Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Stalingradu Panzerfausty nebyly!
    • In service 1942–1945..nebyly panzerschreky (trubka co se dala nabíjet..kopie americký bazuky samozřejmě mnohem učinější) *5* ..panzerfausty(jednoraná trubička s palcátem) ano *5*
  • Relic vydal na steame alfa verziu na nejake zátažove testy, verzia obsahuje 1 mapu na ktorej si možte zahrat mp na victory points ale skirmish proti easy protivníkovy, prvé pocity su vcelku dobre aj ked sa jedna o alfa verziu, grafika nie je revolčnu ale dočkala sa zjavneho posunu ( aj ked hd infantry skiny na blitz mode vyzeraju lepšie:), nepáči sa mi možnost že možu proti sebe bojovat rovnake strany a dufam že to odstránia, budovy ostali ako keby nezmenene t1-t4, rusi budu hrat na spamy pechoty a hufy t34( ked zničite nepriat. tank a neexploduje viete ho opravit a zajat), jednotky sa už nevyliezaju priamo z budov ale pridu ako posila mimo mapy, pri zabrati bodu si viete vybrat či ma generovat palivo alebo municiu, čaká nas expenie a odomykanie nových velitelských stromov( pri povodnom coh stacila dobra hratelnost aby som pri hre vydržal ale doba si to asi vyžaduje), zmizli protitankove zataras, míny sa ukladaju trochu divne....no každopadne si od toho vela slubujem(mohli by oznamit nejaku krabicvu zberatelsku verziu)....do jari ešte toho maju dost vela a po vydaní na to ešte vyjde aspon 5 patchov
    • XorxoxTalarius
      Dik, tahle zprava mi ale bohuzel usla, takze uz nejsou kody ... skoda. Treba jsem se dostal do fronty a dostanu klice az budou.
      • http://beta.companyofheroes.com/
    • Kde tam tu alpha verzi najdu? Nebo to je pro nějaký "testery"?
      • *1* v pondelok rozdavali kody, odkaz bol trebars na fb company of heroes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit