Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No toto... Tak som prave s obavami nainstaloval najnovsi patch a kupodivu... Prinajmensom sa skutocne skratil nahravaci cas a nic dalsie sa mi nedodrbalo!!! Vynimocne pri skusenostiach s EA produktami konstatujem, ze vskutku "nieco" opravili *8*.
    • Joha
      Mám tu hru rád... ale tento "patch" mi absolútne nič neopravil.
  • "už se nemůžete respawnovat příliš blízko nepřátel." jak to ze sem se dnes respawnoval u nepratelskeho tanku ? a ta cerna obrazovka je furt nebo se to kousne kdyz skonci kolo tak je tam jen tapeta hry.
  • Mno... tak patch som preventivne zatial neinstaloval, ale potesilo by ma, ak by sa skratil nahravaci cas. Avsak ako tak citam komentare, tusim sa mam viac bat, nez radovat. To nie je bohvieco, ked som staby hrac za hru poctivo zaplatil. V tomto smere ma EA (tradicne) kapanek s3rie. *16*
  • Super, skvěle odvedená práce ! Před patchem vše jelo více-méně dobře, sem tam nějáká drobná chyba která se dala přehlédnout... Po updatu nejede hra vůbec, buď se ani nespustí nebo je černá obrazovka, z X pokusů ani jednou úspěšně.
    Such a nice work. We are proud on you Dice *11* *16*
    • už se to tu řešilo.. pokud máš černou obrazovku, je to lokalizací.
    • ze to nejde tobe, neznamena ze to nejde vsem, tak si odpust to We. Zbytek vety nebudu komentovat, snad jen nauc se anglicky nebo tak vubec nepis :D
      • Před patchem jsem byl OK. Během intalace se to seklo. Tvrdý restart PC. Dokonce CHKDSK a restrukturalizace DirectX souborů, registrů apod... to se mi ještě nestalo. Patch se tvářil nainstalovaně, ale nějak to moc nejelo. Tak jsem BF3 odinstaloval a nainstaloval znovu. při instalaci jsem nic raději nedělal nic jiného neběželo. Po tomto opatření zdá se vše snad OK. Možná na některých serverech si tím budou mít potíže. Počkejme týden uvidíme jak to dopadne.

        RADA ZNÍ: pokud se to seje, tak zkuste reinstal BF3 a možná to pomůže.
      • nejde to jemu a asi desitkam (az stovkam) dalsim hracum, kteri reportuji rostouci problemy na battlelog forech a i dokonce tem co to jede, tak ti si stezuji na to ze se toho pry ani tolik moc nezmenilo. Ja nedokazu rict, protoze se mi hra ani pro jistotu nespusti. Ja uz s tim vazne zacinam ztracet nervy, protoze se mi nepovedlo doted najit funkcni reseni a pritom mi hra pred patchem fungovala... Nebo spis to co vydali nejde popisovat jako "patch", spis jako "crash". Prineslo akorat vic technickych problemu pro vetsinu..
  • Tak me se zda, ze po patchovani s pripojenim neni zas takovy problem, az na halsky disconnected from EA... Jinak to jede v pohode. Kazdopadne s tim respawnem si nejsem jist, ze to skutecne funguje, uz jsem se parkrat objevil 2m od protivnika :/
  • BF3/MW3 nebrat!
  • To je celkem zvlastni. battle log mi nehlasil ze je patch, origin hlasi ze je aktualni a vse mi jde hrat bez problemu..no nejaky update jsem tedy nezaregistroval :-)
  • fallout
    Problém s vykopnutím ze serveru pod hláškou ,,time out / čas pro připojení k serveru vypršel,, zůstavá i po novém patchi... a jak tak čtu na všech fórech i v zahraničí, tak nový "patch" nadělal spíš více škody jak užitku. Děs...
  • teď jsem se tady chtěl zeptat, jak mám nainstalovat patch (ještě že to aspoň píše battlelog, jinak bych nevěděl, že už vyšel a divil se jen proč mi nejde se připojit) bez toho, abych musel hru přeinstalovávat, resp. když jsem klikl na instalaci patchu, nic se nedělo.. naštěstí mě napadlo (nevim proč) restartovat spyware (čti Origin) a naštěstí se to chytlo.. takže i pro ostatní - když vám to nepujde, restartujte Origin..
  • kapitán Cena a seržant Mejdlo! zlatej MW3 - kdyz kempim tak na me nemuze nic spadnout a body se jen hrnou. zlaty cheaty, bf3 je moc tezky nejde se trefit a na jednu ranu sem mrtvej. to je na prd ja sem chlap a tak jsem zvyklej schytat treba celej zasobnik do vesty a nohou a jeste s usmevem poslat enemyho na bozi svet. v bf3 me zabijej pac nelogicky vyhodej nekde do vzduchu kus zdi - prelezou hned mi jsou v zadech a vidim jen potupnou animaci s nozem u krku. todle teda ne! ja chci napisy pres celou obrazovku jak jsem statecnej a levluju!
    ps: holku nepotrebuju pac my chlapi drzime spolu (hlavne ve sprse z mejdlem) sejdeme se codu na nejakym cheaterskym servru dame nesmrtelnost a budeme to do sebe sit z metru. :D
    • taky sem mel problem zabit a furt me zabijeli. pak sem si dal hardcore mode a uz je zabijim
    • Jazz
      Cena i Mejdlo jsou kapitáni.
      • tak to se omlouvam za neumyslnou degradaci. :)
        • Jazz
          To jó, nějací fanboiové by tě za to mohli i upálit, tak bacha!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit