Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Tak já utratil 200kč a mám Braid, Limbo, Rock of Ages a Oddword (oba staré díly)
    A ještě jsem na steamu vyhrál Terraria, Section 8 Prejudice, Worms Crazy Golf, Half Life 2, Lead and Gold, Gimini Rue a Sequence :D
    Takže docela mám toho teď dost než vyjde Mass Effect 3 :)
  • 0,-
  • leckie
    Já za hry na Steamu dal cca 1000,- Kč, do sbírky jsem si přidal kompletního Serious Sama včetně nový trojky, Star Wars Jedi Knight set + Battlefront 2, Counter-Strike Complete set (ano, až teď jsem našel těch pár korun na "CSko") a jeden Character Pack do Killing Floor + na steamgifts jsem vyhrál Alien Breed 3 *1* - co budu teď hrát? Asi Serious Sama a potom Jedi Knight...
  • Já jsem pořídíl Dark Messiah of Might and Magic, Magicka Collection, Civilizaci 5 GOTY, Aliens Vs Predator. A ještě jsem si koupil MW3 i když ne na steamu ale z aukra za 375 Kč :D
  • ja som vyhral v achievemntoch hru Sengoku, ktoru som nasledne vymenil za Two Worlds 2 a spolu s par kusmi uhlia vymenil za Batmana Arkham City, o par dni som vyhral From Dust - to som vymenil za Deus Ex:HR, par uhlia som minul aj na Dead Island steam key, ktory na pocudovanie funguje ako ma. a ako zlaty kliniec vecera som dostal betu dota 2 + 2 invite ktore som vytradeoval za najnnovsieho Assassin's Creed a za uhlie ktore mi ostalo som kupil este Orange Box. VYSLEDOK = mam 4 uzasne hry ktore ma bavia tak som si povedal ze nebudem kupovat ziadne debiliny, cize okrem dvoch kupenych hier som nic neminul a dostal som toho kopu. Dakujem Steam :)
  • rancor1223
    Nic *1* , kupuju zásadně jen krabicovky.
    • tak is pak stěžuj jak jsou hry drahé...
      PS: jeste tu je spekulace o tom že kupuješ pirátovky :D (sranda)
      • rancor1223
        Já si nestěžuju, že jsou drahý.
  • Já jsem si také hodně kupoval ale nedostal jsem žádnou hru zadara měl jsem smůlu. Kupony mam a hlavně 25% 33% 50% na hry od Valve. Bohužel od valve zrovna už všechno mám takže pokud by někdo chtěl. :D
  • Já koupil na Gamersgate Xenus 2 a právě toho lituju - !!!PŘÍŠERNÉ!!! Obrovské zklamání. Po výborném Boiling Pointu taková alfa verze... *16* *16* *16* *11*
    • Po Boiling Pointu něco může být ještě horší alfa verze?:D
      • BP měl sice nějaké chyby, ale dal se dohrát a bavil jsem se u něj výtečně. Ale tohle??? to je absolutní nedodělek *11*
        • WOW ... a já kvuli tomu koupil Level .....
  • Leto jsem se držel zkrátka. Mám toho nakoupeno dost z loňska a také během roku takže o vánočních slevách jsem koupil jen Train Simulator 2012 a Splinter Cell 1. Hodně jsem přemýšlel nad LA Noir a EDGE (Rush se mi moc líbil ale ten EDGE už tolik ne z dema), taky nový Deus EX me lákal ale vydržel jsem. Aspon mám víc času na hraní her co jsem koupil loni atd :)
  • nic sem nekupoval ale z achievementu sem ziskal Zaklínače jedničku,Psychonauts a Orange Box (kterej sem uz predtim mel)
    • oprava Zaklínače sem craftnul z uhlí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší