Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to su take keci ... akoby priznali ze doteraz sa dali mozno osrat ale teraz uz urcite neee.. )))
  • cod8 lol to nekoho jeste bavi? Uz se nemuzu dockat az bude cod379 jo to bude super pecka :DD
    • To je tak vtipné, že jsem skoro spadnul ze židle!
      • Ironie? Sarkasmus? *1*
        • Jaký je mezi tím rozdíl prosím? Já jsem hloupý... (U_U)
  • Horsi nez "uzasny" VAC, to byt snad nemuze, takze budiz... Kazdopadne zatim sem z CoD8 mile prekvapen, aneb predtim oznamene free dedic servery.
    • VAC funguje normalne a robi si svoj job v ostatnych hrach...Ono to, ze napr. vo MW2 sa da hrat multak s cracknutym klientom s hracmi s originalom, nie je problem VAC ale IWNETU...podakuj sa Activisionu, ze ich to az tak velmi trapi a neopatchovali to poriadne doteraz...Lebo vzdy, ked vydali novy patch, trvalo cca 1 den, kym bol novy crack na to...Problem bude asi v tej komunite, ze je taka blba a musi tolko cheatovat.
      • Me je popravde jedno, kde jak VAC funguje. Me zajimal pouze v CoD6 a tam byl doslova na ozdobu. Ze je to vinna Activisionu nebo kohokoli jineho, me take nezajima. Proste a jednoduse ten system nefungoval...
        • Ja mam vo MW2 vyse 400 hodin a cheatera som stretol dvakrat..VAC na ozdobu nie, dava delayed bany a este aj tych 2 citerov, co som videl, maju ban...Vzdy je to lepsie ako trapny punkbuster, ktory si kickuje z akehokolvek j*bnuteho dovodu , ako napr. fraps overlay ci ts overlay...No comment.
          • A nahlasovani pres Steam, k nicemu... Nahlasil jsem snad padesat lidi, co meli jasny aimbot a wallhack. Sledoval jsem asi mesic jestli maji ban a nic... vysmech. PB nebyl dokonaly, ale tech cheateru jsi potkal tisickrat min.
          • Ja mam podle Steamu odehranych 519hodin. A cheatery jsme potkavali pomalu na kazdem druhem serveru. To nemluvim o tom kdyz si crackly primo cely server, takze si s AC130 strileli jak s kulometu, skakal jsi deset metru vysoko, nebo ti uplne smazaly statistiky...
          • VAC je v klidu kdyz te chytnou s cheatama dostanes VAC ban na svuj steam ucet a online uz si zadnou hru pres nej nezahrajes.
            • Presne tak. A taky je tam moznost podezreleho hrace z cheatovani nahlasit pres jeho steam ucet a oni si ho proklepnout. Sam to delam u kazdeho hrace ktereho podezrivam z cheatovani a oni se uz o nej postaraj. Vedu si i jmena ktere jsem nahlasil a na 90% tech lidi jsem uz nepotkal.
    • životní ? Cos čekal proboha ? Těmhle komentům se fakt směju :)
      • ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit