Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se snažil brát jen nenáročnější hry a hříčky: Dungeons of Dredmor(pro mě příjemné překvapení), Greed Corp(rychlé a časově nenáročné), Rock of Ages(skvěle stylizovaná šílenost), Swords and soldiers(variace na flashovku Age of war), Limbo, Guardians of graxia + DLC a mappack něco jsem koupil a něco vyměnil za Lego Batmana a L4d2.Ještě jsem dostal HL2, tak jsem si ho projel a pořád je to paráda.Jinak od minulých vánoc mi zbyla Terraria ve které mám pořád co objevovat.
  • JA si prosim kupil jenom metro :), mel jsem zalusk na HL2 s dlc .. ale nejak jsem to propil :)
  • Veskoslav
    Tak já jsem si kouil: Metro 2033, Portal 2, Orange box od HL, DNF. Dohromady mně to vyšlo na cca 400 stovky +- a to není vůbec špatná koupě:)
  • Já dostal Dota 2 beta a Zeno Clash, utratil sem asi 500 Kč za plno levných her. Určitě ty akce stály za to. *3*
  • Tak, ja som utratil okolo 900 euro, ale z toho len asi 50 na hry (konkretne God of War 3 a Assassins Creed 2 pre PS3). Zvysok som dal za PS3 + peknu TV k tomu... :)
  • Urug
    Lara Croft: GoL
    Nuclear Dawn
    necelý dvě stovky
  • Letos jsem si rekl, ze nebudu kupovat nic do supliku ani znovunakupovat hry, ktere uz mam jen proto, abych je mel pekne vsechny na jednom miste. Kupoval jsem ciste pouze hry, ktere mam sanci si zahrat na soucasnem HW a predevsim mam chut si je zahrat v nejblizsi dobe. Na Vanoce jsem si take poridil koecne xboxovy gamepad a vyber her tak padal na ty hry, se kterymi ho na 100% vyuziji. NBA 2K12, Super Streetfighter IV AE a Sonic Generations - tot Steam. Pak jsem koupil krabici s Trine 2 (kde je i kod ke stazeni jednicky, kterou jsem take nehral) a Riddickem. *5*
  • Tak ja na steamu: Flatout Ultimate Carnage, Assassins Creed 1, greed Corp, Worms Reloaded, Worms Ultimate Mayhem a X3: Reunion a kdybych nemusel lozit do práce, tak bych koupil něco z Total War a Borderlands...bohuzel na to bych si asi uz cas nenasel, ale i tak se dalo za par penez koupit plno super her :-)
    • A vyhral jsem teda Majesty 2 collection za achievementy :-) No lepsi nez par po hube *2*
  • BTW sice to sem moc nepatří, ale když už tady někdo nakousl to stahování ze Steamu atd....je nějaká možnost, abych mohl hrát Steamovou hru a přitom aby mi Steam další koupenou stahoval, nebo se to stahování prostě vždycky přeruší v okamžiku, kdy hraju něco, co mám na Steamu?
    • Jednoducho spusti hru, daj sa naspat do windowsu, klikni pravym tlacitkom na stahovanu hru zvol moznost zastavit stahovanie a potom ho zase spusti..overene a funguje to
      • No mně právě přišlo, že ikdyž to udělám takto, tak jakmile se vrátím zpět do hry, stahování se opět automaticky přeruší.
    • Vyzkousim doma, jak mi to funguje, ale myslel jsem, ze se stahovani neprerusuje.
    • Zkus si hru hodit na lištu, otevřít Steam a stahování znovu spustit, jinak nevím, ale taky se mi to občas stává.....
  • AvP, Atom zombie smasher, Bioshock 1 a 2, Fallout NW +DLC, Garry´s mod, Medieval 2: TW + datáče, Men of war, Men of war: Red Tide, Rock of ages, Rome TW, Solar 2, Terraria... +nějaký dary pro Steam best friendy

    Celkovou cenu radši počítat nebudu, ale určitě je proklatě výhodná :) Mno a doufám, že rozdám aspoň pár úderů chladnejma zbraněma ve Falloutu NW *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit