Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím poradí mi někdo, jak ten patch mám stáhnout?? Předem děkuji
  • Ja myslim,ze se jim ten update/patch docela poved ne,kdyz to vydrzi hrat tak 15 minut a pak to spadne ze to prestalo pracovat... Sice si nejsem vedom toho ze bych ho instaloval,ale prej je hra aktualni a nic k dispozici.... Takze je supr hrat,sbirat body,a zrovna kdyz se ceku dari tak to zmrzne a cau... Fakt povedeny...... *1*
  • Ten patch má vážně 500 MB? Jak tak slyším ohlasy, tak by mohl bát i menší.
    • Nebo zadnej . řeší uplny LEJNO . Normalne je zažalovat si koupim hru a mesic na ni čumim ale hrat ji jakysi nemuzu protoze to porad pada:-( To je jako by jsi si koupil novi auto ktery nejezdi.
      • Jazz
        Koupil sis špatný auto, mě to jede naprosto normálně jak po patchi, tak před patchem.
        • To se maš. Me jedou všechny hry uplne v pohode akorat tahle ne uz jsem zoufalej *9*
          Singl i Coop jede super ale multak mi pada a pada a pada
    • *být
  • Jo nejvtipnější je hláška. Origin hlásí chybu. Batllefield nepracuje, ale jaksi oboje naběhně a dokonce i jede. Za to, že to i přes to jede jsem moc rád. Jinak jsem musel BF3 reinstalovat a to co mi s kompem předvedl patch to jsem nezažil. Vše mi, ale nakonec funguje bez viditelných problémů, tak jsem v poho. Nakonec ty WIN7 nejsou k zahození :)
  • a pokud vám hra česem začne lagovat a jste majitelem nVidie nainstalujte aktuální BETA olvadače.Listoval jsem listoval a prolistoval jsem se na super stránku,kde byly popsané nejčastější chyby a následné řešení (lokalizace,drivery,antiviry apod)
  • to si robia prdeel ze vraj Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons. Takze SCAR-H bude mat mensi dmg nez m416 mna porazi preco tam racej teda nedaju SCAR L verziu s 30 nabojmi.TU nieco neprijemne zlyhalo.Naopak zmeny vo vrtulniku ma rudko potesili
    • Tak podla mna by inzinieri nemali mat take silne zbrane ako assault,si zober ze inzinier mal v BF2142 taky samopal s ktorym si zabil akurat toho pri kom si stal blizko a sypal si donho odzadu
      • Tak im nemali davat SCARA H.Ale nejake prskatko co striela nejaku drobotinu.Ked uz sa snazia o urcite stvarnenie reality tak by to mohli trosku dotiahnut SCAR ma mensiu kadenciu viac kope a ma len 20 nabojov v zasobniku jedine co tuto zbran robilo zaujimavu bol dmg a kvalitny dostrel v mojom pripade aj uzko specializovany feetis na dizajn tejto zbrane.Faktom je ze teraz si ju proste neda nikto.Mali ju racej dat teda asaultovi zvolene riesenie je najhorise co mohli spravit.
        • A proc by jim ho nemeli davat, vzdyt to je combat verze ( CQC), recoil zustal ale ted mu doje.ali damage. Jsou to stupidni hovada, prej dbame na prani komunity?! Jen totalni ignorant si muze prat aby tu zbran vykastrovali podobnym zpusobem a G3A3 to same, zvracel bych velebnosti
          Patch je epic fail, prej zkraceni nahravacich casu, me se prodlouzili o dobrych 300%.
          *11*
      • Ty voe, ale SCAR-H! Proti tomu je M416 prostě dětská stříkačka. :)
  • Ze sa nehanbia vydat takyto šit opravny patch. Tusim tam viac veci pokazili ako opravili, hroznee
  • Tak je to stale stejny. Stale pada, bud to zrmzne pri startu nebo ted me to spadlo na nedostatek pameti u grafarny. Nevim kde ji vice brat kdyz uz ted ma 1536MB. Tak nevim co je tu noveho, kdyz to zakladni pady hry zustaly. Kdyz koukam na reakce na EA tak je to snad jeste horsi nez pred uvedenim patche. Fakt dobra prace od DICE v pokracujici bete. *16*
    • nejhorsi je ze si hraci nemuzou stezovat na patch na jejich forech, dostaly by ban
      • fallout
        Nesmysl... právě, že si tam stěžuje pěkná hromada lidí... k těm co problémy měli a patch jim to neopravil přibyli ti co žádné problémy před patchem neměli...
  • Ten kdo ma pocestenou ruskou edici, musi po updatu prepnout zpet na RU, jinak blackscreen :)
    • prej stačí přeinstalovat češtinu..
      • Ano nahrat dva updatovane soubory.
        http://www.uloz.to/11228640/cz-zip
  • Celkovo je BF3 čím ďalej tým horší. Každý deň pribúdajú noví hackeri a cheateri a DICE/EA s tým nič nerobí. Štve ma ak nahlásim takého človeka a oni mu len zmažú štatistiky. Pozriem na jeho battlelog a zase za dve hodky po výmaze má colonel rank 12. Nechápem prečo ich rovno nezabanujú nech nekazia hru iným a opakovane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit