Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Ja si nekoupil nic, protoze to co jsem chtel nebylo v dostatecne sleve. CIVILIZATION V + DATADISKY - moc drahe, Alice - The Madness Return - moc drahe, LA NOIRE - to bylo slusne, ale zase jsem se do toho tak nezblaznil, SKYRIM nebyl v naso oblasti dostupny, Two worlds1 - moc drahe, DLC k BO ani slevneny nebyla... Zbytek her co nabizeli byl sice pekny, ale pro mne nezazivny
  • Já nekoupil nic, nemám rád digitální distribuci a slevy na krabicové verze buď nebyly nebo jsem si jich nevšiml...
    • Amylee.Anderson
      Ať žijou krabice. Já letos dostala 3, ale taky už to neni ončo. To aby si člověk třeba koupil Zaklínače, aby měl radost. Škoda, že nejsem starší, bych zažila tu největší slávu pořádných krabiček :(
  • ucho
    ještě teď si moje peněženka (účet) líže rány.
    • Já právě vylízal jednu holku.
      • ucho
        tak to už je z tebe skoro velkej kluk.
  • Taky sem trosku nakupoval *1*
    Warhammer2 Complet, Lara Croft and the Guardian of Light, Falout NW, Splinter Cell Conviction, Stalker CoP, CHronicle off Riddick TDA, Bioshock 1,2. Za tu cenu NO NEKUP TO!! *2*
  • Tak já jsem si udělal radost orange boxem. Half life 2 jsem ještě nehrál a to je hřích :).
    Poslední den mě to ještě nedalo a po době rozhodování sem koupil batmana arkham city, dohromady jsem utratil něco kolem 700 Kč. *8*
  • já sem si pořídil Dungeon defenders, dungeons of dredmor, magicka(all dlc), CS1.6 a condition zero, ale hlavně Portal 2
  • Na tohto ročné "Steam Vianoce" som mal vyhradených zhruba 100€ (just in case) ...bohužiaľ to ide s touto steamáckou akciou každoročne dole vodou...pred dvoma rokmi to bolo niečo neskutočné...minulý rok dosť meh...tento rok imho epic fail...jediné čo som si kúpil bol Splinter Cell: Conviction a Portal 2
    • Ludo
      a nebude to skor tym, ze vela hier mas uz kupenych predom?
      • Nie, práveže len málo z tohtoročných ponúkaných hier skutočne mám...prišlo mi toho fakt veľmi málo atraktívneho...je to len môj názor..ak sa niekto nabalil cez Vianoce hrami na celý rok tak super :)
  • Iba DLC Missing Link, takze som na seba patricne hrdy :) Ale v podstate to co som chcel uz davno mam, alebo to v nasom regione neni dostupne (ahoj Cenega, dufam ze tento rok zbankrotujes). A mam jednoduche pravidlo, nekupim kazdu kravinu len pre to ze stoji 2€ *6*
  • Nons3nse
    Já som si kúpil L4D + L4D2 za, Medieval II - Total War + Kingdoms...
    Všetky tieto tituly sa mi zmestili do hodnoty 9€

    Reálne už zarezávam na L4D *5*
  • Steam - LA Noire a Dungeon Defenders a hodlám hrát obě a co nejdřív ;-)
    • Jo vlastně ještě SSFIVAE a to už hrávám a Dark Messiah z nostalgie a to asi fakt hrát nebudu, snad v důchodu si najdu čas :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit