Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podla mňa veľmi dobré ceny mali tento rok. Ja som kúpil Terrariu, L4D2 a Magicku + v prvý deň som vyhral CS: Source a teraz s uhlím v náručí čakám na to stupídne vyžrebovanie výhercov.
  • L.A. Noire:) Koupil bych i Skyrim, ale bohudík jsem ho dostal k vánocum:)
  • .) STEAM : Kings Bounty: Platinum Edition ; X3 GoldBox ; Batman: Arkham Asylum GOTY ; Grand Theft Auto Complete Pack, LA Noire , .... Silent Hill:Homecomming ; Avadon - 1176 Kč

    GOG : Witcher EE Direct Cut ; L-2 Sturmovik: 1946 ; Aquanox 2; Descent 3 ;Fallout Tactics ;Apache vs Havoc ; Age of wonders 3 :Shadow magic ; Interstate 76 : Arsenal - 598 Kč

    Myslím , že za podobné ceny bych v našich krámcích placky taky nakupoval s chutí . Takhle počkám do příštích vánoc ;)
  • Minuly rok jsem na steamu utratil 400 EUR. Spise jsem ale asi zberatel.
  • Amylee.Anderson
    Prej "hadry" :D Já si nekoupila nic, protože nemam kartu, ale jeden hodný člověk mi koupil hru za 2€ :)
    • Si porid paypal, ne, ty trdlo :-).
      • Jazz
        Jo a jak tam ty prachy dostane, trdlo ?
        Nasere si je tam ne ? *11*
  • Hmm Magicka, L4D2, Deus ex HR, Fallout: NV, Rock of Ages, King´s Bounty, Machinarium. A přidružené DLC of kóz. Měl jsem v plánu koupit Deuse a Fallouta "ať to stojí co to stojí" *1* a zbytek byl v jakámsi pomatení smyslů, kdy jsem už nedokázal vzdorovat.
  • sem vyžvejklej na 2 roky dopředu ..... xD
    Teď na mě ve škole, že bude zkouškové ..... Tak to nevím teda :)
  • Chtěl jsem si to odpustit, ale neodolal jsem :)) Takže mi do sbírky přibyla Magicka a Borderlands

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit