Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je priserny! Nikdo z redakce nema jako nejocekavanejsi hru tu moji nejocekavanejsi hru! To je absolutne neprofesionalni a svedci to o tom ze mate spatny prehled o hrach a celkove jste hrozny lidi a hipstri z prazsky kavarny.
    • Mart9
      Zcela objektivně tam chybí jen jedna jediná hra.
      • Jak muze objektivne chybet hra u neceho co je zalozeny na necem tak subjektivnim jako "co bych si chtel zahrat"? :D
        • Mart9
          Měl bys pochopit, že je odstuda, pokud redaktoři největšího českého herního webu nemají mezi hrami, které si rozhodně chtějí zahrát, Kingdom Come.
          • Cechy Cechum?
          • ringmancz
            Měl bys něco dělat se svojí fixaci na jednu hru. Nejdřív Tomb Raider, teď Kingdom Come.
            • tak snad budeš mít konečně avatar z dobré hry.
            • Mart9
              Tak to mě málo sleduješ. Měním si avatara každý rok. Byl to Tomb Raider, pak Life is strange, loni celý rok Slaps and Beans a letos Kingdom Come. Akorát kolem těch dvou prostředních her holt nebyla taková kontroverze.na games.
          • měsíc a něco do vydání, takže čekám, že se tu brzy začnou objevovat bannery a vyskakovací reklamy, hromada preview a článků, nějaký ten rozhovor, hosti do podcastu (Bocan, Vávra) téma v Levelu. zkrátka klasika, jestli tu celou dobu bude ticho po pěšině, tak asi vážně něco smrdí
            • MickeyMutant
              jamar: Jakožecože? To muselo být už nějaké vyvrcholení, ne?

              Máš vyvrcholení v manželství, v dlouhodobém, krátkodobém vztahu, při sexu na jednu noc, placené vyvrcholení s prostitutkou atd. Tohle bylo takové poctivé manželské vyvrcholení při náhodném nechráněném styku spojené s okamžitou a nevyhnutelnou frustrací.
            • jamar28
              TheGGG: Potvrzuju. *4* Ono je to ale stejně evidentní na první pohled - třeba proto, že u Outlast 2 tam recenzent kritizoval hru za to, že silný hrdina - muž, musí zachraňovat bezbrannou ženu a to je fuj fuj stereotyp. *15* Jsem si hned říkal, že to je nějaká rakovina a vida - běžný diskurz na západě.
            • TheGGG
              vávra to myslel jako vtip (usmívá se) a ten redaktor na něj vztekle vyjel... takže to určitě byla až nějaká finální část celé hádky... celý FC má ale 2 hodiny a fakt se mě to nechce sledovat...
              a když mluvíme o eurogameru, nikdy se tam neptejte na to, jestli ty články překládají, protože za to dostanete ban. Jednou jsem se zeptal na něco ohledně článku a když mě pár lidí odpovědělo, že to je jen převzatý z britskýho EG, tak je všechny smazal... a když jsem se ptal, jestli je to pravda, dostal jsem shadow ban taky *1* *1* *1* zlatý games.tiscali
            • jamar28
              Mart: Jakožecože? *8* To muselo být už nějaké vyvrcholení, ne?
            • Mart9
              jamar: https://www.youtube.com/watch?v=gRHnnmIINiE
            • jamar28
              Derp: No já slyšel, že fakt k něčemu došlo, snad i přímo v nějakém Fight Clubu? Už nevím, ale údajně došlo k nějaké hádce a od té doby "se spolu už nekamarádí". Ale fakt nevím. Hergot, chtělo by to nějaký český herní bulvár. Ještě je tuším Vávra nějak rozhádaný s eurogamerem (i když nevím jak, protože žiju v tom, že český eurogamer je jen překladač z angličtiny). *1*
            • ^ Ačkoliv Vávrovi může být jedno, co si kdejací redaktoři o něm myslí, tak zase to nemusí přehánět.
              Je to dost pokrytecké, když Vávra sám občas poskytuje kritiku, ale když se náhodou objeví kritika na jeho stranu, tak hned z toho dělá divadlo.

              Nechci Vávrovi křivdit, protože nikdo z nás neví, co se stalo mimo zrak veřejnosti, ale takhle to vypadá, že to přehání s reakcí.
            • Myslim ze sa na to diate zo zlej strany. Preco by Vavru mal zaujimat print ktory je bez tak globalne na upadku a tato lokalna znacka zije uz len zo zaselej slavy a nostalgie a zasa miestny web uz vyzera ako preplacana reklama na reklamu. Ani Level ani Games mu nejake big sales neprinesu. Tazko povedat co sa udialo, mozno je Vavra jestiny ale skor si myslim ze to proste nema za potreby a skor mam pocit ze pisalci a celkovo novinari tazko nesu posledne roky vyvju ze uz niesu taky dolezity ako volakedy, teda minimalne v takej forme v akej boli zvyknuty.
            • jamar28
              P: Taky nevím, co mají mezi sebou za problém, ale občas mrknu, co píše Vávra na Fb a dle jeho vyjadřování bych čekal, že bude sám hodně nad věcí a jen snadno se neurazí. Od někoho, kdo běžně rozdává tvrdou kritiku a nešetří urážkami bych čekal, že nebude snowflake a hned tak něco ho nerozhodí. Takže s games asi půjde o něco vážnějšího...
            • to psal někam na FB či Twitter? Zas tak vše co vypustí nesleduju, ale asi bych si to na jeho místě taky 2x rozmyslel, po tom jak se tu k němu chovali a jak zdejší "redaktůrci" rejou do KC při každé příležitosti, ale když uražená ješitnost převáží i potenciální zisk z reklamy zdarma, to už musí být
            • Zvlast kdyz sam rekl ze uz do FC nikdy neprijde :D

              Jinak doporucuju zkusit protoze to dava docela peknej obrazek o tom proc to ani pro me neni nejvic ocekavanej titul roku :D
            • Mart9: tak to už by fakt smrdělo hodně, kdyby Vávra odmítl propagaci svojí hry zdarma před vydáním ve zdejším podcastu

              Drasťa: asi jen 5 minut, nerad bych si betou kazil výsledný zážitek
            • Zkousel jsi KC betu?
            • Mart9
              Hromada preview a článků nebude, v podcastu taky nebudou a Level s games už moc nesouvisí, když Poláček a Bach přímo na games nedělají.
          • Neni protoze urcite zkusili betu.
    • TheGGG
      osobně, bych to tak drsně nenapsal, ale chápu tě... je skutečně smutné, když si herní redaktor vybere za své favority nějaké tři mikro-neznámé alternativní pidi hříčky, jako hry, na které se z celýho roku nejvíce těší. Nevím, jestli to souvisí s hipsterstvím, nebo spíš s nějakou znuděností... ale tak hej, jsou to taky jen lidi a mají právo na svůj názor ne?
      • Drasta očividně použil sarkasmus. Na to nemusíš odpovídat tak vážně, GGG *3*
        • TheGGG
          to rozhodně nemůžeš vědět... nebo to jen maskuje za sarkasmus, aby nedostal ban...
      • ringmancz
        /s?
        • TheGGG
          můžeš na mě reagovat v řeči obyvatel této země?
          • ringmancz
            čekal bych, že zrovna ty pochopíš, o co jde. každopádně už to vystihl Derp pode mnou
            • TheGGG
              nemluvím jazykem neckbeardů *2*
  • Odulin
    Letos bych si chtel opet zahrat vsechno, co vyjde a bude za neco stat. Snad se mi to podari, jako v roce 2017. :)
    • KC bude propadak 2018 *5*
  • Loneck
    Kingdom Come si nechcete zahrát?
    • Kluci asi už hráli betu a proto KC:D už nepatří mezi hry, na které se těší...
  • Osobně se dost těším na Metro: Exodus, snad to do toho avizovaného listopadu stihnou.
  • Ja idem pochovať Switch. Tie najväčšie pecky tam vypráskali už v prvom roku. Je pekné, že tam nechávajú vychádzať už aj dospelé hry tretích strán, ale také downgrade porty ako Doom si môžu nechať.
  • nevim nevim, pred peti lety si koupim pocitac a ted to vypada abi sem si zase kupoval dalsi. a to me v alze rekli ze to vyrdzi dlouho
    • Krescz
      člověk, který napíše "abi" nevydělává dost peněz, aby si mohl u Alzy koupit PC, takže je ti 14 a rodiče ti ho stejně nekoupí, protože máš špatné známky z češtiny
      • nevim co je na tom, kdyz jednou za cas udela clovek chybu. jak bY si nikdy zadnou neudelal
  • houmrhoumr
    ja bych chtel letos parit treba Eitr, below, posledni part kentucky route zero, pathologic 2 a treba este no truce with furries by mohlo prekvapit.
  • Já mám aktuálně v hledáčku jen jednu hru, která letos vyjde a to je The Walking Dead: The Final Season od Telltale Games. Na hry zmiňované v článku nebo tady v diskuzi jsem spíš zvědavý, ale nedá se úplně říct, že bych se těšil
    • ringmancz
      to je takový to interaktivní mačkání klávesnice?
      • Přesně. Interaktivní mačkaní tlačítek s grafikou z roku 1990.
        • nechte ho, pan je gurman *1*
  • Ty vole to sa neda citat...vsade dvesto odkazov na podobne clanky reklamy po kazdom odseku des a hruza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit