Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ti prajem aby to bolo fajn ale spytam sa toto:

    Chces stravit 150 hodin v hre, kde uz po 15-20 hodinach nebude ziadna vyzva? Kde vsetky lokacie budu dopredu zname a pojde len o to aby si nieco dorobil alebo niekoho zabil na mape kde uz mas vsetko vyznacene? Chces stravit 150 hodin v hre objavovanim kde vlastne nieje co objavovat... ta hra je genericka, stale sa nieco opakuje, nepojde o nove vyzvy ale o rovnake stupidne questy, ktore aj to malo co mali co ponuknut je uplne zabite pritrublym system ze VSETKO JE DOPREDU vysvetlene a vyznacene...
  • novej trailer https://www.youtube.com/watch?v=m8EP7SzQw2Y&list
  • Jack1947
    No, divil by ses ani ne *4*

    Tedy ta grafika, jinak to je stále tupé, to bez debat.
  • Jack1947
    *7*
  • Krescz
    naznačil obsah.....bude tam drak, trpaslík a chalan na koňi...všichni vám moc děkujeme za info...opravdu smysluplný příspěvek *7*
  • Těším se, a to velmi.Hry od Bioware byly vždycky top a skvělý kompromis mezi hardcore RPG a přívětivým systémem pro ty, co mají rádi, když hra odsýpá.
    O jejich příbězích můžete říkat spoustu jedovatých věcí o předvídatelnosti a plochosti, ale vždycky mě vtáhly do herního světa a nepustily.
    Je mi třiatřicet a přečetl jsem stovky a stovky fantasy a sci-fi knih od klasiky až po brak a ano, dostal jsem se do fáze, kdy po přečtení pětiny knihy jsem bez problémů říct jak co dopadne a kdo je kdo. Mám kvůli tomu přestat číst? Ne, stejně jako nepřestanu hrát.
    DA:I vypadá skvěle, postavy budou výborně napsané (i když jak to vypadá tak ne vždy výborně nadabované XD ) a budu je nenávidět nebo milovat podle toho, co autoři zamýšleli.
    A pokud se budu opravdu moct toulat po Thedasu (konečně!) tak jak slibují, pak se vsaďte, že prvním projetím strávím mnohem víc než sto padesát hodin.
  • já EA taky podporovat nebudu.. tak to už maj o dva litry míň
  • Mne sa príbeh Baldurs Gate páči. Ako jeden z mála nie je o "zachraňovaní sveta od prastarého zla"
  • Pecku bys potreboval spis ty, aby ses probral z te dimenze, kde si vyvojari drasaji prsty do krve o tve dvere a s ziletkou na zile te prosi, aby sis hru koupil:-P
  • tak dle ohlasů se jedná o fetchquest-fest prokládaný minutovými loading screeny mezi zónámi... odtud asi hoši vygenerovali těch 150 hodin contentu

    když k tomu přidám neskutečně hnusný a plastově vypadající look celé hry a neinvenční brakové pisálectví vedené Gaiderem, vychází mi z toho těžkej propadák

    snad to krachne a Bioware se konečně položí
  • I kdyby to byla nejlepsi pecka roku (jako ze vubec neni), EA podporovat nebudu
  • dá se to vytvořit viz. Sanderson, Erikson a další, chce to představivost...
  • když člověk načte určité množství sci-fi / fantasy, tak se to opakuje pořád dokola. Nakonec se dá říct, devadesát procent fantasy je obšlehnutý Tolkien, v hororu je zase obšlehnutý Bram Stoker nebo Lovecraft atd
    Když myslíš že je tak snadné vymyslet něco nového, originálního, co bude ještě k tomu zajímavé a zábavné, tak to udělej. Já jsem se u Mass Effectu docela bavil. Zejména příběh prvního dílu mi přišel výborný, ty další dva díly už kulhaly.
  • drž pičku
  • Magister_Peditum
    To nechce fantasii, třeba reapeři jsou obšlehnutí Zmarové z Odhaleného vesmíru. Rasy jsou jinak tvarované klasické fantasy postavy a celý vesmír ME je kombinací vesmíru Star Treku a Star Wars.
  • Bez first day DLC nekupuju ani omylem...
  • Asi jako z novýho CoD neni tupá koridorová střílečka se zastaralou grafikou .)))
  • v rámci RPG žánru mají příběhy dle mého nejlepší.
    Kdybych měl vybrat 3 RPG s nej příběhem, asi bych vybral tyto
    1) Xenogears
    2) KOTOR
    3) Planescape Torment

    2 z toho jsou Bioware, kdybych sestavil první desítku, tak Bioware by zabralo alespoň 5 pozic.
    Jde o to, co si představit pod tím "dobrý příběh". Já tam nepočítám pouze nečekané zvraty, ale třeba i celkovou lore toho světa. Bioware třeba vytvořila celý Mass Effect universe - jen vymyslet ty rasy, ty reapery, tu historii, ten svět - to chce fantasii. Ty hry jim většinou autoři scifi a fantasy knížek
  • Bioware a jejich nelogické mindfucky :), Bioware se pořád snaží o příběhové RPG a ty jejich příběhy jsou příšerně ploché bez špetky originality. KOTOR mělo skvělé postavy, skvělý příběh a co dál? Mass Effect je shluk všemožných sci-fi tv seriálů, filmů a knih, Dragon Age zase kopíruje všemožné od Pána Prstenu až po Zaklínače, Jade Empire taky nic moc, takžtéž Baldurs Gate. Nevím no, kvalita příběhu u Bioware nikdy nebyla valná...
  • pro mě je toto bezkonkurenčně nejočekávanější hra roku 2014. Vlastně jedna ze dvou, co jsem se rozhodl z letošního roku si zahrát (tou první bylo Divinity Original Sin).
    Jen by Bioware konečně mohlo začít uzavírat otevřené konce z předchozích dílů - co se stalo s Morrigan, co se stalo s hrdinou z prvního dílu, co se šampionem z druhého dílu atd. Toto mizení postav není dobré. Kdysi takto nechali zmizet Revana a byla to velká škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit