Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Meh...

  • TheGGG

    já mám kancl job a volno nám nedali, jen jsme testovali, jestli to bude z domu fungovat, ale stejně zatím alou do práce. Ale ty poloprázdný ulice a lidi z rouškama maj takovou atmošku jak na cosplay srazu hráčů division, takže alespoň nějaký vzrůšo...

  • TheGGG

    já to říkám pořád, lidi si mysleli, jak je DS ujetý, ale brzo budou takový roznašeči ryskující svůj život největšími hrdiny :D

  • Lupulin

    😂tak tak! Kdyby se všichni lépe učili nemusel nikdo jezdit pro odpadky!

  • Derp_1337

    Perverse Doom? 😛

  • Derp_1337

    TROLOLOL


    Společnost by se velmi rychle zhroutila, kdyby aspoň někdo nepracoval. Zajímalo by mě, co by jsi jedl za jídlo, kdyby lidi starající se o zásobování nepřišli do práce. A když už se navážíš do popelářů, tak by mě zajímalo, jak by sis žil, kdyby popeláři přestali pracovat. V Řecku tohle zažili, když jim stát zkrachoval a nikdo neplatil popeláře za odvoz. Řecká města smrděla jak žumpa, to by ti určitě nebylo příjemné.

    A mezi pracujícími jsou i velmi vzdělaní lidé. Představ si, že by třeba řidící obsluha jaderných reaktorů nepřišla do práce, reaktory by se odstavili a půlka republiky by byla bez elektřiny. To by nebylo moc příjemné, co?

  • 0011

    Nevím mě to přišlo v pohodě i když jsem to hrál podruhé téměř čistě v handheldu, ale já je switchi hned druhý den dokupoval pro controler a poprvé to dohrál s ním, jediné kde se vždycky vztekam je minigolfová svatyně, ale dám jí vždy max na 20 pokusů. Jinak míření gyrem při střelbě s lukem nebo ovládání sheika Powers je bezproblémové úplně bez toho už si hraní nedokážu představit. Jinak s uklidňujícím účinkem souhlasím atmosféra, ambientní hudba, paleta barev, nic tě nikam nežene (pokud zrovna před něčím neutíkáš) a je super, že když narazíš na příšeru na kterou nemáš, můžeš se kdykoliv teleportovat. Určitě nespěchej ke konci, je tam pořád co dělat. V prvním savu jsem dodělal téměř vše, kromě krok seeds, a neupgradoval jsem úplně všechno vybavení protože nemám některá amiiba a mám tam nějakých 270 hodin, ale dohrál jsem to s nevymaxovanou postavou za 80 hodin a to jenom proto, že mi končila dovolená.

  • dworkin

    Hraju to na základní obtížnost, mám Switch poměrně krátce a ještě jsem se ani pořádně nesžil s joy cons.

    Mimochodem všechny minihry s gyroskopem (kulička v bludišti) jsou za trest, pokaždé to musím zkalibrovat, potom se to jakž tak dá dohrát, ale hrál jsem řadu her s touhle mechanikou a tahle ji má zpracovanou suverénně nejhůř. Nebo něco dělám blbě.

    Naštěstí je jich jenom pár a ze shrine se dá vždycky utýct, když na to člověk nemá chuť a nervy :)

  • clovicekO

    TY VOLE, KDYBY SE VĚDCI LÍP UČILI, MOHLI DĚLAT KANCELÁŘSKOU PRÁCI A NEZKOUMAT INFEKČNÍ CHOROBY V LABORATOŘI!!!

  • RodneY55

    Death Stranding, ted uz mi roznaseni balicku v postapokalyptickem svete lidem zalezlym v bunkrech neprijde tak ujete :)

  • 0011

    Pokud nehraješ Master mode, dohrál jsem to, ale stačilo jednou, třetí průchod jsem si dal normální. Dohrál jsem na master mod se skřípěním zubů i Champion's Ballad, ale trials od the sword je alespoň pro mě nedohratelný a to nejsem žádná lama.

  • Když ještě člověk experimentuje s mody, tak už není pomoci.

  • PCMR

    S Cracktoriem bych byl opatrný.

  • Ghost47

    Fajn postapo hra, ale musím říct že s tou reklamní kampaní co teď běží venku to Ubisoft trošku přehnal 🙂

  • jindra.veliky

    Asi ses měl lépe učit, abys měl kancelářskou práci. Popeláře z domova dělat nemůžeš.

  • TheGGG

    zatím do práce musím :( ,ale možná se přejde na práci z domu, to by bylo cool, alespoň bych mohl pořádně pařit broken lines

    jinak samo, koronavirus je nevýslovná tragédie a nijak to nezlehčuji, snad to přejde co nejdřív

  • moody

    Presne tak)

  • Asi změnit zaměstnavatele. U nás je to již nějakou dobu, kdo může, tak jede z domova, což pro většinu nebyl problém + karanténa z rizikových oblastí dávno předtím než to vyhlásil stát. U nás v týmu to bylo složitější, protože potřebujeme víc speciálních prostupů a telefonní linky. Od nás jsem mezi prvníma zůstal doma, v týdnu se fasovali notebooky a v pátek mi volali, abych už nechodil a rozchodil vše potřebné z domova.

    Jinak já hlasuju pro Factorio.

  • kkING

    Nemel by tu spis byt napred clanek o tom, jak docilit toho, abych mohl zustat doma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit