Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Sekiro, DMC, RESI 2 a Kojima pls. 


  • radim.zaty

    Z toho co by mělo určitě vyjít tak Sekiro a Outer worlds. Z toho co by teoreticky mohlo vyjít: Cyberpunk a NIOH2. Pokud nevyjdou, bude čas dohnat resty, jako Witcher 3, KC:D a možná ke konci roku RDR2, pokud mezitím neoznámí PC verzi, to bych pak počkal.

    • Corvus

      Já tipuju Outer Worlds nejdřív druhý kvartál 2020.

      • radim.zaty

        Klidně, je mi to celkem fuk, bude více času na resty a asi nějaké to indie překvápko vyjde. Kdyby celý rok nevyšla kvalitní hra, vůbec bych to nezaregistroval, tak dlouhou mám frontu :)

        • Corvus

          Přesně... mám toho také na tři až čtyři životy :-)

  • Murlock

    Bannerlord v 2019. MUHEHEHE no tak to určitě.

  • Corvus

    Kvituji výběr Adama Homoly. Jako domeček karet zbořil mýtus mnoha lidí, kteří jej považují za komerční blizzard šlápotu :-) Super výběr!

    Jinak u mě je to na celý rok 2019 naprosto jasně nalajnované:

    1. Sekiro: Shadows Die Twice

    2. Resident Evil 2: Remastered

    3. Metro: Exodus

    4. Feudal Alloy

    5. Aquanox: Deep Descent

    6. Wasteland 3

    7. Phoenix Point

    8. Desperados 3

    9. Disco Elysium

    10. Cyberpunk 2077 (pokud vyjde letos)


    Vše by asi přeskákalo Deat Stranding, ale to na PC pravděpodobně nebude, takže jsem ani nevypisoval. Jsem zvědav, jak se podaří Dying Light 2. Nevypadá to z ukázek vůbec špatně. Letos budou žně.

    • Disco Elysium vypadá zajímavě (dozvídám se o něm poprvé). Takže to si taky přidám na seznam očekávaných

      • Corvus

        Mě z alfy uchvátilo ještě tato nenápadná cyberpunková adventura: https://youtu.be/5YOs7u-fRSI

  • Veskoslav

    Doom? Metro? The Outer Worlds: Obsidian? Rage 2?Nic? Aspoň Pecháček mě potěšil se SW. A jelikož CD Projekt dle dokumentů ohledně dotací od polské vlády musí dokončit věc, na kterou získal finance do myslím června 2019, tak bych tam zahrnul i Cyberpunk. 

    • jiri.svak

      Ještě za tebe doplním, že s The Outer Worlds tě potěšila Šárka.

      Je třeba ty články dočítat :-)

  • a kdy má vyjít Cyberpunk? Nemá vyjít 2019?

  • BoB.2

    Division 2

  • největší očekávání vkládám do

    The Outer Worlds: Obsidian + původní tvůrci Falloutu by mohlo dopadnout dobře.

    Anthem - tady mám obavy, zní to zajímavě, jenže EA, navíc je to multiplayer, které nehraju

    jinak mne asi nic nezaujalo

  • TheGGG

    obrovský otazník pokud jde o PS4 exklusivitky, snad vyjde alespoň něco z těchto: ghost of tsushima, last of us 2, death stranding

    Jinak z těch potvrzených určitě čekám na: metro exodus, dying light 2, resident evil 2 remaster, left alive a days gone... uvidíme

    2018 byl velice nabušený rok, ale 2019 možná bude legendární

  • walltar

    Mount and Blade: Bannerlord! Pod to se klidně podepíšu. Snad už to tento rok vydají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit