Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    zatím do práce musím :( ,ale možná se přejde na práci z domu, to by bylo cool, alespoň bych mohl pořádně pařit broken lines

    jinak samo, koronavirus je nevýslovná tragédie a nijak to nezlehčuji, snad to přejde co nejdřív

  • kkING

    Nemel by tu spis byt napred clanek o tom, jak docilit toho, abych mohl zustat doma?

    • jindra.veliky

      Asi ses měl lépe učit, abys měl kancelářskou práci. Popeláře z domova dělat nemůžeš.

      • TheGGG

        já mám kancl job a volno nám nedali, jen jsme testovali, jestli to bude z domu fungovat, ale stejně zatím alou do práce. Ale ty poloprázdný ulice a lidi z rouškama maj takovou atmošku jak na cosplay srazu hráčů division, takže alespoň nějaký vzrůšo...

      • Lupulin

        😂tak tak! Kdyby se všichni lépe učili nemusel nikdo jezdit pro odpadky!

      • Derp_1337

        TROLOLOL


        Společnost by se velmi rychle zhroutila, kdyby aspoň někdo nepracoval. Zajímalo by mě, co by jsi jedl za jídlo, kdyby lidi starající se o zásobování nepřišli do práce. A když už se navážíš do popelářů, tak by mě zajímalo, jak by sis žil, kdyby popeláři přestali pracovat. V Řecku tohle zažili, když jim stát zkrachoval a nikdo neplatil popeláře za odvoz. Řecká města smrděla jak žumpa, to by ti určitě nebylo příjemné.

        A mezi pracujícími jsou i velmi vzdělaní lidé. Představ si, že by třeba řidící obsluha jaderných reaktorů nepřišla do práce, reaktory by se odstavili a půlka republiky by byla bez elektřiny. To by nebylo moc příjemné, co?

      • clovicekO

        TY VOLE, KDYBY SE VĚDCI LÍP UČILI, MOHLI DĚLAT KANCELÁŘSKOU PRÁCI A NEZKOUMAT INFEKČNÍ CHOROBY V LABORATOŘI!!!

    • Asi změnit zaměstnavatele. U nás je to již nějakou dobu, kdo může, tak jede z domova, což pro většinu nebyl problém + karanténa z rizikových oblastí dávno předtím než to vyhlásil stát. U nás v týmu to bylo složitější, protože potřebujeme víc speciálních prostupů a telefonní linky. Od nás jsem mezi prvníma zůstal doma, v týdnu se fasovali notebooky a v pátek mi volali, abych už nechodil a rozchodil vše potřebné z domova.

      Jinak já hlasuju pro Factorio.

      • PCMR

        S Cracktoriem bych byl opatrný.

        • Když ještě člověk experimentuje s mody, tak už není pomoci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit