Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém těhle survival sand boxů je ten, že se tam 97% času něco staví či připravuje na boj a 3% času se tam opravdu bojuje (bojuje myšleno - dvě osady kde jedna má 6 obyvatel a ta druhá má 8 se sejdou a za 2 minuty je po všem).
    • Ono je rozdíl jak vývojáři sandbox pojmou... Někdy to je opravdu jen snaha svést se na vlně survival sandboxů, jindy z toho může vzejít zajímavá hra s dostatkem různorodých aktivit (např Space Enginers)...
    • problém všem sandboxů je, že autoři jsou líní vymýšlet kvalitní obsah, tak tam naplácají pár mechanik a hráč si má obsah vytvářet sám. Proto se tomu říká sandbox = pískoviště. Každý si musí udělat své vlastní bábovičky. Proto nemám sandboxy rád.
      • Já mam rád sandboxy, dont get me wrong... Já jenom nemám rád ten poměr mezi akcí a sandboxováním v těchto hrách. Podle mě by hráč vždy měl mít možnost relativně rychle najít souboj, nebo akci, kdykoliv v průběhu hry. Já rád stavím, kraftím atd.. ale taky chci mít možnost okamžité akce. V tom se mi líbí třeba Fallout 4, kde se mohu relativně rychle přepínat mezi tím, že někde stavím a blbnu se svou osadou a tím, že jdu někam vystřílet doupě banditů (teď samozřejmě pomíjím všechny ty chyby, které Fallout 4 má). Nebo třeba Skyrim + mod Tundra Defense, ten samý princip, mohu se relativně rychle rozhodnout zda chci dneska víc rozvíjet svou osadu nebo bojovat.
        • Záleží na úhlu pohledu, kupříkladu zmíněný rust dělá rustem to neustálé nebezpečí a nejistota, kdyby ses tam mydlil od rána do večera jak v bf, tak to nemá tu atmosféru a nemáš srdce až v kalhotách, když na tebe útočí 5 lidí a ty si bráníš to co si několik dní farmil a budoval, aby to odolalo nájezdu
      • ne
  • Ach jo tak to je zklamání. Čekal jsem pořádnou singl rubačku a bude to další early acces bullshit.
  • Krescz
    jestli tam nebudou netvoři, brutalita a prsa tak to nemá s conanem nic společného
    • Možná i hledání červených fleků v trávě...
      • Sr_Lobo
        Neni nad to si zahateovat na W3 pod clankem o Conanovi, na tobe byla ocividne spachana nejaka kruta krivda *15*
  • Conan stavitel ? ..... Jo.... v jednom z alternativních vesmíru asi jo ....
    • Conan by ve hře kldině být mohl... ale jako ten co cestuje po mapě a likviduje jednoho hráče za druhým :)
  • kubi-wan
    "Jupí!" Jako by už takhle nebylo survivalů jak nas*áno. Mám pocit, že pokaždý, když zapnu steam, jeden novej survival na mě vyskočí.... Tohle vážně lidí baví hrát? A vážně si někdo myslí, že je dobrej nápad navlíknout na ten koncept obal z Conanovy kůže? Co to bude příště? Conan MOBA? Conan endless runner? Conan co-op "hordová" střílečka se zombíkama?
    Krucinál, dejte mi pořádnou conanovskou rubačku a já vám dám moje peníze. Ale dřív ne. A s timhle přístupem nikdy ne.
  • Náhodou, kdyby se podařilo nakombinovat MMORPG se survivalem, mohla by vzniknout zajímavá hra. Ovšem, muselo by to dostat nějaké vyšší poslání, než jen přežít.
  • maros.goc
    Troška nechápem, ostatné hry môžu byť survival, no táto akože nie? Prečo?
    • Sr_Lobo
      Myslim, ze bartas to vystihnul nejlip.
  • Age of Conan byla jedna z mých nejoblíbenějších MMO své doby, líbilo se mi, že souboje konečně nebyli jen ťukání na lištu skillů, ale tak nějak to hráče nutilo při boji dávat pozor. Asi si to zase stáhnu a zkusím Unchained :)
    • Aoc je best..:D..5ty rok a stále ma to drží..:)možno aj preto že som na conanovi vyrástol...
  • Sr_Lobo
    Nejak mi porad nedochazi co sem si tu precet :/ To si asi zas nakej kravatak rek co zrovna frci tak holt vohneme Conana klidne i do podoby Sims kdyz to bude sypat... No hnus a zklamani z toho konceptu :(
    • walltar
      Mě příjde, že názvy her se někdy volí tímto způsobem...

      https://www.youtube.com/watch?v=wz-PtEJEaqY
      • Moc děkuju... už dlouho jsem nespadl smíchy ze židle *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Sr_Lobo
        jj znam *3* jenze tohle aspon jakz takz dava smysl *15*
  • Hlavne ze to nebude dalsia MOBA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit