Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně nový patch přinesl akorát hlášku po otevření orignu, že hra zřejmě není nainstalována i když jsem dodnes nahrál desítky hodin.... Aktualizace se mi nepodařilo rozeběhnout, takže asi milý Battlefield 3 poletí rovnou do koše. Škoda.
    • Pete.palis
      mě to psalo taky a po restartu Originu se to rozjelo:)...
      • byls rychlejsi.. :D
  • pěknej patch ... píšou že byl bug černá obrazovka se kterym sem nikdy neměl problém a po nainstalování mám černou obrazovku pořád :D
    • Neni to přídavek, ta černá obrazovka? :D
      • lol
    • Pete.palis
      taky jsem to něměl a najednou mám černou obrazovku...konečná....za 14 dní odehráno 10 minut hry *7*
  • Tak jsem to nainstaloval a po spuštění to hnedka krásně spadlo, ostatně jako vždy. První loading vždy umře.
    Samozřejmě nefunguje zařazení do fronty, když je plný server, takže si musim na svůj oblíbený server pěkně počkat a 80x refreshnout status, jestli je volný slot. Paráda.

    PARÁDA Dice teame :) Jsou vidět ty mílové kroky.
  • Mam B3 s cestinou, original a jak tak koukam, tak mi to zadnej patch ke stazeni nenabidlo a hlavne se nemuzu pripojit na zadnej server. Bud me to disconectne nebo mi to oznami, ze me to odpojilo od EA Online. *10*
    • Vyreseno, uz stahuju patch.
  • Nons3nse
    No už bolo načase... =)
  • Enclaw
    Snad ten patch věci jen nezhorší, ale uvidím až když se dostanu domů na stolní PC..
    Zatím se budu bavit videi typu: http://www.youtube.com/watch?v=GAabVQ_XkJ4&feature=share *1*
    • Enclaw
      Je jich i víc, třeba tady: http://www.battlefield-3.cz/videa-trolujeme-v-battlefieldu-3/ Některé stojí opravdu za to *1*
    • Nejlepsi video! Tos me pobavil :DDD
    • uplna parada
  • Jak to už u DICE bývá, patch nevyřešil nic zásadního, dle mého něco i zhoršil..

    Např. na čety hodně lidí nadávalo, teď to "spravili" tak, že 10 lidí bude mimo squad, protože polovina bude soukromá(zamčená) a druhá polovina plná..

    Dobré bylo jak jsem četl, že je opraven bug hry, kdy přestala odpovídat, říkám si super, zapnu bf a crash, docela jsem se i zasmál..

    A co jsem četl na officialu, tak hafo lidí hru vůbec nespustí z důvodů černé obrazovky.
  • genki.sudo
    Jj, je to pre vsetky mody
  • fajn s tym granatom :D pokial nepadne okrem neho aj cela hra :D
  • nahrávací časy se nezkrátili, chyba "program přestal pracovat" stále existuje, problém s černou obrazovkou dle reakcí také, oslnění svítilny zůstalo stejné, INRV stále imba optika, F2000 stále imba zbraň, TV rakety prý stále bugnuté. abych to srhnul tak patch nevyřešil prakticky nic jen pár naprostých detailů, které nikdo neřeší a to co opravit měl (pády hry) stejně evidentně neopravuje
    • absolutně souhlasím... baterky ztlumit a infra VYŘADIT!!!!
    • Problém s blackscreen mají už jenom lidi, kteří používají jiný jazykový balíček než jaký má jejich originální instalace (např. já mám RU verzi s EN balíčkem). Je potřeba stáhnout update toho přidaného jazyka (hra to sama neudělá), případně se v registrech přepnout zpátky na originální jazyk hry.
      • Pete.palis
        a to si mám po každým upadtu dělat takhle zdlouhavě??:/
        • no hlavne jak se zda tak my co mame ruskou přepnutou do ENG tak si musime dycky obstarat ENG jazykovy updatnuty soubory. COOOOL jsem hrozne stasnej.
          • ale ušetřils 500Kč.. navíc jde jen o 2MB soubor, který se dává právě jen do update složky. izi
      • já mám polskou verzi hry a sama se přepla do češtiny a žádný takový problém nemám... spíš si měl na mysli konrétně ruskou verzi hry
      • Urug
        Neměl bys plz link na ten ENG update?
        • http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/forum/threadview/2832654489476199886/
          • Urug
            Děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit