Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    na steamu cca litr (AAAAAAAAaaaAAAA... atd., Magicka, From Dust, Civ5, datadisk k Total Waru, Hearts of Iron 3, Assasin's Creed 2, RUSE, Driver San Fran, Far Cry 2) na gogu cca 500,-, abych měl při hraní klasik technický klid.

    z uhlí jsem ukul CS:Source, L4D 1 a Half-life 2: Episode 1. Episode 1 klidně za něco vytraduju, pokud někdo chcete
  • davidBray
    jako dárky jsem nedostal nic :( krom slevových kupónů na Valve hry 50% což je k ničemu, když tam byli jejich hry se slevou až 75%, tak třeba na přesrok. Jinak jsem si pořídil Shogun total war + rise of samurai, plants vs zombie :) renegade ops a L.A. Noir za hubičku .))
    nevíte jak je to s češtinou na L.A. Noir, na netu jsem našel jednu, ale lidi kolem ní docela prskají tak nevím jestli to má smysl ..
  • Jak fungovalo to uhlí? Měl jsem asi šest kusů. Co se s tím mělo dělat?
    • kdyz si mel 7x uhli mohl si ho craftnout a vytvorit si darek coz by byl bud slevovej kupon nebo hra a nebo si uhli mas nechat a druhyho ledna bude kazdy tvoje uhli zapocitano do hlavní ceny steamu (vyhra jsou vsechny hry na steamu)
  • no ja tento rok utratil pre srok pres 10k tak at daj pokojs aspon na vanoce . Navic tedka sem zajebany swtoru tudiz na jine veci neni cas sem chvili predtim rozehral zaklainace za elfy a tedka se ktomu dostanu asi uz nikdy *10*
  • U mna shogun plus 2 dlc, dva dlc pre civ V, portal 2, warhammer chaos rising, omieľalo ma aj to la noire no mám toľko hier že aj tak nestíham zahrať ani polku.. Inak vyhral som veľký prd - 6krát uhlie, 50percentná zľava na valve titul a ešte nejakú indie hru o ktorej som v živote nepočul a na metacritic ma rating 60 percent.. tot čo už..
  • zkusil sjem Tearranii a uz 3 dny nehraju nic jinyho *1*
  • Tak ja v prosinci na PC utratil zhruba 900Kč (gamersgate, steam, gog) a na PS3 zhruba 700Kč (psn, ale ne všechno za slevy). A teď v lednu jsem koupil na PC dead island za 400Kč a na PS3 Just Cause 2 taky za 400Kč. A ještě planuju na PS3 koupit roční PSN+ za litr, dokud je ve slevě.

    Na PC me jeste lakal batman: arkham city, ale protoze me pc verze arkham asylum zklamala, tak si radsi pockam na slevu ps3 verze, protoze ps3 verze arkham asylum mi prisla naprosto fantasticka.
    • Hlavne, ze je mezi PC verzi a PS3 verzi AA velky rozdil co?
      • Jazz
        Tam má gaypad přece!
  • bylo vůbec ve slevě call of duty 1??? kromě té celosvátkové 25%? já nechápu, proč je tahle vykopávkách tak drahá? to kvůli MP???
    • Vykopavka to je, ale stale lepsi nez vetsina dnesnich her. Krom toho te nikdo nenuti vsechno kupovat na Steamu. U nas se da sehnat krabice i s datadiskem za 200Kc.
      • Presne tak, neni dobre vsecko kupovat na Steamu, rozhodne ne nove hry, ktere jsou casto o par stovek drazsi nez krabicovka od nas z obchodu. Chytry clovek proleze vice zdroju a az potom se rozhodne, pokud mu teda zalezi na penezich.
        Mit plat politiku tak nejspis kupuju jen na steamu a s cenou si hlavu nedelam.
  • Letos jen Portal 2, Limbo, Defcon a DoW2:Retribution. "Bohužel" jsem si předsevzal pevnou částku, kterou nesmím překročit. Měl jsem několikrát obrovské nutkání tohle předsevzetí porušit, ale nakonec moje skrblictví vyhrálo *7*
  • Já si přes svátky užíval s jednou přenádhernou štětkou a na hry sem neměl ani pomyšlení...
    • Ale to je od tebe pěkné že jsi trávil svátky se svou mámou :)
    • Gratulace skoda ze to neni k clanku...

      A kdyz uz offtopic, tak aspon se podel o cenu pripadne jestli jsi dostal nejakou mnozstevni slevu - cely svatky to uz byl asi poradnej mesec xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit