Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kingo1983
    9.11.2011 - Designér Alan ‘Demize99′ Kertz z DICE skrze svůj Twitter napsal, že v příštím patchi pro Battlefield 3 se taktická svítilna dočká úprav.......Asi myslel patch No. 8 co vyjde v roku 2013 *13*
  • Nu, tak ja si asi počkám do léta, to už by mohly mít plno věcí vychytaných, mě se zdá, že je to stejný jako BC, to bylo taky na začátku zabugovaný a pak to šlo.
  • Takze zufalci pojdu na NW3? ak sa nevyriesi nic? *1*
  • Urug
    Tož už to po 15minutách nepadá s TDR errorem. Místo toho to po 10minutách zmzne a musim votočit celýho kompla.
    • fallout
      Díval ses na ten BIOS pro tvoji grafiku, jak sem ti psal?
      • Urug
        Nějak jsem na tu diskusi zanevřel, takže se ke mě tvé reakce nedostaly, za což se omlouvám, ale shodou okolností jsem se na ten BIOS dnes díval a měl by být aktuální. Jinak:
        Gigabyte 560ti OC UD (factory 900/1800/4000)
        intel 2500K
        Seasonic 520W
        Corsair Vengeance 8GB 1600
        Gigabyte Z68X-UD-B3
        Testované ovladače 285.62, 285.79 Beta
        Všechno kromě BF3 valí napohodu: Furmark, Metro 2033, BC2...
        Ve win taky žádné TDR (podle nvidia fora jsou problemy s firefoxem-nepoužívám, windows media centrem-nepoužívám, youtube-ok)
        Vzhledem k tomu, že vše ostatní běhá v pohodě nemyslím si, že by pomohlo zvýšení voltáže, či podtaktování (to je většinou řešení u grafik, které mají nestabilní tovární nastavení).
        • Beta drivery od nVidie ;)
        • fallout
          Urug... ty se zbytečně trápíš. Mám tu samou grafiku co ty (Gigabite GTX 560Ti) a tenhle problém mám už dávno vyřešený a 100% pomáhá. stáhni si Bios z toho odkazu co ti posílám evropskou verzi a nainstaluj.

          http://www.gigabyte.cz/products/page/vga/gv-n560oc-1gi/download/bios

          Dej vědět
          • Urug
            Pomohlo dík
  • To je fajn .. pred updatem mi hra fungovala pomerne v pohode. Ted? Nejde ani spustit. Z Battlelogu si dam pripojit na server, origin napise ze hra startuje, battlelog hlasi "Joining server..." a nic se nedeje. Ani v procesech neni po BF3 ani pamatky. Restart originu nepomaha, update pb taky ne. Unika mi neco? :D
    • DICE chce aby si šel ven, užít si života :D
  • http://apps.facebook.com/herogift/?ftype=flyfish&uid=100000230579386
    pls klikněte mi na odkaz je to dobrá hra lae můžete kliknout ikdyž nebudete chtít hrát dost mi pomůžete prosím :)
    • FU !
  • Jak tak ctu problemy PC uzuivatelu, tak zlaty Xbox:-) Sice horsi grafika, mene hracu na mape ale aspon to funguje stabilne a nepada to. Patch na Xbox/PS3 vyjde pozdeji kvuliva certifikacim od MS, ale nakonec by clovek rekl ze pres vsechno spatne co se da o MS rict je ta certifikace preci jen k necemu..Preji vsem PC hracum pevne nervy at se jejich problemy vyresi, protoze me BF3 pohltil a nechce pustit..:-)
    • neviem teda ako ostatni, ale ja az na to ze to sem tam padne pri prvom pripajani tak nemam issue. Kazdopadne zrovnanie ze "horsi grafika" :) treba vidiet vo fullHD vsetko na ultra a potom clovek vidi ten rozdiel :) ja som fical na 1280x1024 a myslel som si ze jake dobre, dal som fullHD a to je rozdiel ;)
      btw. ako sa to da hrat na ovladaci? nechapal som to nikdy jak sa to vobec da :)
      • To same jsem si taky rikal, stale meto dost nervu ale po 2 letech hraju uplne vpohode, jediny problem je ta citlivost :( V bf3 mam tu nejnizsi a kdyz mi nekdo vpadne do zad tak nez se naty pacce otocim tak jsem mrtvev ;), ale pritom vim, ze na PC bych se otocil a jeste bych ho mozna sejmul ;)..
    • Hlavne at nam na PS3 vyresi input lag :).. Pokud ne tak konzole jde na aukro a jdu do PC verze ..
      • Hmm o PS3 input lagu nevim pac mam X360 a tam je to ok..Par drobnych bugu tam je ale nic s cim by se nedalo zit..:-) hod Ps3 na aukro a pojd do X360..:D
        • prosimte ten zadnou ps3 nema *1*
  • to je pekne ze patch je na BF ale problemy dela hlavne origin
  • Hmm patch lehce k ničemu ... Našel jsem na foru xx zoufalců co mají problém s tím, že po nějakém čase hraní Battlefield přestane pracovat tak jsem se tiše začlenil mezi ně a asi tam zůstanu protože tenhle patch toho zase vyřešil *10*
  • tak jsem musel restartnout origin aby se mi tem 480mb patch vubec stahl. chtelo by to udelat nejakou notifikaci jako ma steam... pac jsem vubec nevedel proc se nemuzu pripojit a ze je to patch jsem zjistil az ted na games.. lol
    • jj oproti Steamu je Origin jinde. Na Steamu nemáš hned povinnost aktualizovat samotnou aplikaci, tady to jinak nespustíš. Přijde mi to až moc velké omezování. Stejně tak instalace hry, musel jsem být online, za chvilku se EA nasere a můžu vyhodit krabicovku do koše. Už jen to spouštění i singlu přes webový prohlížeš neni správné, u MP to beru, ale u SP ne. *16*
      • tjn. stejne mam bf3 kvuli MP. singl jsem zapl jednou a to jeste omylem.. :D to zachranovani sveta a placani se po zadech v roli nepremozitelneho serzanta us army at si hrajou 15-tiletí 4% fešáci.. sp je vetsinou takovej sr@ckovitej pribeh (mluvim ted o sp mw2 co jsem dohral) ze se mi chce bleit! fsici tam jen bojujou za "svobodu" kterou uz stejne vlastne nikdo vicemene nema od 90-tejch let. proste romanťika pro hošany. zlatej MP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit