Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Garry's mod za 2€ *15*
  • Piggsy
    Koupil jsem si Rage, Mafii 2, L.A. Noire, Just Cause 2, Bulletstorm, Metro 2033, Borderlands a Tomb Raider: Underworld. A když si něco koupím, tak to taky hraju a dohraju, žádné skladování ve skříni. Pařba musí být. Za pár měsíců nemám co dělat. *6*
  • No ja akorát Warband a Supreme Commander Gold, ešte som mal zásoby z minulých vianoc, takže som nemal potrebu moc míňať...

    BTW, mám na výmenu Portal 2 za niečo zaujímavé, teda ak sa ešte vôbec nájde niekto, kto tú hru chcel a nemá ju *4*
  • Pro kámoše bez karty Portal 2, sobě drtivou většinu DLC do Magicky a do Shoguna 2, Nightsky, Rock of Ages, Disciples 3: Resurrrection a Flock, takže pro sebe tak za 700, to neni tak hrozný, spíš ty krabicovky Trine 2, Skyrimu a Assassin´s Creed: Revelations vycucly peněženku, naštěstí mojí jenom částečně.......
  • Counter Strike Source, DLCka na Shoguna a Deus Ex, Homefront, MW2, Half Life pack, X3pack , 3troch Stalkerov, Far cry2 a povedal som pane bože staci + par giftou kamosom , steam je najvatsi nepriatel mojej kreditky a k tomu asi taky stalker hrat nebudem ale nech prepacia za tie torrenty s minulosti... *7*
  • Tak tieto Vianoce som opat prispel do penazeniek GOGu a STEAMu :)

    GOG: Fahrenheit ( Indigo Prophecy ), Psychonauts, XIII, The Last Express, Speed Busters: American Highways

    STEAM: Rochard, Bastion, Hard Reset, Serious Sam Double D, E.Y.E: Divine Cybermancy, Duke Nukem Forever, Defense Grid: The Awakening (kompletne s DLC), L.A. Noire: The Complete Edition (tej 75% zlave som skratka nedokazal odolat), Psychonauts + Costume Quest pack (Psychonauts som kupil aj na GOGu ale tam nema achievmenty,okrem toho za tak smiesnu cenu sa tak dobru hru oplati podporit aj dvojnasobne :)
    Dungeon Defenders - New Heroes Pack 1 (DLC), Magicka: The Stars Are Left (DLC), Deus Ex: HR - The Missing Link (DLC)

    Radsej nepocitam kolko to vsetko stalo, ale teraz bude s nakupom hier dlhsia pauza.
    Co sa tyka hrania, mam problem najst si cas na suvisle viachodinove hranie a ked taky cas nemam radsej hru ani nezacinam a skoncim pri tom ze ju len vyskusam a potom si prilezitostne zahram nejaku MP hru (L4D2, AVP,..) takze sa mi stale zvacsuje zoznam toho co mam hrat a dufam ze to do dochodku stihnem *1* *2* . Ale utratenych penazi nelutujem, kedysi som bol pirat, teraz uz kazdu hru ktora sa mi paci kupujem a mam z toho ovela lepsi a poctivejsi pocit. :)
    • ja na stare hry moc nedám, ale dneska mrknu na gog a vidim fahrenheit za 60 kc...tak si rikam ze sem slysel prirovnani s alan wake, tak jsem to proste nedal a ztratil jsem gog panictvi, a ano asi je to kvuli tomu ze fahrenheit neni zase uplne tak moc stara hra, cili grafika me nebude odpuzovat od hrani *5*
    • je to paradoxní, ale u mě je většinou kupování kvůli lenosti (a nedočkavosti teda :). třeba před pár dny jsem objevil indie hru unEpic, a než ji někde hledat na torrentech, tak jsem si ji rovnou koupil a za pět minut hrál :D navíc je to všechno opatchovaný... a stejně bych ty prachy jinak prochlastal ;)
  • No já si pořídil Gothic 1, Gothic 2, Gothic 3, Splinter Cell, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent, Left 4 Dead 2, Bastion, The Binding of Isaac, Garrys mod, Trine, Assassins Creed II, Borderlands, Brink, Crysis, Crysis Warhead, Crysis Wars, Hitman: Blood Money, Mafia, Max Payne 1, Max Payne 2, Serious Sam Classic 1 a 2, Serious Sam Classic HD 1 a 2, Test Drive Unlimited 2. Ajaj, asi jsem nemocný xD:D:D:D Ale ty ceny nebyly tak strašné.
  • No, tak ja som sa uskromnil len na Garry's mod (clanok na games.cz ma presvedcil) a v posledny den som neodolal a este kupil Portal 2 a Terrariu. Portal 2 uz stahujem, ale vcera sa nedalo, take boli pretazene servre. S kupou som spokojny, ale nechybalo vela a neudrzal by som sa a kupil toho viacej, lebo zlavy to boli, vskutku vyborne. Prajem prijemny den!
    • Zabudol som dodat, ze to vsetko ma stalo len necelych 10€!
  • Jazz
    Nic moc.
    Beat Hazard Ultra, Assassin's Creed II, L.A. Noire, Wings of Prey, Worms: Reloaded, Mafia 1
  • Minuly rok to bylo asi 4500kc (jetoho tolik, ze to sem psat ani nejde :D ), a hral jsem z toho asi 10%, tudíž sem si řek, že takové to, hm tak tu hru si koupim jen abych ji mel vecne ve sbirce nebudu praktikovat, nebo ze strelim krabicovku a koupim digital. I kdyz to bylo tezké, přetězké, ale pokaždé sem si řek, sakra, tu hru už sem odehrál a uprimne, hodláš se to jeste nekdy hrát ? nebo tomu take dost bránilo že to třeba byla hra kterou proste hodlám hrát na konzoli a ne pc. takže tento rok, a jsem na to hrdý...6Eur, bastion(sic sem ho chtel na xku, ale na xbl stoji 1200MSP coz je cca 450 a to je na indie proste hrozne moc, jeste kdyz na steamu byl za 130kc a ma podporu ovladače...takže to vyjde skoro nastejno) a machinarium.
    PS: před vánocema sem i přestal kouřit...takže moje vůle je fakt asi hodně silná *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit