Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD Projekt prostě na hráče nekašle. Zato EA ať shoří v pekle *16*
    • EA totiž nevydává své hry v nehratelném zabugovaném stavu, tak nemá potřebu neustále vydávat milión pačů
      • septicflesh
        René Fasel *4*
      • Jako nedávno jsem snad hodinu hledal nějaký funkční fix, abych vůbec spustil Dead Space 2 a nemusel koukat jen na černou obrazovku. A s tím měly problém spousty hráčů...
      • Cahir
        Fasel: Kryple!
        • To zní tvrdě *1*
      • To bylo myšleno ironicky, že? *15*
        • proč? Dead space nebo Crysis jsou špička co se týče optimalizace
          • Dead Space 1 nebyla moc povedená konverze, dvojka už byla fajn.. Crysis 1 byl na svou dobu killer hardwaru, ale taky fajn, ale dvojka? koukni se na mycrysis forum, tolik nadávek a kakání na komunitu hráčů, kterým se hra spíše zhoršuje patch od patche, jsem delší dobu neviděl.. CDProjekt je nezkažen a vědí co komunita chce, i když hra ze začátku nebyla třeba správně optimalizová, oni to napraví a dají ti k tomu něco zadarmo.. u EA by za to nejraději chtěli zaplatit a ještě by ti ukazali fakaček, kdybys měl náhodou nějákou stížnost či dotaz..
          • To jsou dvě hry, EA jich vydává o trochu víc.....
            A BTW na Crysis vyšly 3 patche, takže stejně jako na Zaklínače 2 a srovnávat takovýhle RPG kde se úkoly různě mění a prolínají a má X konců apod. s koridorovou střílečkou typu Dead Space je trošku mimo....
            • Třeba já hrál Dragon Age 2, s nVidií 560 hra trhaná, s grafickými chybami, ty vyřešil rychle nVidia driver, zbytek (výkon) až tak za týden, četl jsem, že lidi s ATI to měli podobné, chyby přímo ve hře s přehazováním videí bránily dokončit úkoly, pokud se podívám eště na něco od EA, co mám (hraju od nich jenom RPG apod.) tak u Bitvy o Středozem 2 to taky bylo šílený, asi 6 patchů, DA1 tam to bylo dobrý, ale fakt, jetsli si myslíš, že EA vydávaj hry dodělaný, tak třeba Sims 3, ikdyž jsem nehrál tak vidím tuny patchů, asi proto, že je to složitější a rozsáhlejší hra než takový Dead Space....
            • víc jsem jich nehrál, který byly zabugovaný?
      • Nafackuj se !
    • Get a Life
      • smejki
        http://www.youtube.com/watch?v=VAWjsVoDpm0
  • Jestli tomu chtějí říkat 2.0, rozhodně by měli přidat pár opravdových vylepšení, ne jen takovéhle prkotiny.
    • Cahir
      Rozumíš slovu ZADARMO?! Ti hoši se o tu hru stále starají, stále něco přidávají a nic za to nechtějí. Dokonce i DLCčka máš zdarma. U konkurence bys cáloval za kdejakou hovadinu. Vážně nerozumím tomu, jak může někdo na tohle pindat. To už je opravdu to samý, jak kdybych ti dal zadarmo dvacku, a tvoje reakce by byla, jestli bych neměl spíš padesát. Škoda sviním perly házet.
    • Jů, náš oblíbený Witcher hater/BioWare lover se připojil.............
    • Lars
      Já si myslím, že vylepšení je tam spousta - už jenom těch 9 DLC zadarmo, kam se hrabe EA.... A pak taky, co chceš vylepšovat na už tak dokonalé hře?
    • Dospeli jsme do stadia, kdy si lide stezuji na neco, co maji zadarmo... Cesi...
      • Paul_cz
        To nejsou jen češi - debilové jsou ve všech zemích.
        • Black_Hand
          debilove vsech zemi spojme se :).
      • jenže oni to měli dostat zadarmo už při koupi hry, a ne s tříměsíčním spožděním
        • A co konkrétně měli dostat hned, NOVÉ herní mody, NOVÉ mise, NOVÉ úrovně obtížnosti, NOVÉ předměty do hry? To je všechno NOVÉ, jediný rozdíl je, že u jiných společností bys za to platil dohromady odhadem 20 euro......
          • stačilo by aby šla hra bez problémů naistalovat, spustit a dohrát, nic z toho bez problémů Zaklínač 2 nešel...
            • Ty si tu hru asi iba videl vo výklade, pretože sa dala kúpiť, nainštalovať ako aj dohrať bez problémov, tak o čom to tu trepeš?
            • Lars
              Já ho teda hrál úplně v pohodě, žádný sekání ani bugy, a ani jednou mi nespadl
            • Hru jsem dostal druhý den po vydání, sběratelku, bez problémů nainstaloval, zaregistroval, s čím jsem problém měl bylo stahování DLC, což bylo vyřešeno tak, že všechny DLC vydali úpro všechny ke stažení jako .exe a pak je pro jis´totu dali hned do prvního patche, jinak hru jsem v klidu rozehrál, dohrál jsem jíaž po vydání prvního patche, ale co jsem si četl změny ve hře, tak neopravoval nic, co by předtím bránilo hru dohrát....
            • trolo
              mne isiel dohrat uplne v pohode a na ziadny bug som nenarazil :oops:
    • vsak to je plnohodnotna hra + 9 DLC zdarma + tie prkotiny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit