Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • genki.sudo
    Nazvime to 'Predsmrtnými kŕčami' :-D
  • WoWko jsem zaplatil na 2 mesice, uz nikdy vic
    • Kronoss1
      Jak vidíš, tak nemůžeš napsat, že bys WoW už nehrál. Musíš to vychválit do nebes.
      • Shania
        Ano, bude lepsi, kdyz nam kazdy pekne udela seznam her, ktere uz nikdy hrat nebude. Strasne to obohati tuhle diskuzi.
        • +1 , přesně vystiženo *4*
        • Kronoss1
          No, pokud mluví o hře, která se vztahuje k tématu článku, tak proč ne? Pro tebe je třeba WoWko vrchol herního průmyslu. Pro mě je to rakovina herního průmyslu, která MMO žánr nikam neposouvá. Každý má svůj názor.
          • zdeeneek
            Rakovina herniho prumyslu ? To jako z jakyho duvodu ? A nuti nekdo ostatni vyvojare MMORPG aby wowko kopirovali ? Blizzard asi tezko diktuje ostatnim firmam jak maji delat svoje hry ...
            • Shania
              Vetsina class byla jiz nekolikrat zcela prekopana, velke zmeny mechanik hry atd, v Cata byl zcela zmenen obsah 1-60. Marny pokus o zachranu a pak uplne usmrceni talent stromu.....
            • Kronoss1
              Ale prosím tě. Je pravda, že WoW MMO žánr posunulo, ale jak bylo uvedeno, tak je tomu už 7 let. To je hodně dlouho, fakt hodně dlouho.
              Říkáš, že každý datadisk přinesl obrovské změny. Jaké konkrétně? Vyšší lvl, nové mapy, nová rasa? To jsou ty obrovské změny?? To snad ani nemyslíš vážně ne? WoWko je pořád ve stejných kolejích, akorát je na vrchu trochu třpytivější.
            • Shania
              Kronosi, WOW je pravě poslední MMO co tento žánr někam posunulo, a pro naprostou většinu hráčů k lepšímu (pokud tedy nemáš rád grind), akorát je to už sedm let a je asi na čase, aby se opět objevila hra, co udělá to stejné.

              A i přesto že každý datadisk přináši obrovské změny, tak WOW už MMO scenu těžko posune někam jinam.
            • Kronoss1
              WoWko se prakticky nezměnilo, v jádru určitě ne. Je to v podstatě ta samá hra, která nepřináší žádný pokrok ani zlepšení. To si asi nechávají na Titan. Pro mě je hra, která je rok co rok stejná, mrtvá. Je to jen obrovská tiskárna na peníze za minimum práce - sen každého vývojáře nebo podnikatele. Bohužel už to není taková raketa pro spotřebitele, v tomto případě hráče.
              Samozřejmě nikdo nenutí ostatní vývojáře kopírovat WoW a někteří to ani nedělají, ale většina z nich radši vstoupí do známe řeky, která jim alespoň nějaký zisk přinese, než aby vymýšleli něco nového, co vůbec nemusí fungovat.

              Odbočka: Já jsem před měsícem zapnul WoW a nehrál jsem ho ani minutu, jak mě nebavilo. Nuda, děsná nuda.
        • Jazz
          Za to ty vaše do prd€lek Blizzardu volající názory, jsou velice obohacující.
  • Pro mě je ideální mmorpg Runescape. Můžu to hrát kdy chci, membership je levné a když mě to po dvou měsících přestane bavit tak se k tomu zase za půl roku vrátím. WOW TBC jsem hrál na free serveru asi do 50. levelu. Vím, že to není ofík, ale pro představu to stačí. Žere to hrozně moc času. :)
    • radsej dam tie peniaze za ten runescape do gw2, ktore je 100x lepsie, a mam to free forever a nemam ziadne obmedzenia... kvality hier su od seba daleko ako pluto a slnko...
    • Můžu to hrát, kdy chci vs. membership... lol?! *15*
  • Haha, jenom 66 prispevku...to diskuze u kazdyho clanku ohledne pecky gw2 ma jinaci koule. Sledujte povedenej fan trailer ...

    http://www.youtube.com/watch?v=mi_lHu_yFG0
  • JD forrest a temple of the JD serpent? Né, díky nechci....
  • Kronoss1
    Otázka směr redakce. Proč jste zrušili diskuzi k víkendové reklamě na WoWfan a WoW? Že by se vás něco dotklo?
    • zdeeneek
      Ja se do te diskuze dival kdyz tam bylo asi 5 prispevku ( jeden mimochodem od tebe ) od lidi, kteri wow bud uz nehraji nebo nikdy nehrali. Stejne ale musi do kazde diskuze o wow psat jaka je to hovadina a ze pandy jsou pro 5lety decka. Kdyz jsem se tam chtel podivat vecer, tak uz byla diskuze zrusena - ani se nedivim, asi se tam nic nezmenilo. Jen pribylo vic lidi, kteri musi nadavat na hru, ktera je vubec nezajima - k cemu takova diskuze ? Abyste si tam mohli honit ego ?
      • Kronoss1
        Můj příspěvek zněl, cituji: ,,WoWfan. To tu fakt dlouho nebylo *7* ". Čímž jsem upozornil na to, že si Redakce očividně stříká z WoWFanu do gatí nebo někdo z redakce píše na WoWFan, když je tu tato reklama každý týden o víkendu, kdy asi není o čem psát (tento víkend vyjímkou, díky alespoň za to). V té diskuzi nikdo nic o Pandách nepsal, alespoň myslím nebo lépe řečeno, já určitě ne.
        Já bych rád, aby v Redakci někomu narostly koule a otevřeně ten článek pojmenovali reklamou. Toť vše. Chci toho opravdu tolik? Aby se věci nazývaly pravými jmény? Je to opravdu moc velká prosba? Já na Games.cz chodím rád, mnohem radši než na Eurogamer, na který už vlastně skoro vůbec nechodím, protože je tam cenzura jak prase, ale tohle taky zavání cenzurou a pokud už chci/musím cenzurovat, tak by nebylo od věci uvést důvod cenzury. Třeba je už s tím se*u, ale pokud je jen tohle důvod ke zrušení diskuze, tak je to hodně slabý důvod.
        • zdeeneek
          Vzdyt games.cz a wowfan.cz spolu spolupracuji. Jsou prece soucasti Games Fanatics. Jakej jinej clanek nez o wowku bys cekal od wowfanu ?
  • @Kronoss: Chm, a nenapadlo tě, že to možná lidi pořád baví?. Napadlo tě třeba, že tvůj argument nemá moc pevný základ? Co se nemění je jádro hry, pevně daná pravidla, mění se okolí. Stejnou věc dělal Black Isle: Baldur's Gate 1, 2, Icewind Dale, Neverwinter Nights, to jsou modly s "novými levely" (viz. BG2 :) ) a novými mapami, ale na starých pravidlech. Vzteká se za to někdo? Ne, do dneška se hrají, do dneška se na ně kouká jako na pionýry žánru. Tak když to lidi pořád baví, proč to měnit? 10 let hrajeme s kámošema dračák a měnily se jen "levely a mapy". A baví nás to. Pokud ti jde jenom o posun žánru, tak nebudeš spokojený nikdy, v tom případě je mi tě líto. Pokud jsi ale hráč, tak věci jako "opakující se gameplay" opravdu nemůžeš hrám vyčítat.
    • Kronoss1
      Ty hry, co jsi jmenoval, to udělají maximálně 2x a pak jdou o dům dál. WoW, na druhou stranu, se toho konceptu drží 7 let, 7 let! A ještě si za to nechávají měsíčně platit. To je trochu rozdíl ne? Bavit tě to může (nechápu), ale teď je to jen prostě zlodějna a přechodné období než přijde Titan.
      • Ty už si celkem pananoidní. To tě to WoWko fakt pronásleduje dnem i nocí? O.o
        • Kronoss1
          Zrovna jsem šel spát a mrknul ještě sem. Paranoidní nejsem - snad.
      • To jsi mě ale nepochopil. Jsou založený na pravidlech AD&D, jejichž první edice vyšla v roce 1974, čtvrtstoletí před zmíněnými hrami, takže 7 let je fakt lahoda. A o placení jsem se nebavil, pokud ti to vadí, tak jim platit nemusíš, v tomhle ohledu o žádnou zlodějinu nejde, je to normální vztah zákazník-prodejce. Když je to tak špatné a zlodějské, tak by přeci měli lidi přestat za to platit, ne? Ale to se neděje, jak si to vysvětluješ?
        • Kronoss1
          Abych ti pravdu řekl, tak za sebe tomu nerozumím. Asi je/vás to pořád baví. Nevím, co je na tom tak super. Nikdy jsem to úplně nepochopil, protože pravidelně jsem hrál jen TBC asi 7 měsíců a pak mě to přestalo bavit.
          • Shania
            Díváš se na to moc černobíle:) Taky třeba nechápu, co za lidi vydrželo ve WOW poslední rok, ale uvědom si tohle, pokud máš kamarady ve hře a jednou tejdně se sejdete a projdete si raid nebo dungeony, tak ti ta hra dokáže vydržet hodně dlouho a to ce tě tam drží není hra samotná, ale ty lidi.

            Já osobně jsem hrál celou Vanilu, v BC jsme odešel po pár měsících a přesunul se do lotra, vrátli jsme se měsíc před vydáním WTKL, když mě kamarádi zatáhli zpět a znovuzaložili jsme původní gildu. Vydržel jsme hrát celé WTKL a skončil po pár měsících v Cata, protože naš raid neměl na to udělat ani normálí raidy a taky jsme nechtěl už obětovat dva dny v týdnu raidovani. Hru ale stále platím, občas se tam kouknu a dnes se chystám, že zase budu levelovat, jestli mě to chytne a na jak dlouho se teprve uvidí. Ale co chci říct je, že i když jsme mnohokrát skončil a odešel do jiných MMO, tak jsme se vždy vratil a pokaždé mě hra bavila, ale už nikdy to nebude tak, že se lognu každý den jak to bylo na začátku. A hlavní důvod co mě tam vrací jsou změny co dělají a to tzv zjednodušování.
  • Takze ludia. Mam otazku momo WOW, ktora ma napadla pri citani vety ako tu niekto pise uz nikdy viac.
    Kolko hier ste si za cely zivot kupili a hrali ste ich len jeden krat?
  • Tak a teď si dáme každý den jeden článeček o WoWshitu.
    Tak šup WoWlamky, zítra to vypukne: fap fap fap!
    • ...Já ti taky zareaguju na post, hádám, že čím víc nás bude, tím rychleji se uděláš *15*
    • Tak mi nemusíme zabíjet čas onanováním, nám vyjde datadisk. ;)
      • Jj, zitra to vypukne: Velká Pandí Honitba.
        Připrav si zásobu kapesníků.
    • Veskoslav
      No jelikož si s tím začal, tak jediný onátor jsi tady ty;)
    • fus-ro-DAH!
    • ty si ko ko t
      • Co to meješ ty chuji?
        WoWlamky už fapují!!
  • Mám radšej hry pre dospelých...
    • ,,I like mature games for mature people such as myself."
      One dumb person on the internet.
    • Veskoslav
      Řekli 15ti letý puberťák:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit