Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Brutal Doom. Tady není o čem. Hra kterou můžete zapnout kdykoliv.

    • Derp_1337

      Perverse Doom? 😛

      • uher

        Meh...

  • clovicekO

    Opět jsem rozehrál Fallout 1.5 :))

    • Já dokončuji Fallout 2 Restoration Project. 😎

  • RodneY55

    Death Stranding, ted uz mi roznaseni balicku v postapokalyptickem svete lidem zalezlym v bunkrech neprijde tak ujete :)

    • TheGGG

      já to říkám pořád, lidi si mysleli, jak je DS ujetý, ale brzo budou takový roznašeči ryskující svůj život největšími hrdiny :D

  • moody

    The Division

    • Ghost47

      Fajn postapo hra, ale musím říct že s tou reklamní kampaní co teď běží venku to Ubisoft trošku přehnal 🙂

    • Soilwork

      Včera jsem stáhnul Thé Division 2, je to takový tématicky :D

      • moody

        Presne tak)

  • Též jsem se vrátil na chvíli k PC :-) sic mě soudobé hry vzhledem k věku a dávno jiným prioritám a koníčkům už nic neříkají, pořád ale můžu zalovit v Old schoolu, tak jsem z moddb.com stáhl O.G.S.E a už se dobré 3 hodiny královsky bavím. 

    Zóna nestárne!

    Jestli přijde očekávaná celostátní karanténa, tak těch hodin u PC bude určitě ještě pár a možná bude chuť i na Mankind Divided

  • dworkin

    Zelda má uklidňující účinky. :) Ideální na noc do postele, když člověk nemůže zabrat.

    • 0011

      Pokud nehraješ Master mode, dohrál jsem to, ale stačilo jednou, třetí průchod jsem si dal normální. Dohrál jsem na master mod se skřípěním zubů i Champion's Ballad, ale trials od the sword je alespoň pro mě nedohratelný a to nejsem žádná lama.

      • dworkin

        Hraju to na základní obtížnost, mám Switch poměrně krátce a ještě jsem se ani pořádně nesžil s joy cons.

        Mimochodem všechny minihry s gyroskopem (kulička v bludišti) jsou za trest, pokaždé to musím zkalibrovat, potom se to jakž tak dá dohrát, ale hrál jsem řadu her s touhle mechanikou a tahle ji má zpracovanou suverénně nejhůř. Nebo něco dělám blbě.

        Naštěstí je jich jenom pár a ze shrine se dá vždycky utýct, když na to člověk nemá chuť a nervy :)

        • 0011

          Nevím mě to přišlo v pohodě i když jsem to hrál podruhé téměř čistě v handheldu, ale já je switchi hned druhý den dokupoval pro controler a poprvé to dohrál s ním, jediné kde se vždycky vztekam je minigolfová svatyně, ale dám jí vždy max na 20 pokusů. Jinak míření gyrem při střelbě s lukem nebo ovládání sheika Powers je bezproblémové úplně bez toho už si hraní nedokážu představit. Jinak s uklidňujícím účinkem souhlasím atmosféra, ambientní hudba, paleta barev, nic tě nikam nežene (pokud zrovna před něčím neutíkáš) a je super, že když narazíš na příšeru na kterou nemáš, můžeš se kdykoliv teleportovat. Určitě nespěchej ke konci, je tam pořád co dělat. V prvním savu jsem dodělal téměř vše, kromě krok seeds, a neupgradoval jsem úplně všechno vybavení protože nemám některá amiiba a mám tam nějakých 270 hodin, ale dohrál jsem to s nevymaxovanou postavou za 80 hodin a to jenom proto, že mi končila dovolená.

  • Coffin.Corner

    Na každé krizi se dá najít něco pozitivního.  Pro nás hráče jsou to zlaté časy. Konečně možná dohraju Skyrim... :)

  • BoB.2

    Black Mesa

  • KrPa

    Plague Inc: Evolved

  • readyxx

    stalker ,mafie 1 , vietcong

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit