Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Je divný že používá sportovní luk a vypadá jak ninja. *8*
    • Urug
      Proč zrovna sportovní? Podívej se jak vypadají lovecké... . Zkrátka je podobný moderním lukům, což mi nepřijde zas až tak zvláštní - jestli se nemýlím Thief byl navzdory období, ve kterém se odehrává, protkán nejrůznějšími pokročilými technologiemi. A Garrett je profík, tudíž předpokládám, že má přístup i k nejnovějším zlodějským udělátkám. Pakliže má mít luk lepší než na tu dobu běžný luk, pak mi inspirace dnešními technologiemi přijde vcelku logická - jde o universe dostatečně podobný tomu našemu, aby se dalo předpokládat, že se některé technologie budou vyvíjet stejným směrem. A zrovna u toho luku moc alternativ, až na výběr materiálu, nevidím.
      • DangerousDave
        vyzerá to na kladkový luk moderného vzhladu odpovedajúci možno koncu 20. storočia. Technológie na to v tej alternatívnej thiefovskej realite určite boli, lenže objavenie kolesa ešte neznamená vynájdenie automobilu. Veď kladkový luk sa objavil až v polovici 20-teho storočia napriek tomu, že technológie na jeho "objav" boli už storočia známe.

        Takýto luk do Thiefa jednoducho nepatrí a nikdy nepatril... to tam potom môžu rovno hodiť kladkovú kušu s optickým zameriavačom alebo elektrický paralyzér.
        • Kinet1c
          ale aj tak musis brat to ze toto nie je svet ako ho poznas, toto nie je z nasej reality, tzn je to alternativny svet a preto taka vec ako zombie, magia ci napr. kladkovy luk, nie je nic neobvykle, ved preboha si vzpomen na jeho oko, ci na lezecke rukavice, kde mali nieco v tom obdobi v nasom realnom svete pristup ktakymto veciam, uz len to samotne oko je v podstate mozne az teraz a este ani teraz to nie je celkom ono, takze si myslim, ze tym lukom nic nepresvihli, skratka urobili thiefa cool aj pre mladsich hracov, ale si myslim, ze herna napln a gameplay sa nezmeni a ostatne pri starom dobrom, skryvani sa v tienoch a omracovanie a okradanie okoloiducich, aspon u mna :D
          • DangerousDave
            :) tak ja napíšem, že thief sa odohráva v alternatívnej realite a ty mi na to odpovieš, že by som si mal uvedomiť to, že thief je alternatívny svet ??? *1* fajn, pekne ďakujem.

            základné zbrane v thiefovi boli vždy primitívne a odpovedali stredovekým reáliám - obušok, meč, dýka, jednoduchý luk... technologicky vyspelá bola iba doplnková výbava - míny, oko, nejaké tie trhaviny. Tá rukavica ktorú nasrali do trojky a vyhodili odtial oblúbený rope arrow bol omyl na ktorý každý fanúšik thiefa iba nadával. Moderný kladkový luk tam jednoducho nepatrí... to vám nestačí že je kladková kuša v Deus Ex ? alebo kladkový luk v plánovanom Crysis 3 ? To ju musíte mať aj v thiefovi ? čo je to za stupídny trend ?
            • DangerousDave
              a čo by si povedal na ten elektrický paralyzér alebo rovno nejakú strelnú zbraň trebárs aj s tlmičom, odstrelovačku a k tomu nejaký ten raketomet ?
            • Urug
              Já ho tam mít nemusím, ale když tam bude, tak pro to mám pochopení.
    • DangerousDave
      je to fakt divné aj s tým hitech lukom...a mám taký pocit, že ho zase po vzore z trojky drží ako správny stredoveký gangsta :/
    • Keyz
      Zoufalé jak si pak z té hry krom krátkodobé zábavy nic nevezmeš.Když je to takto komicky dělaný.
    • Musí to byť coool, hrajú to predsa aj deti *5*
  • tam bude nějaký interní problém, třeba ti zaměstnanci kradli připínáčky nebo propisky
  • Trailer čeká v trezoru, protože asi není dost CoD stylizován a nemá dost BOOM a BAAANG a slowma
    • Overwatch
      Asi teď řeší, jak do traileru přidat padající mrakodrap.
      • jj, kradmě se pližící Garret před padajícím mrakodrapem, to nema chybu *5* *3*
      • janchor
        Tak ani rozhlednou by neurazili..
        • muha
          A Garret sa može schovať do tieňa pred všetkým (padajúcim) takže nevidím problém ani s tým mrakodrapom..
  • Na co čekají? To by jste nám snad měli říct vy, milí "novináři" .....
    • A jak? To se maji vloupat do Eidosu a vytahnout jejich interni emaily nebo co? *7*
      • Od toho snad tahle stránka je, novinky apod.. já za to peníze neberu, to oni. Tak at se snaží. Co je to za novinku sakra, kde se defakto jen dozvím něco co každý ví a vidí (že hra ještě nevyšla) a jako bonus se mě zeptají čím to je :D ... no potěš. Víc takových novinek prosím.
        • janchor
          Důvody neznají ani novináři, kteří - narozdíl od nás - mají rozpočty na cestování do Montrealu a vyptávání se přímo u zdroje.

          Tahle novinka sumíruje dostupný informace ohledně odchodu konkrétních lidí z týmu.
          • Tahle novinka nesumíruje nic. Tahle novinka je úplně zbytečná a nicneříkající. Psát o tom, že něco nevyšlo a nenapsat proč, to je fakt totálně mimo... to je jako volat kamarádovi a říct mu "Ahoj, nemám hlad".
            • Overwatch
              Kdyby jsi tu novinku přečetl, tak bys zjistil, že není nicneříkající, ale je o potenciálním problémech při vývoji a o tom, že hra měla být možná odhalena už minulý rok. Což nám s Petrem přišlo dostatečně zajímavé na to, aby si to vysloužilo vlastní novinku.
      • Pethulla
        proč vloupat, stačí nabídnout pět tisíc nějakému zaměstnanci.
  • No nejakej duvod to asi mit bude .)
  • Já to chci!
  • uz som na to aj zabudol *15*
  • Ale games pissálci ho slibovali na E3. To vážně vůbec nic nevědí?!?
    • Na E3 ho cekala vetsina hernich novinaru, spekulovalo se vsude, kam chodim (zahr. weby). To jsi vazne tak neduvtipny?
      • Ano většina "novinářů", svoloč též zvaná pissálci. Co nic neví a zprávy píše zásadně za pomocí google translate.
  • Přiznejme si to, těšit se na tuhle hru nemá význam. I když nakonec vyjde, tak bude totálně zprzněná... což mě fakt mrzí. Atmosféře jedničky se už nic nevyrovná.... *11*
    ...a souhlasím s bob.2, ten ninja look a jeho luk jsou divný... *3*
  • Po mnoha blábolech, nesmyslech a jiných rádobycool hrách bylo na E3 dost ale co mě zklamalo, že Eidos nedodržel slib ohledně vydání traileru k Thief4. A teď se v dozvídáme pár střípků a náznaků, s torzem traileru (pokud to k tomu patří a vypadá to, že ano), které značí asi opětovný odklad.... Že by se kluci inspirovalo VALVE? Každopádně na T4 se velice těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit