% Magicka,1x -50% Monday Night Combat,1x -50% GlobalOps,1x -50% PostApocalipticMayhem

    takže ak o nektorý máte záujem môžeme sa dohodnúť.
    nick Memoriastudio
  • Tak já jsem využil týhle akce a ukončil svoje steamové panictví:) Pořídil jsem si Bastion a Orcs must die!...chtěl jsem ještě Magicku, ale demo mi nefungovalo, tak jsem radší svoje 3 eura (nebo kolik to bylo) neriskoval;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit